makina te perdorura ne shitje okazion  

 Online 127 lexues | 5 njoftime ne pritje

14,000 Euro

Mercedez Benc 2013

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2020 (09:48):Makina esht ne gjendje motorike dhe gjenerike shum te mire.e pajisur me xhama te zinj e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj ne servisin tuaj te besuar . ...Lexo detajet..

25,200 Euro

Shitet Super Bmv

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

05.08.2020 (19:02):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 200. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera. makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panorama, aux...Lexo detajet..

19,000 Euro

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

Lushnjë, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

12.08.2020 (14:00):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Renault Scenic urgjent 1200 Euro. Shitet Renault Scenic viti 2001, në gjendje pune, Ac, letrat e sapo prera. Moto

Shitet Renault Scenic Urgjent 1200 Euro.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (10:22):Shitet renault scenic viti 2001, në gjendje pune, ac, letrat e sapo prera. motor naftë 1.9, kambio manual. shitet për arsye emigrimi Çmimi 1200 euro i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,700 Euro RENAULT CLIO, VITI 2005, MANUALE, 1.2 BENZINE+GAZ Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine+gaz, kambio manua

Renault Clio, Viti 2005, Manuale, 1.2 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2020 (10:04):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.2 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2005, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, dsc, radio cd+aux+usb, xhama eklektrik, dy celesa, mbyllje qendrore, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

6,100 Euro   CHEVROLET CAPTIVA,VITI 2007, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

Chevrolet Captiva,viti 2007, Automatike, 2.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2020 (10:04):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4x4, viti prodhimit 2007, 6+1 vende, sallon lekure, navigator, kondiconer, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+tel, komanda ne t...Lexo detajet..

4,700 Euro   TOYOTA YARIS, VITI 11/2009, MANUALE, 1.4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, vi

Toyota Yaris, Viti 11/2009, Manuale, 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2020 (10:04):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 11/2009, kondicioner, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux, xhama+pasqyra eklektrike, dy celesa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,700 Euro

170,000 Leke Shitet Mercedes-Benz Shitet E Clas ne gjendje shume  te mire pune si motorike dhe xhenerike me letra

Shitet Mercedes-benz

Fier
Nafte Karburanti
1996 Viti
300,000 Kilometra

14.08.2020 (10:04):Shitet e clas ne gjendje shume te mire pune si motorike dhe xhenerike me letra deri ne dhjetor siguracion deri qeshor ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

170,000 Leke

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

14.08.2020 (10:00):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,900 Euro Golf 4.  Viti 1999 Naft 1.9 Letra te paguara deri ne prill te 2021 Ne gjendje te mir  Cmimi 1900 eur ose nderrohet Golf 4. Shitet ose nderrohet

Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra Te Paguara Deri Ne Prill T

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (09:58):Golf 4. shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

6,500 Euro Shitet FORISTRADE NISSAN QASHQAI ne super gjendje! OKAZION!!!! Shitet Nissan Qashqai 2.0 dCi! Ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje

Shitet Foristrade Nissan Qashqai Ne Super Gjendje! Okazion!!

Don Bosco, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2020 (19:06):Shitet nissan qashqai 2.0 dci! ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje brenda qytetit dhe ne rruge te gjate! - motorri 2.0 nafte dci super i paster dhe i fuqishem - konsumi i kombinuar 5.8 l/100 km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

6,300 Euro OKAZION TOYOTA RAV 4 VITI 2007 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 10/2007 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE
ME TE GJITHA OPSIONE

Okazion Toyota Rav 4 Viti 2007 Motor I Thjesht 2.2 Nafte

Liqeni Thatë, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (19:01):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2.2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj.ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro i ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,300 Euro

4,200 Euro FIAT PUNTO EVO 1.2 BENZIN +GAZ 2011 FIAT PUNTO EVO 1.2 BENZIN 2011
GJENDJE PERFEKTE

Fiat Punto Evo 1.2 Benzin +gaz 2011

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

14.08.2020 (09:57):Fiat punto evo 1.2 benzin 2011 gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,700 Euro Shitet renault clio Shitet: Renault Clio 
Vitprodhimi : 2001 
Fuqia motorri : 1.2   16valvula
Kar

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (09:44):Shitet: renault clio vitprodhimi : 2001 fuqia motorri : 1.2 16valvula karburanti : gaz benzin (impjati i sapo montuar 500€ me 2 vjet garanci) makina eshte shumee ekonomikee dhe ne gjendjee shum te mi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Opel corsa 1.2 gaz benzin Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . Kondicioner funksio

Opel Corsa 1.2 Gaz Benzin

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (09:40):Makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike . kondicioner funksional impjanti landirenzo ne gjendje shum t mir letrat jan der n mars. shitet per arsye mosperdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,850 Euro Shitet citroen c3 Shitet citroen c3
Viti 2005 
Kambio automatike 
Ne gjendje shume te mire tekn

Shitet Citroen C3

Durres
Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

14.08.2020 (09:35):Shitet citroen c3 viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire teknike dhe ekonomike benzine vendodhja durres cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

1,799 Euro OKAZION SHITET FORD FOCUS SUPER GJENDJE 1.8 TDDI INJEKTORE MEKANIK ME GARANCI MOTORRIKE SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANI

Okazion Shitet Ford Focus Super Gjendje 1.8 Tddi Injektore M

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2020 (09:29):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1.8 tddi injatore pompe nafte mekanike viti 2002 me sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota bateri e re te 4 gomat e reja me kondicioner xhama elektrik mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,799 Euro

1,950 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1950€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN 
FIAT-CROMA 
VITI 2005
ME NAFT
MOTORR 1.8
MANUALE 
ME 5 PORTA

💥💥💥okazion Shes Makin 1950€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2020 (09:26):Shes makin fiat-croma viti 2005 me naft motorr 1.8 manuale me 5 porta e sapo ardhur nga italia me dogan tË paguar Çmimi 1950€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

14.08.2020 (09:09):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

4,400 Euro Shitet Benz E-Class 220 Shitet Benz E-Class 220 Elegance 
✔️ Pasqyre me palosje
✔️ Komande ne

Shitet Benz E-class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2020 (23:00):Shitet benz e-class 220 elegance ✔️ pasqyre me palosje ✔️ komande ne timon ✔️ limitator shpejtesie ✔️ sedilje lekure ✔️ klima ne 4 zona ✔️ bagazhier me 6 cd makina eshte me letra...Lexo detajet..

5,000 Euro Bmw seria 5 , mundesi nderrumi Te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, vaj e filtra te sapo bera, letrat per

Bmw Seria 5 , Mundesi Nderrumi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

13.08.2020 (23:00):Te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, vaj e filtra te sapo bera, letrat per 1 vit. mundesi nderrimi....Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet Audi A3 1.9 nafte Shitet Audi A3 Motor 1.9 tdi i e kuqe 6+1 marshe. Sallon lekure, sedilje me ngro

Shitet Audi A3 1.9 Nafte

Korce
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2020 (23:00):Shitet audi a3 motor 1.9 tdi i e kuqe 6+1 marshe. sallon lekure, sedilje me ngrohje, dvd. makina nuk ka asnje lloj problemi e gatshme per cdo lloj prove shume e shpejte dhe shume ekonomike. shitet per arsye mos...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

4,200 Euro Shitet per arsye emigrimi peugeot 308 2010 1.6 nafte Shitet peugeot 308sw 2010
Euro 5   
Taksa te paguara per nje vit shum komode d

Shitet Per Arsye Emigrimi Peugeot 308 2010 1.6 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (23:00):Shitet peugeot 308sw 2010 euro 5 taksa te paguara per nje vit shum komode dhe spacioze taksa 45 mij lek ne vit sensor parkimi sensor shiu dritat automatike tavan xhami komplet. disqe 17 xhamat e zinj o...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,700 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat 

Motor 1.9

Viti 2000

Kambio automatike

Ne g

Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (20:58):Shitet volkswagen passat motor 1.9 viti 2000 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,300 Euro SHITET A - CLASS gjendje motorike dhe xhenerike shkelqyer vaj filtra te nderruara letrat deri ne

Shitet A - Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

13.08.2020 (20:57):Gjendje motorike dhe xhenerike shkelqyer vaj filtra te nderruara letrat deri ne 2021...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,500 Euro A class A class voti 2006 nafte 1.7 naft manual ne gjendje shum te mir shitet:2500 euro

A Class

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
50,000 Kilometra

13.08.2020 (20:57):A class voti 2006 nafte 1.7 naft manual ne gjendje shum te mir shitet:2500 euro ose mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,200 Euro Citroen C3 Shitet Citroen C3 

Nafte

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike

Citroen C3

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (20:09):Shitet citroen c3 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te rregullta , kondicioner etj shitet per arsye mos perdorimi cmimi 2200 euro ...Lexo detajet..

2,200 Euro Ford Focus TDCI, 1.8 nafte Shitet Ford Fokus viti i prodhimit 2004, TDCI 1.8 Nafte. Letrat te paguara deri

Ford Focus Tdci, 1.8 Nafte

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (20:00):Shitet ford fokus viti i prodhimit 2004, tdci 1.8 nafte. letrat te paguara deri ne maj 2021. makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekenomike gjithashtu. ajeri i kondecionuar funksionon ne menyre perfe...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,300 Euro Okazion!! Shitet C class ne gjendje shume te mire.

Okazion!!

Skrapar
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

13.08.2020 (20:00):Shitet c class ne gjendje shume te mire....Lexo detajet..

250,000 Leke Shitet Touran Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit Por eshte pa letra ka 1 vit   Cmimi 2500 Lek Touran TDI 6+1 viti 2005 Makina eshte ne gjendje perfekte ne Pjeset e Kembimit P

Shitet Touran Touran Tdi 6+1 Viti 2005 Makina Eshte Ne Gjend

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (19:55):Touran tdi 6+1 viti 2005 makina eshte ne gjendje perfekte ne pjeset e kembimit por eshte pa letra ka 1 vit cmimi 2500 lek ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

250,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas