makina te perdorura ne shitje ne gjermani  

 Online 95 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,000 Euro Makina ne shitje, Mercedez Benz 190, 2 cope. Ne shitje dy Mercedez Benz 190, me letra te rregullta deri ne janar te 2020-es.

Makina Ne Shitje, Mercedez Benz 190, 2 Cope.

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (02:25):Ne shitje dy mercedez benz 190, me letra te rregullta deri ne janar te 2020-es. cimimi eshte 1000 euro per makine. pranohet te behet edhe nderrim me ndonje kamioncine, shtojme edhe leke. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (01:57):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,100 Euro Ford Focus 1.8 tdci Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Dokumentat e paguara deri ne s

Ford Focus 1.8 Tdci

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.08.2019 (01:51):Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dokumentat e paguara deri ne shkurt 2020....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,500 Euro Shitet makina  makina esht ne gjendje te mire

Shitet Makina

Fier
Nafte Karburanti
1995 Viti
250,000 Kilometra

19.08.2019 (01:42): makina esht ne gjendje te mire ...Lexo detajet..

4,000 Euro Volkswagen Passat. Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Ne g

Volkswagen Passat.

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:16):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dokumente te rregullta cmimi 4000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

13,500 Euro Mercedes Benz Sprinter  Shitet Sprinter Mercedes Benz 
Motorr 413 CDI
Viti 2002-2003
250.000 km
Kamb

Mercedes Benz Sprinter

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet sprinter mercedes benz motorr 413 cdi viti 2002-2003 250.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire. dopio kondicioner para-mbrapa, 19+1 vende, sedilje me ajer, pasqyre elektrike. letra te pa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

13,500 Euro

10,000 Euro BMW Seria 7 Shitet BMW Seria 7
Viti 2007
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nj

Bmw Seria 7

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet bmw seria 7 viti 2007 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 10.000 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Mercedes Benz Sllon S300 Shitet Mercedes Benz Sllon
Motorr S300
Viti 1997
Nafte
Kambio automatike
Ne

Mercedes Benz Sllon S300

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet mercedes benz sllon motorr s300 viti 1997 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. disqe 18, baxho, sensor, tapiceri lekure me ngrohje, full opsion. cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro Vw Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.4
Viti 2007
Nafte
Kondicioner, navi 
Ne gje

Vw Polo

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2007 nafte kondicioner, navi ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

2,500 Euro Seat Ibiza Shitet Seat Ibiza
Motorr 1.2
Viti 2006
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sher

Seat Ibiza

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (01:00):Shitet seat ibiza motorr 1.2 viti 2006 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara deri ne nentor. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.08.2019 (00:28):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro OKAZION OKAZION 

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhë. Motor naftë 1.9, TDI e thjesh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

19.08.2019 (00:19):Okazion shitet golf iv, viti 1999, i bardhë. motor naftë 1.9, tdi e thjeshtë! super ekonomik! makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike! shërbime të rregullta periodike dhe me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

5,900 Euro Fiat Qubo Shitet Fiat Qubo
Motorr 1.3
Viti 2010
Nafte
Ne gjendje shume te mire,kondici

Fiat Qubo

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (23:47):Shitet fiat qubo motorr 1.3 viti 2010 nafte ne gjendje shume te mire,kondicioner, xhama dhe pasqyre elektrike, mbyllje qendrore, full options. dogana e paguara cmimi 5900 euro...Lexo detajet..

4,500 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Kondicioner, gom

Mercedes Benz W203

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (23:47):Shitet mercedes benz w203 viti 2005 nafte kambio automatike kondicioner, goma 90%,pasqyra me palosje, limitatore. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. dogana e paguara, letra te rregullta. cmimi 45...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997 Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. Goma te reja dhe i jane bere te gji

Shitet Furgoni Peugeot Boxer 2,5td / 1997

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

18.08.2019 (23:22):Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. goma te reja dhe i jane bere te gjitha sherbimet e mirembajtjes teknike periodike. ka targa dhe dokumenta shqiptare te vlefshme deri ne maj 2020. shitet per arsye m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,300 Euro OKAZION -SHITET RENAULT MODUS 1.2i, 2007 Shitet vetura monovolume 4+1 ngjyrë bordo, 5 dyer, motor 1,2i benzine, me kaset

Okazion -shitet Renault Modus 1.2i, 2007

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

18.08.2019 (23:22):Shitet vetura monovolume 4+1 ngjyrë bordo, 5 dyer, motor 1,2i benzine, me kasetofon dhe klima origjinale, xhama elektrik, kambio manuale, me goma te reja, sherbime te kryera, ne gjendje perfekte, e sapotarguar...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

13,900 Euro Okazion shitet Mercedes Benz ML280 cdi full option FUORISTRADA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ESHTE FULL OPTION: MARSH AUTOMATIK,

Okazion Shitet Mercedes Benz Ml280 Cdi Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (23:22):Fuoristrada eshte ne gjendje shume te mire. eshte full option: marsh automatik, sedilje lekure, computer + navigator 2015, klima automatik, sensor parkimi para dhe mbrapa, alumini, goma michelin te reja, dokume...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Audi A3 2002 Shitet Audi A3
Motorr 1.9
Viti 2002
Kambio manuale 6+1 marshe
Posedon: navig

Shitet Audi A3 2002

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (23:06):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2002 kambio manuale 6+1 marshe posedon: navigation, drita kseno, sedilje me ngrohje, pilot automatike, goma te reja, disqe alumini etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

5,500 Euro volkswagen Touareg Shitet Volkswagen Touareg 4X4
Motorr 2.5 TDI
Nafte
Kambio automatike
Tapicer

Volkswagen Touareg

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

18.08.2019 (23:05):Shitet volkswagen touareg 4x4 motorr 2.5 tdi nafte kambio automatike tapiceri lekure, sedilje me ngrohje, drita xenon, sensor shiu-ditash, navigator, xhama te zi original etj. ne gjendje shume te mire cmi...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (23:03):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

80,000 Leke arsye mos perdorimi shitet makina ne gjendje te mir pune me dokumenta deri ne fund te vitit
sigurac

Arsye Mos Perdorimi

Fier
Nafte Karburanti
1994 Viti
300,000 Kilometra

18.08.2019 (23:02):Shitet makina ne gjendje te mir pune me dokumenta deri ne fund te vitit siguracioni i pa prere...Lexo detajet..

3,200 Euro Mercedes c class 220sport me xenon Mercedes c class 220 sport me xenon

Mercedes C Class 220sport Me Xenon

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (23:00):Mercedes c class 220 sport me xenon...Lexo detajet..

11,000 Euro Volkswagen jetta  Shitet Volkswagen jetta e sapo ardhur nga USA me dogan te PAGUAR gati per dokume

Volkswagen Jetta

Pogradec
Nafte Karburanti
2015 Viti
70,000 Kilometra

18.08.2019 (22:41):Shitet volkswagen jetta e sapo ardhur nga usa me dogan te paguar gati per dokumenta. motor 2000 me vit prodhimi 2015 me kamio automatik tronik me 59 mije milje. gjendje super motorrike dhe xhenerike gjithashtu ...Lexo detajet..

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.08.2019 (22:38):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

17,500 Euro Audi A6  2.0 tdi  2011-2012  Shitet makina Audi  A6 disel 2011-2012 tdi 
posedon librin e servisit  kilometr

Audi A6 2.0 Tdi 2011-2012

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

18.08.2019 (22:28):Shitet makina audi a6 disel 2011-2012 tdi posedon librin e servisit kilometra te garantuara 175000km , marshi automatik vetura ka targat suedeze mundesi ndrrimi me apartament. nr (viber what...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas