makina te vogla deri ne 3000 euro  

 Online 270 lexues | 5 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

15.09.2019 (11:33):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (00:16):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

13.09.2019 (21:05):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

20,000 Leke Shitet makina per arsye te mos perdorimit Cmimi i diskutushem

Shitet Makina Per Arsye Te Mos Perdorimit

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:58):Cmimi i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

20,000 Leke

1,300 Euro Golf 3 Shitet Golf 3
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire, kondi

Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:50):Shitet golf 3 viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire, kondicioner, abs, airbag etj. letra te paguara deri ne 20.05.2020 cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,000 Euro Shitet volksvagen transporter viti 2006 ,2.5 motor,130 Fuqi motorrike ,5 vendeshe, 4x4

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:49): volksvagen transporter viti 2006 ,2.5 motor,130 fuqi motorrike ,5 vendeshe, 4x4 manual,6+1 marsha, la 23000 mil e sapo ardhur nga suedia,per informacion telefono ne numrin,0677161293....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro Shes Golf 4 1.9TDI Të dhënat e makinës 
-Viti prodhimit 1999
-1.9 TDI (i thjeshtë)
-Me tre d

Shes Golf 4 1.9tdi

Kukes
Nafte Karburanti
1999 Viti
30,000 Kilometra

15.09.2019 (13:48):Të dhënat e makinës -viti prodhimit 1999 -1.9 tdi (i thjeshtë) -me tre dyer (tek der) -servisi (vaj dhe filtra) të sapo bëra -klima funksionale -gjendja motorike e shkëlqyer -dokumenta të pagua...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,600 Euro OKAZION Shitet Audi A4 Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A4
Marka 👉

Okazion Shitet Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (13:46):Komuna: tiranë struktura e veturës: prodhuesi: audi modeli: a4 marka 👉 audi a4 forca mottorrike👉 2.5 lloji i kambjos👉 automatike karburanti 👉naft viti i prodhimit 👉2002 kilometrat👉1...Lexo detajet..

1,499 Euro Chrysler Shitet Chrysler
Motorr 3.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje s

Chrysler

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (13:42):Shitet chrysler motorr 3.6 viti 2006 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire 7 vende, xhama te zi, klima digital, xhama te zi, goma te reja, disqe alumini etj. letra te paguara deri ne janar 2...Lexo detajet..

6,000 Euro Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³.
për

Mercedes-benz Sprinter 413 Cdi 2011

Korce
Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

15.09.2019 (13:38):Mercedes-benz sprinter 413 cdi 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³. për më shumë saktësi dua që ju të më kontaktoni me e-mail. pacolliamma@yahoo.com plaisinantët të përmbahen falemnderit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:23):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

13.09.2019 (12:04):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (13:34):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:23):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

16,500 Euro OKAZION!!BMW X5 E 70 viti 2011 35X-drive BMW X5 viti 2011,3.5 X-drive,diesel.Motori 2999 cm3.(pa taks lluksi).Sport packe

Okazion!!bmw X5 E 70 Viti 2011 35x-drive

Durres
Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Bmw x5 viti 2011,3.5 x-drive,diesel.motori 2999 cm3.(pa taks lluksi).sport packet,tavan panoramik,kamera 360 grad,start stop,key lets go,blind spot,distronic,sendilje elektrike dhe me ngrihje perpara dhe mbrapa...Lexo detajet..

8,300 Euro BMW seria 5 Xdrive diesel viti 2008,look M BMW seria 5 Xdrive motor 2999 cm3,viti 2008 look M.sallon bezh,baxha,4x4,sendilj

Bmw Seria 5 Xdrive Diesel Viti 2008,look M

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Bmw seria 5 xdrive motor 2999 cm3,viti 2008 look m.sallon bezh,baxha,4x4,sendilje elektrike dhe me palosje,drita ksenon,xhama te zinj origjinal,gjendje perfekte dogan te paguar.cmimi 8300€...Lexo detajet..

6,500 Euro Mini Cooper S Cabrio Automat shite mini cooper s cabrio
 kamio automatike
1.6 benzin (168hp) 
viti 2007
m

Mini Cooper S Cabrio Automat

Durres
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Shite mini cooper s cabrio kamio automatike 1.6 benzin (168hp) viti 2007 me dogane te paguar gati per targim gjendja super cmimi 6500 euro nr cel>0686116011...Lexo detajet..

4,500 Euro Toyota Corolla 1.4 Nafte AUTOMATIKE toyota corolla 
1.4 naft
 kamio automatike
 viti 2005 
e sapo targuar per 1

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automatike

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Toyota corolla 1.4 naft kamio automatike viti 2005 e sapo targuar per 1 vit sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje cmimi 4500 euro i diskutueshem nr cel 0686116011...Lexo detajet..

4,000 Euro Mazda 6 viti 2005 shitet mazda 6 
viti 2005 
kamio manuale
165 mij km
kamera parkimi
sherbime

Mazda 6 Viti 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Shitet mazda 6 viti 2005 kamio manuale 165 mij km kamera parkimi sherbimet e bera letra te paguara deri ne prill 2020 cmimi 4000 euro i diskutueshem nr cel 0686116011...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,800 Euro Alfa Romeo 159 jtdM Shitet alfa romeo 159 1.9 nafte viti 2007 me dokumenta te rregullta deri nentor

Alfa Romeo 159 Jtdm

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Shitet alfa romeo 159 1.9 nafte viti 2007 me dokumenta te rregullta deri nentor 2019 ... cmimi 3800 € te interesuarit te kontaktojne ne nr :0698637002 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

3,300 Euro Mercedes Shitet/Ndrohet C220 Nafte CDI Motor EVO Makina eshte ne super gjendje  Kamio M

Mercedes

Korce
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Shitet/ndrohet c220 nafte cdi motor evo makina eshte ne super gjendje kamio manual 6+r pilot automatik sallon i paster tavani kamosh navigator kondicioner cel:0686100100...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,500 Euro Fugon Ford Tranzit 2000 ne gjendje perfekte Shes fugonin Ford Tranzit Motorr 2000sh krah Anglez, ne gjendje Perfekte goma

Fugon Ford Tranzit 2000 Ne Gjendje Perfekte

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Shes fugonin ford tranzit motorr 2000sh krah anglez, ne gjendje perfekte goma te reja sherbime te kryera vaj filtra gjithçka , me dokumenta te rregullta perveç siguracionit qe sja kam prere per shkak mos l...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,850 Euro A class 2001 A class 2001
Ne gjendje shum te mir
Kamio manuale 
Letra te paguara deri ne s

A Class 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):A class 2001 ne gjendje shum te mir kamio manuale letra te paguara deri ne shkurt 2020 1850 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.1
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Fiat

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (13:22):Shitet fiat motorr 1.1 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,000 Euro Shitet Toyota Aygo Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.0
Viti 2006 
134.000 km
Kambio automatike
Ne gj

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

15.09.2019 (13:19):Shitet toyota aygo motorr 1.0 viti 2006 134.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguara kondicioner, goma te reja cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

4,200 Euro Focus sw 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan full options Ford focus 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan te paguar 
Impjant gazi brc I montuar

Focus Sw 2.0 Benzin +gaz 2010 Me Dogan Full Options

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (13:18):Ford focus 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan te paguar impjant gazi brc i montuar ne vendin e origjines itali me kondicioner komanda ne timon kasetofon me bluetooth telephone aux xhama dhe pasqyra elektrike mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.09.2019 (12:57):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro OPEL CORSA Shitet OPEL CORSA viti 2002. 1.0 benzin kamio manuale . Viti i prodhimit 2002 ne

Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (12:39):Shitet opel corsa viti 2002. 1.0 benzin kamio manuale . viti i prodhimit 2002 ne gjendje shum te mir motorike edhe xhenerike . cmimi 1200€ ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2 Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

15.09.2019 (12:35):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

3,500 Euro SHITET OPEL CORSA D !!!! -OPEL CORSA D 2007-
1-Opel Corsa D 1.2 benzine
2-AUTOMATIKE/TIP TRONIC 2007
3

Shitet Opel Corsa D !!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
50,000 Kilometra

15.09.2019 (12:31):-opel corsa d 2007- 1-opel corsa d 1.2 benzine 2-automatike/tip tronic 2007 3-60.000 km origjinale 4-drita mjegulle 5-mp3 dhe aux 6-timon elektrik 7-komanda ne timon 8-kondicioner 9-mbyllje me pult 10...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas