Shitet Mercedes Benz C Class 220 Elbasan

Shitet Mercedes benz c class 220
viti prodhimit dhjetor 1999, makina eshte ne gjendje te mire, tapiceria po ashtu, me xhama elektrik dhe pasqyra me mbyllje dhe baxho, letrat jane te paguara deri ne shtator 2019.
Cmimi 2400 euro / i diskutueshem.
email : albimeta18@gmail.com
Tel: +
ose whatsapp +

Njoftime te Ngjashme