makina te blinduara ne shitje  

 Online 287 lexues | 14 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,800 Euro VW PASSAT 2.0 TDI 2006 ME DOGAN GERMANY 🇩🇪 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI ( NAFT)
VITI 2006 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪

Vw Passat 2.0 Tdi 2006 Me Dogan Germany 🇩🇪

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (21:31):Volkswagen passat 2.0 tdi ( naft) viti 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar me clima, sedilje me ngrohje pilot automat, telephone disqe alumin, gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

4,400 Euro VW GOLF SPORT VAGON 1.9 NAFT 2009 ZVICRA VOLKSWAGEN GOLF SPORT VAGON 1.9 NAFT 2009 E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭

Vw Golf Sport Vagon 1.9 Naft 2009 Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (21:31):Volkswagen golf sport vagon 1.9 naft 2009 e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar, 4x4 active me clima, xhama dhe pasqyra elektrike pilot automat, sensor parkimi, disqe alumin goma te rej...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

1,000 Euro Shes nissan micra Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner

Shes Nissan Micra

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:59):Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

45,000 Leke Ford fiesta 1.2 benzin . makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i ka

Ford Fiesta 1.2 Benzin .

Elbasan
Benzin Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (20:57):Makina eshte ne gjendje shum te mir por shitet per arsye mosperdorimi sepse i kan mbaruar letrat.cmimi i diskudushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

45,000 Leke

2,399 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra 

Motorr 1.7

Viti 2006

Nafte

Kambio manuale 

Ne

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:36):Shitet opel astra motorr 1.7 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2399 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,399 Euro

250,000 Leke ‼️‼️OKAZIOOON Shitet OPEL ASTRA ‼️Shitet MAKINA ‼️
🔰Marka:Opel Astra 
🔰Viti i prodhimit:2002

‼️‼️okaziooon Shitet Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (20:31):‼️shitet makina ‼️ 🔰marka:opel astra 🔰viti i prodhimit:2002 🔰motorri:2.0 nafte 🌀letrat e paguara per 1 vit 🌀sherbimet e kryera: ✅ goma te reja♻️ ✅ ferrota tamb...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

2,200 Euro Citroën Shitet Citroen
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbimet

Citroën

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (20:31):Shitet citroen motorr 1.4 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (20:27):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:25):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Shitet Mercedes Benz 220 CDI Avangard Viti 2001. Nafte. Shitet Mercedes Benz 220 cdi viti 2001 avangard. Makina eshte ne gjendje shume t

Shitet Mercedes Benz 220 Cdi Avangard Viti 2001. Nafte.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (20:19):Shitet mercedes benz 220 cdi viti 2001 avangard. makina eshte ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e bera ne kohen e duhur. goma 100% te reja. dokumentacioni i rregullt deri me dhjetor 2020. klima. mak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (20:17):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

3,500 Euro Shes Golf 5 2004 1.9 TDI 3500 e Shes Golf 5 ngjyre te zeze motorr 1.9 nafte manuale shum ekonomik.
Makina eshte

Shes Golf 5 2004 1.9 Tdi 3500 E

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (20:16):Shes golf 5 ngjyre te zeze motorr 1.9 nafte manuale shum ekonomik. makina eshte shum pak e perdorur dhe eshte perdorur nga femer. ne gjendje shume te mire xhenerike. e gatshme per cdo lloj prove. cmimi i di...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,600 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz E Class

Motorr 270 CDI

Viti 2003

Kambio manuale

Mercedes Benz

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:15):Shitet mercedes benz e class motorr 270 cdi viti 2003 kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 3600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

3,500 Euro Volkswagen Tuareg Shitet Volkswagen Tuareg 
Motorr 2.5
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale 
Ne gje

Volkswagen Tuareg

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:14):Shitet volkswagen tuareg motorr 2.5 viti 2005 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 3500 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,250 Euro Alfa Romeo OKAZION ALFAROMEO LETRAT PER 1 VITI NE SUPER GJENDJE CMIMI 1200EURO......OKAZIOO

Alfa Romeo

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (20:12):Okazion alfaromeo letrat per 1 viti ne super gjendje cmimi 1200euro......okazioooooon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (20:12):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,100 Euro Benz c class 220 Okazion 
Benz C Class 220 Gjendje shume e mire te gjitha , kilomentra origjinale sherbi

Benz C Class 220 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (20:06): benz c class 220 gjendje shume e mire te gjitha , kilomentra origjinale sherbimet e bera me ndrrim vaj motorri dhe kambio automat , ferrota te reja rrip dinamo te ri te sapo ndrruar . goma te reja. dokumenta ...Lexo detajet..

7,500 Euro Cls 320 cdi te gjitha sherbimet e bera gadi per cdo lloj prove Cls cdi 320 gadi per ta provuar

Cls 320 Cdi Te Gjitha Sherbimet E Bera Gadi Per Cdo Lloj Pro

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (19:59):Cls cdi 320 gadi per ta provuar...Lexo detajet..

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (19:56):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

6,000 Euro X5 2005 Makina eshte super gjendje Goma te reja auto pilot me sherbime te bera me dokume

X5 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

06.06.2020 (19:50):Makina eshte super gjendje goma te reja auto pilot me sherbime te bera me dokumenta te prera deri ne dhjetor, cmim pak i diskutueshem 6.000€ shitet per arsye emigrimi, makinen vetem e kam perdor mund ta shiko...Lexo detajet..

3,300 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale 
Ne gj

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:48):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 23 qershor cmimi 3300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,700 Euro Shitet Jeep Grand Cherokee Full Shitet Jeep Grand Cherokee
2.7 Nafte
Krah Anglez
Sedilje me memorie
Baxho
A

Shitet Jeep Grand Cherokee Full

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:36):Shitet jeep grand cherokee 2.7 nafte krah anglez sedilje me memorie baxho automatik dvd+ekran bagazhier 9 cd cruise controll sedilje me fryrje+ngrohje 4+1 letrat i ka der ne 12 janar 2021 ...Lexo detajet..

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

06.06.2020 (19:21):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (14:18):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

3,200 Euro Mercedes Benz C Class - Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 200 CDI
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje

Mercedes Benz C Class -

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

06.06.2020 (19:21):Shitet mercedes benz c class motorr 200 cdi nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike goma te reja, kondicioner, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 3200 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

2,790 Euro Benz C-Class 203 / Cmimi i disutueshem Automatike. Nafte. Gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. Me kondicioner,

Benz C-class 203 / Cmimi I Disutueshem

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

06.06.2020 (18:34):Automatike. nafte. gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike. me kondicioner, mp3 player. me baxho siper. letrat deri ne nentor deri ne nentor 2020 dhe siguracioni deri ne shkurt 2021...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas