makina te perdorura ne shitje ne shqiperi  

 Online 320 lexues | 7 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

Shitet Benz C300 4matic 2010 Amg Line Automat(usa)

Don Bosco, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Shitet benz c300 4matic 2010 amg line automat(usa). sapo ardhur me dogane. makina disponon: ☑️abs ☑️esp ☑️sedilje me memorie/ngrohje ☑️baxha xhami ☑️psqyra elektrike ☑️komanda ne timon ☑️clima
01.03.2021 (14:57)...Lexo detajet..

Volkswagen

Vw Caddy 2012 1.6 Diezel

Fier, Albania | Fier
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

Modeli vw caddy viti 2012 1.6 diezel 107.000 km cmimi 8000€ pak i diskutushem cel/00355675261616 makina vw caddy eshte nje makin e sapo ardhur nga gjermania ajo eshte me dogan te prer dhe gati per targa. marina eshte ne nje gjendje te shkelq
04.03.2021 (20:13)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
01.03.2021 (15:10)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Audi

Shitet Audi A4 Automat

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Shitet audi a4 ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. me dogane te paguar. e vlefshme edhe me nderrim.
11.01.2021 (20:01)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Beny E 350 Full Option •mercedes e 350 (nafte) 
•bluefficency 
•viti 2010
•model /// buissne

12,000 Euro Tirane Mercedes Beny E 350 Full Option

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

•mercedes e 350 (nafte) •bluefficency •viti 2010 •model /// buissnes edition \ •cilindrata 2987cc (nuk ka taks lluksi) •tavan xhami panorame •kamera parkimi (mprapa ) •sensore parkimi (para dhe mbrapa ) •sedilje me mem
05.03.2021 (20:59)...Lexo detajet..

Fiat Fiat Grande Punto EVO 1.0 Klima 3900 euro Fiat grande punto evo 1.0 model 2013 me dogane te paguar e importuar nga gjerma

3,900 Euro Fier Fiat Grande Punto Evo 1.0 Klima 3900 Euro

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2012 Viti
70,000 Kilometra

Fiat grande punto evo 1.0 model 2013 me dogane te paguar e importuar nga gjermania kilometra te pershkruara. 78000 origjinale me garanci shoqeruar me liber sherbimi euro 5 konsumi karburantit(urban) 4.9.l/100. klm konsumi karburantit(kombinuar) 4.5
05.03.2021 (20:50)...Lexo detajet..

Toyota shitet toyota auris 2008 2.0 nafte Shitet toyota auris 2008 2.0 nafte me dogane te paguar shum e paster si makine

3,800 Euro Tirane Shitet Toyota Auris 2008 2.0 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Shitet toyota auris 2008 2.0 nafte me dogane te paguar shum e paster si makine
05.03.2021 (20:13)...Lexo detajet..

Fiat Fiat punto 2006 Shes fiat punto viti 2006 ne kushte shume te mira multixhet 3.8 liter per km

8,000 Euro Shkoder Fiat Punto 2006

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
50,000 Kilometra

Shes fiat punto viti 2006 ne kushte shume te mira multixhet 3.8 liter per km
05.03.2021 (19:56)...Lexo detajet..

Honda HONDA FRV ✅honda frv 2.2 diezel 
✔viti 2006
✅makina me dogane 
✔makina targuar

4,300 Euro Tirane Honda Frv

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

✅honda frv 2.2 diezel ✔viti 2006 ✅makina me dogane ✔makina targuar taksa 1 vit ●cmimi 4.300€ ✅gjendja perfekte ✔klima cd esp ✅makina importuar nga zvicra ✔km 250.000 📲nr kontakti 067 6000 107
05.03.2021 (19:43)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Okazion Benz mercedes e-class 270 automatik nafte.
me letra te paguara deri ne qershor.

3,500 Euro Tirane Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

Benz mercedes e-class 270 automatik nafte. me letra te paguara deri ne qershor. gjendje shume te mire. shitet per asrye emigrimi.
05.03.2021 (19:03)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz MERCEDES C 180 kompresor 2005 AUTOMAT sport edition Mercedes c 180 benzin kompresor 2005
kamje automat 
e sapoardhur nga germany

3,900 Euro Tirane Mercedes C 180 Kompresor 2005 Automat Sport Edition

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Mercedes c 180 benzin kompresor 2005 kamje automat e sapoardhur nga germany me dogan te paguar
05.03.2021 (18:45)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz c220 Benz c220 viti 2009 makina esht me letra pr nje vit me goma te reja vaj filtra

7,700 Euro Fier Benz C220

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Benz c220 viti 2009 makina esht me letra pr nje vit me goma te reja vaj filtra te sapo nderruar sensor parkimi serdilje me ngroje limitator shpejcie sallon meshin shum i paster nk esht makin tregu nr 0695311566
05.03.2021 (17:48)...Lexo detajet..

BMW Bmw 530 x drive Bmw 530 x drive 
•viti 2006
•automat 
•nafte
•3.0 fuqia motorrike
o

6,500 Euro Tirane Bmw 530 X Drive

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Bmw 530 x drive •viti 2006 •automat •nafte •3.0 fuqia motorrike opsione shtese : •xhamat i ka me perde origjinale t bmw nga fabrika •gomat 100% te sapo vendosura 4 stinet •sensor parkimi para mbrapa •sensor shiu •limita
05.03.2021 (17:21)...Lexo detajet..

Volkswagen Okazion shitet VW Touarge i blere me 0 km Okazion shitet vw touareg i blere me 0 km te vw i perdorur nga 1 dore, sherbimet

5,000 Euro Tirane Okazion Shitet Vw Touarge I Blere Me 0 Km

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Okazion shitet vw touareg i blere me 0 km te vw i perdorur nga 1 dore, sherbimet e bera periodikisht, sapo nderruar vaj + filtra motorri, kambio, ridoto dhe diferencialet. 214 000 km me disa shenja te lehta perdorimi, cmimi 5000 euro pak i diskutu
05.03.2021 (15:20)...Lexo detajet..

Toyota Toyota yaris Toyota-yaris 
viti- 2007 dogana e paguar
karburanti benxin 1.3 
ndezje me but

3,200 Euro Durres Toyota Yaris

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

Toyota-yaris viti- 2007 dogana e paguar karburanti benxin 1.3 ndezje me buton start stop kilometrat 160 mij klima airobeg butona ne timon cd usb disje alumini xhama elektrik sensor parkimi mrapa hapje mbyllje me pult
05.03.2021 (14:14)...Lexo detajet..

Tjeter Shitet Golf4 1.4 benzin-gaz Shitet golf 4
manual
1.4 benzin-gaz
ne gjendje shume te mire
sherbimet e sap

2,000 Euro Tirane Shitet Golf4 1.4 Benzin-gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

Shitet golf 4 manual 1.4 benzin-gaz ne gjendje shume te mire sherbimet e sapo bera xhama te zi me leje 5 vjecare tek dere cmimi 2000 euro i diskutueshem
05.03.2021 (14:13)...Lexo detajet..

Mazda Mazda 5 Benzin -Gaz, 1.8 motorr me zinxhir Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenenerike dhe vizuale . makin

3,700 Euro Tirane Mazda 5 Benzin -gaz, 1.8 Motorr Me Zinxhir

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenenerike dhe vizuale . makina eshte me 7 vende por ne leje mundet te dali me 5 , sipas deshires se personit. e pershtatshme per familjare
05.03.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet mercedes benz super gjendje Shitet mercedes benz ,viti 2002 ,fuqia motortike 220 nafte,baxho,letra per nji v

3,200 Euro Elbasan Shitet Mercedes Benz Super Gjendje

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

Shitet mercedes benz ,viti 2002 ,fuqia motortike 220 nafte,baxho,letra per nji vit,vaj filtra te sapo bera,goma te reja,automatike
05.03.2021 (09:13)...Lexo detajet..

Volkswagen Wolsvagen Caddy 2006, 4600 EUR Shitet wolksvagen caddy viti 2006, ne gjendje te shkelqyer motorike e xhenerike

4,600 Euro Korce Wolsvagen Caddy 2006, 4600 Eur

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Shitet wolksvagen caddy viti 2006, ne gjendje te shkelqyer motorike e xhenerike, dokumentat te paguara deri ne gusht . km 278000. cmimi 4600 eur.
05.03.2021 (09:12)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Volkswagen Golf 5 ✅viti 2004
✅kambio manuale
✅motorri 1.9 nafte
✅km -214809 origjinale

4,400 Euro Lezhe Golf 5

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

✅viti 2004 ✅kambio manuale ✅motorri 1.9 nafte ✅km -214809 origjinale ✅navigator ✅goma 80 % makina eshte ne gjendje perfekte motorrike ,xhenerike, te gjitha sherbimet e kryera tani . e sa po ardhur nga italia . letrat deri me
05.03.2021 (09:12)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz OKAZION C250, 2012 Shitet c250, 2012
kamio automatik 
me dogane te paguar 
i patarguar 
kilome

10,000 Euro Tirane Okazion C250, 2012

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

Shitet c250, 2012 kamio automatik me dogane te paguar i patarguar kilometra 157000
05.03.2021 (00:30)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz E class 2017 E class 300 viti 2017 benzine 2.0 ekonomik. prodhim amerikan full opsion

26,000 Euro Tirane E Class 2017

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2017 Viti
70,000 Kilometra

E class 300 viti 2017 benzine 2.0 ekonomik. prodhim amerikan full opsion
04.03.2021 (22:02)...Lexo detajet..

Opel OPEL ASTRA PANORAM AUTOMAT 1.8 BENZIN ZVICRA Opel astra automat 1.8 benzin zvicra 
tavan xhami panoram 
full options gjendj

3,200 Euro Tirane Opel Astra Panoram Automat 1.8 Benzin Zvicra

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

Opel astra automat 1.8 benzin zvicra tavan xhami panoram full options gjendje perfekte
04.03.2021 (20:39)...Lexo detajet..

Fiat FIAT AUTOMAT 2008 BENZIN 1.4 ZVICRA ME DOGAN Fiat grande punto automat 
viti 2008 motor 1.4 benzin 
e sapoardhur nga zvicra

3,200 Euro Tirane Fiat Automat 2008 Benzin 1.4 Zvicra Me Dogan

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

Fiat grande punto automat viti 2008 motor 1.4 benzin e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte
04.03.2021 (20:39)...Lexo detajet..

Fiat FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN Fiat doblo 1.3 naft viti 2008
e sapoardhur nga zvicra 
me dogan te paguar 
me

3,900 Euro Tirane Fiat Doblo 1.3 Naft 2008 Zvicra Me Dogan

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Fiat doblo 1.3 naft viti 2008 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike gjendje perfekte
04.03.2021 (20:39)...Lexo detajet..

Volkswagen VW CADDY 2012 1.6 DIEZEL Modeli vw caddy
viti 2012
1.6 diezel
107.000 km
cmimi 8000€ pak i diskutus

8,000 Euro Fier Vw Caddy 2012 1.6 Diezel

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

Modeli vw caddy viti 2012 1.6 diezel 107.000 km cmimi 8000€ pak i diskutushem cel/00355675261616 makina vw caddy eshte nje makin e sapo ardhur nga gjermania ajo eshte me dogan te prer dhe gati per targa. marina eshte ne nje gjendje te shkelq
04.03.2021 (20:13)...Lexo detajet..

Tjeter Shitet Opel Corsa 1,0 benzin. Shitet opel corsa 1,0 benzin , viti prodhimit 2000 , ngjyra e zeze , goma dimer

900 Euro Tirane Shitet Opel Corsa 1,0 Benzin.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

Shitet opel corsa 1,0 benzin , viti prodhimit 2000 , ngjyra e zeze , goma dimerore dhe te reja , ne gjemdje shum t mire , aktualisht ne perdorim e siper , cmimi 900€
04.03.2021 (19:57)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz E class 2014 E class 250 bluetech. viti 2014. amg looking. disqe amg. full opsion. 59 mije km

22,000 Euro Tirane E Class 2014

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

E class 250 bluetech. viti 2014. amg looking. disqe amg. full opsion. 59 mije km. me dogane
04.03.2021 (19:33)...Lexo detajet..

Audi SHITET AUDI A8 2012 OCAZION 18000 Shitet audi a8 i 2012 me dekumenta te paguara dhe me sherbime te bera ne koh shi

18,000 Euro Kavaje Shitet Audi A8 2012 Ocazion 18000

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

Shitet audi a8 i 2012 me dekumenta te paguara dhe me sherbime te bera ne koh shitet per arsye mosperdorimi ka 1 vit qe rrin ne garazh .esht makin per merakli sic e kam mbajt vet makinen super gjendje .mund ta kontrolloni tek mekaniku juaj i besuar cm
04.03.2021 (19:05)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas