mar jap makina te perdorura  

 Online 52 lexues | 0 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

30.05.2020 (14:24):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

30.05.2020 (09:12):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

8,500 Euro Shitet cls 350 benzine gaz letra per 1 vit Shitet cls 350 benzin gaz
Gazi i shenuar ne leje
Dhe brenda garancise
Sherbim

Shitet Cls 350 Benzine Gaz Letra Per 1 Vit

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (23:38):Shitet cls 350 benzin gaz gazi i shenuar ne leje dhe brenda garancise sherbime te bera ne koke vaj filtra vaj kambio te saponderuar fiktra gazrash te saponderruar gjendje xhenerike motorike perfekte dokum...Lexo detajet..

3,600 Euro !!! SHITET E220 naft 3.600€ i diskutueshem!!! Benz E220 viti 2005

!!! Shitet E220 Naft 3.600€ I Diskutueshem!!!

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

31.05.2020 (23:01):Benz e220 viti 2005...Lexo detajet..

3,400 Euro Shitet Jaguar X-Type 2.0D Shitet Makine, Jaguar X-Type, 2.0 D, 2004 cmimi i diskutueshem

Shitet Jaguar X-type 2.0d

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (23:01):Shitet makine, jaguar x-type, 2.0 d, 2004 cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

7,800 Euro Okazion Mercedes Benz ML 320 Cdi 4 Matic 2007 SHITET ML 320 CDI. VITI I PRODHIMIT 2007 MAKINA DISPONON 225 MIJE KM. NGJYRE E Z

Okazion Mercedes Benz Ml 320 Cdi 4 Matic 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (23:01):Shitet ml 320 cdi. viti i prodhimit 2007 makina disponon 225 mije km. ngjyre e zeze perle e paster dhe pa gervishtje. tapiceri lekure sensore parkimi origjinale para dhe pas. pedana origjinale plus inokse chrom...Lexo detajet..

5,000 Euro Super Okazion Peugeout e re ne shitje per arsye emigrimi! Super Occasione vendita auto nuova! Shitet per arsye emigrimi Peugeout 206 plus, 1,4 Diesel, vetem 55 mije km e bler

Super Okazion Peugeout E Re Ne Shitje Per Arsye Emigrimi! Su

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
50,000 Kilometra

31.05.2020 (23:01):Shitet per arsye emigrimi peugeout 206 plus, 1,4 diesel, vetem 55 mije km e blere ne itali ne 2011-en. arsyeja e shitjes fakti qe eshte e zhdoganuar dhe me targa shqipetare; te gjitha dokumentat te perditesuara...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

3,700 Euro Okazion shitet per arsye mosperdorimi Shitet benc c200 viti 2003 kambio automat,pasqyra elektrike ,sedilje elektrike d

Okazion Shitet Per Arsye Mosperdorimi

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

31.05.2020 (22:11):Shitet benc c200 viti 2003 kambio automat,pasqyra elektrike ,sedilje elektrike dhe me fryrje,goma 100 % te reja 2 dite kane qe jane vene,sherbime te gjitha te kryera,makina eshte ne super gjendje ,letrat kane 1...Lexo detajet..

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

31.05.2020 (20:35):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,600 Euro SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA DERI NE MARS 2021 SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1753cc NAFTE TDDI KONSUM 4.5L PER 10

Shitet Ford Focus 1.8 Tddi Injatore Pompe Nafte Mekanike Let

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (20:20):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1753cc nafte tddi konsum 4.5l per 100km sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota te 4 gomat e reja bateri e re me kondicioner xhama pasqyra elektrike mbyllj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

6,500 Euro MERCEDES BENZ A180 7/2010 OKAZION !!!

PER ARSYE EMIGRIMI SHITEt BENZ MERCEDES A180, prodhim i 7/2010
N

Mercedes Benz A180 7/2010

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

31.05.2020 (20:20):Okazion !!! per arsye emigrimi shitet benz mercedes a180, prodhim i 7/2010 ne gjendje te persosur motorrike mekanike full option cmimi do konkordohet nga palet gjate inspektimit fizik qe do i behet autov...Lexo detajet..

3,500 Euro Nisan Automatike 1.6 Gaz+Benzine 0699324799 Shitet Nisan Note Automatike GT 1.6 Gaz+Benzine Viti 2006 
Makina Posedon:
-&g

Nisan Automatike 1.6 Gaz+benzine 0699324799

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

31.05.2020 (19:02):Shitet nisan note automatike gt 1.6 gaz+benzine viti 2006 makina posedon: ->komanda ne timon ->klima dixhitale tronike ->kasetofon me disk+radio ->disqe alumini ->xhamat e pasem te zinj ->hapje mbyl...Lexo detajet..

6,800 Euro PORSCHE 4.5 GAZ+BENZINE 0699324799 SHITET PORSCHE CAYENNE 4.5 GAZ+BENZINE NE GJENDJE TEPER TE MIRE MOTORRIKE E XHEN

Porsche 4.5 Gaz+benzine 0699324799

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (19:01):Shitet porsche cayenne 4.5 gaz+benzine ne gjendje teper te mire motorrike e xhenerike me letra te paguara sallon lekure me ngrohje klima dixhitale letra te paguara makina ndodhet ne kavaje mudn ta shikoni konto...Lexo detajet..

5,200 Euro Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine 0699324799 Shitet Vw Touran 1.4 Gaz+Benzine Viti 2008 Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->

Vw Touran 1.4 Gaz+benzine 0699324799

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (19:01):Shitet vw touran 1.4 gaz+benzine viti 2008 kamio manuale makina posedon: ->fenera me lupa ->hapje mbyllje qendrore me pult ->klima dixhitale tronike ->xhama elektrike ->kasetofon me disk+radio ->timon ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,200 Euro

5,800 Euro Bmw 530Xd Kamio Automatike 0699324799 Bmw 530Xd Viti 2005 Kamio Automatike M//Design 3.0 Nafte Pa Takse Luksi 
Makina

Bmw 530xd Kamio Automatike 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (19:01):Bmw 530xd viti 2005 kamio automatike m//design 3.0 nafte pa takse luksi makina posedon: ->ndezje startdhestop ->navi i madh ->kamie automatike tiptronik ->klima tronike ->klima bizonale ->karikator me...Lexo detajet..

7,200 Euro C220 NAFTE MANUALE 0699324799 Mercedes C220 Nafte Viti 2008 Nr Cel&Whatsapp:+355699324799
Makina Posedon

C220 Nafte Manuale 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (19:01): mercedes c220 nafte viti 2008 nr celdhewhatsapp:+355699324799 makina posedon: ->kompjuter bordi ->sallon cope ngjyre e zeze ->klima dixhitale tronike ->navi i vogel me disk+radio ->sistem audio harman//k...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,200 Euro

8,700 Euro C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 0699324799 Shitet Mercedes C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 
Makina Posedon:
->Kompjut

C220 Blueficesse Nafte Viti 2009 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (19:01):Shitet mercedes c220 blueficesse nafte viti 2009 makina posedon: ->kompjuter bordi ->sallon lekure gjyse lekure gjys cope ngjyre e zeze ->klima dixhitale tronike ->navi i madh me disk+radio ->sistem audi...Lexo detajet..

5,800 Euro BMW 530 Automatike M//LooK 0699324799 SHITET BMW 530 M//LooK Viti 2005-2006 Sallon Lekure Ngjyre Kafe Shum E Paster Ti

Bmw 530 Automatike M//look 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (19:01):Shitet bmw 530 m//look viti 2005-2006 sallon lekure ngjyre kafe shum e paster timon-m hapje mbyllje me pult disqe alumini te seria 7 2018 letra te paguara ne gjendje perfekte per me teper mund ta shikoni nga af...Lexo detajet..

9,500 Euro Audi Q7 2007 FULL 0698462936 Shitet&Nderrohet Audi Q7 2007 3.0 Nafte Kamio Automatike Full Options 
Maki

Audi Q7 2007 Full 0698462936

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (18:59):Shitetdhenderrohet audi q7 2007 3.0 nafte kamio automatike full options makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->timon me 3 hapje ->klima dixhitale tronike ->sallon lekure ngjyre gri ->xhama te z...Lexo detajet..

5,800 Euro VW 2009 1.6 GAZ+BENZINE 0698462936 Vw Golf 6 1.6 Gaz+Benzine 2009 Kamio Manuale Cmimi:5800 Euro
Makina Posedon Ket

Vw 2009 1.6 Gaz+benzine 0698462936

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (18:59):Vw golf 6 1.6 gaz+benzine 2009 kamio manuale cmimi:5800 euro makina posedon keto opsione: ->navi te madh me keto formate cd,mp3,aux,usb ->klima tronike bizonale para mbrapa ->sistem audio i amplifikuar orig...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

3,500 Euro BMW 320 NAFTE 2008 0698462936 Bmw 320d 2008 2.0 Nafte Kamio Manuale 
Makina Posedon Keto Opsione:
->Xhama

Bmw 320 Nafte 2008 0698462936

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (18:59):Bmw 320d 2008 2.0 nafte kamio manuale makina posedon keto opsione: ->xhama elektrike ->baxho xhami elektrike ->kompjuter bordi ->sistem audio ->ndezje start and stop ->chrome interior desing ->hapje mb...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

9,900 Euro Shitet&Nderrohet Mercedes C230//4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Shitet&Nderrohet Mercedes C230//4Matic Gaz+Benzine AMG//LooK Automatike Viti

Shitet&nderrohet Mercedes C230//4matic Gaz+benzine Amg//

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (18:58):Shitetdhenderrohet mercedes c230//4matic gaz+benzine amg//look automatike viti 2010 e sapo targuar makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->sallon lekure shum e paster ->sendilje me ngrohje ->xhama te...Lexo detajet..

6,000 Euro LAND ROVER TD5 DISCOVERY SHITET LAND ROVER TD5! 
1.VITI 2000
2.NGJYRA E ZEZË
3.AUTOMAT
4.GJENDJA SUP

Land Rover Td5 Discovery

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

31.05.2020 (17:19):Shitet land rover td5! 1.viti 2000 2.ngjyra e zezË 3.automat 4.gjendja super motorike dhe xhenerike 5.sobe dhe kondicionerË 6.sallon lËkure 7.dokumenta te rregullta 8.goma 80 % 9.parakolp dhe mbr...Lexo detajet..

3,800 Euro Shitet Mercedes-Benz Okazion . Makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo kontroll . Me

Shitet Mercedes-benz

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

31.05.2020 (16:58):Okazion . makina eshte ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo kontroll . me te gjitha letra e sapo bera ....Lexo detajet..

4,500 Euro CLK 270CDI KAMIO AUTOMATIKE CLK 270CDI ELEGANCE - KAMIO - 170.000KM - SEDILJE LEKURE - TIMON DRURI - NAVIGA

Clk 270cdi Kamio Automatike

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

31.05.2020 (16:56):Clk 270cdi elegance - kamio - 170.000km - sedilje lekure - timon druri - navigator - kompjuter bordi - pilot automatik - sensor parkimi - klima b-zone - pasqyra te paloseshme dhe kromatike (erresohen dhe zbard...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

3,800 Euro Shes Touran 2.0 ne gjendje shume te mire. Shitet makina Toran 2.0 per te vetmen arsye se do blej nje makine tjete. Makina

Shes Touran 2.0 Ne Gjendje Shume Te Mire.

Kukes
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

31.05.2020 (16:56):Shitet makina toran 2.0 per te vetmen arsye se do blej nje makine tjete. makina eshte ne gjendje shume te mire motorike. i kamnderruar rripin e motorit set komplet si dhe vajin.gomat i ka te reja, eshte e paisu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,470 Euro Shitet Volkswagen Passat 1.9TDI viti 2004 Shitet makina viti 2004, nafte 1.9, kambio automatike, sendilje me ngrohje, klim

Shitet Volkswagen Passat 1.9tdi Viti 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

31.05.2020 (16:44):Shitet makina viti 2004, nafte 1.9, kambio automatike, sendilje me ngrohje, klima automatike. ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas