Shitet Golf 4 Durres

Shitet Golf 4
Benzin-Gaz
Motorr 2.0
Klima tronik
Kasetafon, CD, MP3
Drita, fshirese automatike
4 xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Ne gjendje shum te mir dhe xhenerike
Me dokumente te paguara
Mundesi nderrimi
Cmimi 2400 Euro
Nr.Tel

Njoftime te Ngjashme