marjap  6168 njoftime

 Online 43 lexues | 6 njoftime ne pritje

6,000 Euro

Volswagen Caddy Viti 2008, Benzine+gaz, Letrat Te Prera Sot,

Rruga mes Brrylit dhe Ali Demit | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2019 (07:55):Shitet volswagen caddy, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, e mbajtur shume mire. siguracioni eshte prere diten e sotme. motorri shume ekonomik pasi eshte me impjant gazi. e perdorur shume pak ne ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

8,500 Euro

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd +mundesi Nderrimi

Autostrada DR-TR km 13, | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

20.03.2019 (09:39):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

16,000 Euro

Bmw 328i Luxury Line

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

20.03.2019 (19:22):Bmw 328i motorr 2.0 prodhim usa. viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie origjinale te certifikuara. full extra , sallon lekure individual , sedilje elektrike,ngrohje + ftohje memory,fryrje + cfryrje + m...Lexo detajet..

2,000 Euro OKAZION CITROËN C3 1.4 BENZIN/GAS OKAZION CITROËN C3 1.4 BENZIN/GAS,VITI 2004,KAMIE AUTOMATIKE,ME TARGA SHQIPTARE

Okazion CitroËn C3 1.4 Benzin/gas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

22.03.2019 (02:54):Okazion citroËn c3 1.4 benzin/gas,viti 2004,kamie automatike,me targa shqiptare,xhama elektrik,kilometra origjinale,klima tronik,ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike,gati per cdo lloj prove. cmimi 2000 ...Lexo detajet..

4,600 Euro Shitet  Mercedes Benz C Class  Shitet  Mercedes Benz C Class 
Viti 2005
Motor Evo 220 CDI
E ardhur nga Itali

Shitet Mercedes Benz C Class

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.03.2019 (01:49):Shitet mercedes benz c class viti 2005 motor evo 220 cdi e ardhur nga italia. be gjendje shume te mire. cmimi 4600 euro nr tel 0684532537 ...Lexo detajet..

6,000 Euro Mercedez benz clk 200 kompresor  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike,i ardhur nga gjermania ne nentor

Mercedez Benz Clk 200 Kompresor

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.03.2019 (00:43):Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorrike,i ardhur nga gjermania ne nentor te 2018,letrat jan deri n nentor te 2019,sherbimet te sapo bera,vaj filtra,filtra gazi,esht montuar impianti stag i pershtatshem m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

2,700 Euro Okazion Shitet Mercedez A-class 170 Nafte, viti 2004 Automatike 2700 euro pak i diskutueshem Okazion Shitet Mercedez A-class 170 Nafte, viti 2004 Automatike
2700 euro pak i

Okazion Shitet Mercedez A-class 170 Nafte, Viti 2004 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

21.03.2019 (23:37):Okazion shitet mercedez a-class 170 nafte, viti 2004 automatike 2700 euro pak i diskutueshem tel.068 22 49 415 km 135.000 makina eshte e paster, shume e mirembajtur vetem nga nje dore, me te gjitha sherbime...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

4,000 Euro audi a5 sportback 2,0 tfsi 180 hk multitronic audi a5 sportback 2,0 tfsi 180 hk multitronic -,year: 2011,  82000 km, transmiss

Audi A5 Sportback 2,0 Tfsi 180 Hk Multitronic

Kavaje
Benzin Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

21.03.2019 (23:11):Audi a5 sportback 2,0 tfsi 180 hk multitronic -,year: 2011, 82000 km, transmission: automatic, exterior color: black, interior color: black,fuel: gasoline, price: 4000€. the vehicle is located in skenderaj, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

3,200 Euro Mercedes-Benz Vaneo Automatike CDi 1.7  Naft .Viti 2004 Mercedes-Benz Vaneo Automatike CDi 1.7  Naft .Viti 2004.Makina Posedon Aribag Ab

Mercedes-benz Vaneo Automatike Cdi 1.7 Naft .viti 2004

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

21.03.2019 (23:08):Mercedes-benz vaneo automatike cdi 1.7 naft .viti 2004.makina posedon aribag abies komdisioner. (ok) xhama elektrik pasqyra elektrike . xhama e zi orgjinal.muzik player cd.. baxha xhami.mbyllje. qendrore me p...Lexo detajet..

21,000 Euro SHITET C KLASE 200 ELEGANCE CDI 0672011174 SHITET C KLASE 200 ELEGANCE CDI VITI 04/2007 ME 187000 KM KAMJO AUTOM

Shitet C Klase 200 Elegance Cdi

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

21.03.2019 (22:50):0672011174 shitet c klase 200 elegance cdi viti 04/2007 me 187000 km kamjo automat lekur bezh 100% sensor parkimi orgjjnale mercedes navi sedilje me ngrohje dhe elektrike drita bi ksenon fabrike klima tronic me...Lexo detajet..

Kambio: Manual

21,000 Euro

900 Euro Shitet Volkswagen  Shitet Volkswagen
Viti 2000
Motorr 1.6 TDI
Benzinë Gaz
Kambio manuale
 Çm

Shitet Volkswagen

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

21.03.2019 (22:30):Shitet volkswagen viti 2000 motorr 1.6 tdi benzinë gaz kambio manuale Çmimi 900 euro nr tel 0686471719 ...Lexo detajet..

8,900 Euro 📌Shitet GLK 250 Blutec 📌 📌Shitet GLK 250 Blutec
📌Motorri esht 2.2 Nafte 
📌Viti 2014
📌Kilom

📌shitet Glk 250 Blutec 📌

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

21.03.2019 (22:03):📌shitet glk 250 blutec 📌motorri esht 2.2 nafte 📌viti 2014 📌kilometra 54.000 📌e sapo ardhur me dogan te paguar 📌gati per targa 📌full option 📌makina eshte ne gjendje te mire motor...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,900 Euro

3,600 Euro alfa mito alfa mito e 2010 1.4 gaz benzin na fabrika ne gjendje perfekte me letra te pagua

Alfa Mito

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

21.03.2019 (21:34):Alfa mito e 2010 1.4 gaz benzin na fabrika ne gjendje perfekte me letra te paguara me liber sherbimbesh kamio manuale...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

800 Euro OPEL CORSA 1000 BENZINE OPEL CORSA tek dere.
Viti 1999
1000 BENZINE EKONOMIKE
Kolaudimi, Siguracioni

Opel Corsa 1000 Benzine

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

21.03.2019 (21:20):Opel corsa tek dere. viti 1999 1000 benzine ekonomike kolaudimi, siguracioni dhe taksat te sapo kryera. te gjitha sherbimet te kryera amortizatoret, bateria, ferrotat jane te reja. e gateshme per rruge....Lexo detajet..

4,300 Euro Mercedes Benz C-Class Elegance CDI, Automatike, 115470 km, me Liber Servisi, Diesel Shitet Mercedes Benz C Class, Elegance CDI, Diesel, Viti 2001, 115470 km ORIGJIN

Mercedes Benz C-class Elegance Cdi, Automatike, 115470 Km, M

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

21.03.2019 (21:18):Shitet mercedes benz c class, elegance cdi, diesel, viti 2001, 115470 km origjinale me liber servisi gjerman, kambio automatike, sapoardhur nga gjermania, dogane te paguar targuar (dokumentat per 1 vit), ne gje...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Kia shuma 1.5 CDI Shitet Kia shuma 1.5 CDI
Benzin-Gaz 
Kondicioner
Xhama elektrik
Makina esht

Shitet Kia Shuma 1.5 Cdi

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

21.03.2019 (21:10):Shitet kia shuma 1.5 cdi benzin-gaz kondicioner xhama elektrik makina esht ne gjendje shume te mir motorike dhe xhenerike. me leje qarkullimi dhe letra te paguara. Çmimi 1200 euro nr.tel: 0695187646...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Shitet Volkswagen Golf +  Shitet Volkswagen Golf + 
Viti 2006
Motorr 1.0 benzinë
4 pistona
94000 klm

Shitet Volkswagen Golf +

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
90,000 Kilometra

21.03.2019 (20:46):Shitet volkswagen golf + viti 2006 motorr 1.0 benzinë 4 pistona 94000 klm kondicioner letra te paguara ne gjendje shume te mire Çmimi 1500 euro nr tel 0676995030...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI viti 2004 Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4 TDI
Viti 2004
Benzinë
Siguracioni 6 muaj
Ku

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi Viti 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.03.2019 (20:40):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi viti 2004 benzinë siguracioni 6 muaj kualidimi 1 vit Çmimi 1450 euro nr.tel: 0672385266...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Fiat Punto 1.2 TDI Shitet Fiat Punto 1.2 TDI
Benzine
8 valvula
Kondicioner 
Timoni Citi
4 goma

Shitet Fiat Punto 1.2 Tdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.03.2019 (20:32):Shitet fiat punto 1.2 tdi benzine 8 valvula kondicioner timoni citi 4 goma te reja me letra për nje vit me shërbimet te gjitha te bera Çmimi 1550 euro nr.tel: 0682559141...Lexo detajet..

1,100 Euro Shitet Peugeo 307 benzine Shitet Peugeo 307 benzine

Shitet Peugeo 307 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.03.2019 (20:26):Shitet peugeo 307 benzine...Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion Renault CLIO  Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

21.03.2019 (20:23):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

1,600 Euro Renault Clio Renault Clio
1.5 nafte
Manuale
Me letra te paguara per 1 vit
Super ekonomike

Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.03.2019 (20:06):Renault clio 1.5 nafte manuale me letra te paguara per 1 vit super ekonomike viti 2001 goma 70%...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

700 Euro Shitet Alfa Romeo 145 Shitet Alfa Romeo 145
Motorr 1.9 TDI
Me te gjitha sherbimet e bera. Vaj-filtra

Shitet Alfa Romeo 145

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

21.03.2019 (19:39):Shitet alfa romeo 145 motorr 1.9 tdi me te gjitha sherbimet e bera. vaj-filtra te nderruar. goma te reja. letra te paguara dhe 10 muaj. Çmimi 700 euro nr tel 0697780291...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Mazda Benzinë-Gaz Shitet Mazda 
Benzinë-Gaz
Viti 1998
Me dokumente të rregullta deri ne nënt

Shitet Mazda Benzinë-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
110,000 Kilometra

21.03.2019 (19:34):Shitet mazda benzinë-gaz viti 1998 me dokumente të rregullta deri ne nëntor Çmimi 1000 euro nr tel 0688801217...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,800 Euro Fiat punto 1.2 benzine gaz Makina ka 185.000 km.. Letrat deri ne korrik 2019
Impjanti gazit i ri me 2 vjet

Fiat Punto 1.2 Benzine Gaz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

21.03.2019 (19:27):Makina ka 185.000 km.. letrat deri ne korrik 2019 impjanti gazit i ri me 2 vjet garanci.. konsumi 20. 000 leke gaz 450 km. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,100 Euro Shitet Suzuki Alto motorr 1.1 TDI Shitet Suzuki Alto 
Motorr 1.1 TDI
Viti 2003
Benzinë
Me dokumente të rregu

Shitet Suzuki Alto Motorr 1.1 Tdi

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

21.03.2019 (19:24):Shitet suzuki alto motorr 1.1 tdi viti 2003 benzinë me dokumente të rregullta deri ne prill Çmimi 1100 euro nr tel 0685303236...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

1,800 Euro Shitet Toyota Jaris Shitet Toyota Jaris
Viti 1999
Kambio tipTronic
Letra deri ne shtator
Çmimi

Shitet Toyota Jaris

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

21.03.2019 (19:20):Shitet toyota jaris viti 1999 kambio tiptronic letra deri ne shtator Çmimi 1800 euro nr tel 0684799484...Lexo detajet..

7,000 Euro mercedes-benz s-class s550 mercedes-benz s-class s550 sedan rwd 4dr, year: 2012, mileage: 16.342 km, engine

Mercedes-benz S-class S550

Sarande
Benzin Karburanti
2012 Viti
10,000 Kilometra

21.03.2019 (19:13):Mercedes-benz s-class s550 sedan rwd 4dr, year: 2012, mileage: 16.342 km, engine: 4.6l 8 cylinder transmission: automatic, exterior color: black, interior color: black, fuel: gasoline, excellent condition. wha...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas