makina te perdorura 4x4  

 Online 385 lexues | 2 njoftime ne pritje

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (19:17):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

2,000 Euro Peugeot 207 viti 2007 1.4 Naft Peugeot i ardhur nga Norvegjia ne gjendje te rregullt 
Vetura gjindet ne Prish

Peugeot 207 Viti 2007 1.4 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (19:06):Peugeot i ardhur nga norvegjia ne gjendje te rregullt vetura gjindet ne prishtine ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (18:57):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

1,800 Euro Smart Shitet Smart
Motorr 600
Viti 2002
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje shu

Smart

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
130,000 Kilometra

09.12.2019 (18:56):Shitet smart motorr 600 viti 2002 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (18:55):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,700 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbi

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (18:53):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa

Mercedes

Tropoje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (18:52):Makina me targa italiane 25000 klm kambio auto.sherbime te kryera te gjitha pa asnje problem ....Lexo detajet..

1,700 Euro shitet shitet sprinteri cdi 416 viti 2002 full opshen i kadshem per cdo lloj prove

Shitet

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (18:50):Shitet sprinteri cdi 416 viti 2002 full opshen i kadshem per cdo lloj prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

3,500 Euro Audi A3 S-Line 2TDI viti 2007/07 Audi A3 S-line 2TDI naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqye

Audi A3 S-line 2tdi Viti 2007/07

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (18:49):Audi a3 s-line 2tdi naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqyer, i sapoardhur nga italia në muajin nëntor me doganë dhe targa shqipëtare, siguracioni deri në nëntor 2020. mundësi ndër...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,600 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.7D
Viti 2006
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (18:46):Shitet opel astra motorr 1.7d viti 2006 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,500 Euro Shitet Smart Fourtwo 600 benzin Shes Smart fourtwo 600 benzin viti 2002 me kamio automatike

Shitet Smart Fourtwo 600 Benzin

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (18:43):Shes smart fourtwo 600 benzin viti 2002 me kamio automatike ...Lexo detajet..

1,900 Euro Shitet Golf 4 1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+R marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te

Shitet Golf 4

Shkoder
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

09.12.2019 (18:36):1.9naft tdi dy te kuqe viti 2003 6+r marsha me letra per 1vit ne gjendje shum te mir sapo nderruar vaj filra klima disce alumini cmimi pak i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

3,100 Euro Renault clio 2009 1.2 benzin+gaz Renault clio 2009 1.2 benzin+gaz...190mij km..xhamat te zinj nga fabrika...shume

Renault Clio 2009 1.2 Benzin+gaz

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (18:34):Renault clio 2009 1.2 benzin+gaz...190mij km..xhamat te zinj nga fabrika...shume ekonomike cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (18:30):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

3,500 Euro -Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne g

-volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (18:25):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht 2020 cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

500 Euro Shitet golf 3-sh viti 1994 ne ghendje shum te mir Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. Makines i mbarojne letrat tani ne fund dh

Shitet Golf 3-sh Viti 1994 Ne Ghendje Shum Te Mir

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (18:16):Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. makines i mbarojne letrat tani ne fund dhjetorit por siguracionin e ka deri ne tetor 2020...Lexo detajet..

5,300 Euro Shitet bmw seria 1 2.0 nafte automat Super gjendje look 2008

Shitet Bmw Seria 1 2.0 Nafte Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (18:03):Super gjendje look 2008...Lexo detajet..

1,000 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (18:01):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4 viti 2002 - 2003 1.9 TDI. Vaj filtra te nderruara bosch. Kit moto

Shitet Audi A4

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

09.12.2019 (17:56):Shitet audi a4 viti 2002 - 2003 1.9 tdi. vaj filtra te nderruara bosch. kit motorri rrypi pulezha pomp ujti nderruar continental origjinali i veti. super gjendje. makina gjendet ne golem . cmimi : 3000 euro i d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

300,000 Leke Okazion fiat idea 1.3 nafte Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi

Okazion Fiat Idea 1.3 Nafte

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (17:52):Ne gjendje shume te mire. shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (17:50):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

2,199 Euro Ford Focus 2004 Shitet Ford Focus
Motorr 1.7 TDI
Viti 2004
Nafte
Kambio automatike
Ne gjend

Ford Focus 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (17:48):Shitet ford focus motorr 1.7 tdi viti 2004 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,klima, disqe alumini, mbyllje qendrore, kondicioner, sherbimet e bera, vaj-filtra te nderruara. letra te paguara...Lexo detajet..

1,000 Euro shitet Audi A4 1.9 tdi viti 96 1000€

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (17:47):Audi a4 1.9 tdi viti 96 1000€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

08.12.2019 (18:16):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (17:43):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

300,000 Leke Shitet c class Shtet c class, viti 1999, nafte, manuale ne gjendje te mire, me 300000 km te kal

Shitet C Class

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

09.12.2019 (17:42):Shtet c class, viti 1999, nafte, manuale ne gjendje te mire, me 300000 km te kaluara....Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas