Shitet Ford Fiesta Viti 2004 Tirane

Shitet Ford Fiesta
Viti 2004
Goma te reja
Shum e paster si nga brenda dhe jashte
Dogane te paguar gati per targa
Cmimi 2300 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme