makina shit bli  

 Online 306 lexues | 8 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

28.05.2020 (17:34):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

5,999 Euro Mercedez Benz E Class EVO. Cmimi i zbritur per pak dite. Mercedez Benz 220 EVO. Ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime t

Mercedez Benz E Class Evo. Cmimi I Zbritur Per Pak Dite.

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (21:38):Mercedez benz 220 evo. ne gjendje shume te mire, e mirembajtur dhe me sherbime te bera rregullisht. me te gjitha opsionet funksionale dhe dokumenta te paguara. Çmimi eshte okazion vetem per disa dite per arsye...Lexo detajet..

1,300 Euro Mazda Shitet mazda demiri 1.3 benzinë me letra deri mars 2021 makina eshte ne g

Mazda

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (21:35):Shitet mazda demiri 1.3 benzinë me letra deri mars 2021 makina eshte ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (20:52):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

4,000 Euro Golf V 2007 Shitet Golf V 2007 , 1.6 benzine/gaz . Ne gjendje shum te mire, sherbime te sapo

Golf V 2007

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (20:43):Shitet golf v 2007 , 1.6 benzine/gaz . ne gjendje shum te mire, sherbime te sapobera, goma te reja . 162000 km origjinale , me liber sherbimesh. ...Lexo detajet..

650 Euro Shitet motorr Vespa Shitet 
Motorr VESPA
50cc
i sapo lyer ne ngjyre te vecante 
te gjitha sherbi

Shitet Motorr Vespa

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
10,000 Kilometra

29.05.2020 (20:34):Shitet motorr vespa 50cc i sapo lyer ne ngjyre te vecante te gjitha sherbimet i gatshem per cdo lloj prove gomat e reja me dokumenta te rregullta te paguara per 1 vit shume ekonomik nr.cel : 069...Lexo detajet..

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (20:32):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,800 Euro Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris 
Motorr 1.0
Benzine 
Kambio manuale 
Ne gjendje shume te

Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (20:30):Shitet toyota yaris motorr 1.0 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1800 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (20:27):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,900 Euro Shitet mazda 3 viti 2006 1.6 nafte 232 mije kilometre shitet mazda 3 1.6 nafte makine shum ekonomike me dogane te paguar 2006 230 mije

Shitet Mazda 3 Viti 2006 1.6 Nafte 232 Mije Kilometre

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (20:27):Shitet mazda 3 1.6 nafte makine shum ekonomike me dogane te paguar 2006 230 mije kilometre e gatshe per prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

3,100 Euro Okazion Shitet ndrohet audi A3 8p 140ps 2.0tdi teper i shpejt viti 2004 look 2008 
3100

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

29.05.2020 (20:20):Shitet ndrohet audi a3 8p 140ps 2.0tdi teper i shpejt viti 2004 look 2008 3100€ i diskutushem ose ndrrohet preferohet benzin gaz...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (20:13):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

2,250 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 2250€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN...FORD-C-MAKS...VITI 2006...MOTORR 1.6...ME NAFT....MANUALE...ME 5 PO

💥💥💥okazion Shes Makin 2250€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (20:13):Shes makin...ford-c-maks...viti 2006...motorr 1.6...me naft....manuale...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2250€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,250 Euro

2,200 Euro shites Nisan micra, nafte 1.5, viti 2005, me dok te bera deri ne janar 2021

Shites

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (20:12):Nisan micra, nafte 1.5, viti 2005, me dok te bera deri ne janar 2021...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

8,999 Euro Volkswagen Caddy Maxi Shitet Volkswagen Caddy Maxi 
Viti 2015
Benzine-Gaz 
161.000 km
Ne gjendje s

Volkswagen Caddy Maxi

Lezhe
Benzine-Gaz Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (20:12):Shitet volkswagen caddy maxi viti 2015 benzine-gaz 161.000 km ne gjendje shume te mire navigator, tv, usb, bluetooth, 2 celesa etj cmimi 8999 euro ...Lexo detajet..

3,500 Euro Audi A4 Shitet Audi A4
Motorr 1.9 
Viti 2004 
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te

Audi A4

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (20:12):Shitet audi a4 motorr 1.9 viti 2004 kambio automatike ne gjendje shume te mire letrat i kane mbaruar ne mars 2020 cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

17,500 Euro Audi A5 Sportback Sline 2013 Shitet Audi 2.0 Tdi (177kf) makina esht ne gjendje perfekte me 200 mij kilometra

Audi A5 Sportback Sline 2013

Durres
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (20:12):Shitet audi 2.0 tdi (177kf) makina esht ne gjendje perfekte me 200 mij kilometra dhe liber sherbimi,dritat led para dhe mbrapa,me te gjitha opsionet e mundshme marsha 8+1 (f1) ...Lexo detajet..

6,900 Euro MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio

Mazda 5, 2013, 1.6 Nafte, Manuale, 6+1 Vende

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (20:12):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2013, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+bluetooth, xhama eklektrik, komanda ne timo...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,900 Euro

1,300 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sher

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (19:58):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2003 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara deri ne 04.02.2021 cmimi 1300 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,400 Euro Ford C Max,viti 2008 motor 1.6 benzine Shitet Ford C Max viti 2008,benzin 1.6,gjendje perfekte i sapoardhur nga Zvicera

Ford C Max,viti 2008 Motor 1.6 Benzine

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (19:56):Shitet ford c max viti 2008,benzin 1.6,gjendje perfekte i sapoardhur nga zvicera me dogan te paguar....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

4,000 Euro Toyota rav 4 shitet per arsye ekonomike me letra te paguara deri ne tetore. Flm Rav 4 shitet per arsye ekonomike 200 nafte manuale . Me kra anglez cmimi i disku

Toyota Rav 4 Shitet Per Arsye Ekonomike Me Letra Te Paguara

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

29.05.2020 (19:54):Rav 4 shitet per arsye ekonomike 200 nafte manuale . me kra anglez cmimi i diskutushem. flm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,300 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mir

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (19:52):Shitet fiat punto motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,600 Euro Okazion Fiat Punto Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te pagua

Okazion Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (19:50):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi. 1600 euro 0697798600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,950 Euro Polo 📂 Shitet :Polo
📂 viti i prodhimit :2005
📂 Forca motorrike :1.4
📂

Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

29.05.2020 (19:47):📂 shitet :polo 📂 viti i prodhimit :2005 📂 forca motorrike :1.4 📂 karburanti :nafte 📂 kambio :manuale 📂 kilometra : 168000 📂 opsione shtese : 📂 cmimi : 2950€ 📂 vendodhja :ti...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,950 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

3,500 Euro Ford Fiesta 1.4 Benzin/GAZ Ford Fiesta 2010
1.4 Benzin Gaz me impiant fabrike BRC. 
Letrata e paguara der

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

29.05.2020 (19:44):Ford fiesta 2010 1.4 benzin gaz me impiant fabrike brc. letrata e paguara deri ne shtator 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,400 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa 

Motorr 1.3

Viti 2010

Nafte

Ne gjendje shume te mi

Opel Corsa

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

29.05.2020 (19:37):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2010 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas