Shitet Ford Fiesta Viti 2004 Tirane

Shitet Ford Fiesta
Viti 2004
Motorr 1.4 TDI
Nafte
Kambio manuale
E sapo ardhur nga Italia
Me dogane e pa targuar dhe ne gjendje shume te mire
Cmimi 2500 Euro
Nr Tel

Njoftime te Ngjashme