Shitet Audi A3 Viti 2003 Motorr 2.0 Tirane

Shitet Audi A3
Viti 2003
Motorr 2.0
Nafte
Me dogane te paguar dhe ne gjendje shum te mir motorike dhe xhenerike.
Vetem shitje jo nderrim
Cmimi 3500 Euro
Nr.Tel: ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme