mercedes benc 220 cdi 2005 2007  

 Online 276 lexues | 1 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (17:20):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (09:49):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

13.09.2019 (21:05):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

2,000 Euro Okazion!! Shitet GOLF 4; 2000 Euro  Shitet Golf 4 nafte (diesel) okazion ne gjendje shume te mire. Cmimi i padiskutu

Okazion!! Shitet Golf 4; 2000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (18:04):Shitet golf 4 nafte (diesel) okazion ne gjendje shume te mire. cmimi i padiskutueshem! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,300 Euro Volvo- Okazion- me Dok dhe Siguracion te  paguara-korrik 2020 Volvo S60 – 2005- 2.5 Turbo. AWD- 4X4, Benzin, Kambio Automatike, Tapeceri Lek

Volvo- Okazion- Me Dok Dhe Siguracion Te Paguara-korrik 202

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

16.09.2019 (17:59):Volvo s60 – 2005- 2.5 turbo. awd- 4x4, benzin, kambio automatike, tapeceri lekure, km 137000 milje- ne gjendje perfekte. e gateshme per cdo lloje prove. me dokumentet dhe sigurazion te paguare deri me 08/07/2...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet Mercedes Benz 270 CDI Shitet Mercedes Benz 
Motorr 270 CDI
Kambio automatike
Letra te paguara per n

Shitet Mercedes Benz 270 Cdi

Lushnje
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (17:49):Shitet mercedes benz motorr 270 cdi kambio automatike letra te paguara per nje vit cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Smart For For  Shitet Smart For for
Motorr 1.5
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Do

Smart For For

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

16.09.2019 (17:46):Shitet smart for for motorr 1.5 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 2300 euro nr tel 0697441444...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Toyota Aygo  Shitet Toyota Aygo
Motorr 1.0
Viti 2006 
134.000 km
Kambio automatike
Ne gj

Shitet Toyota Aygo

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

16.09.2019 (17:42):Shitet toyota aygo motorr 1.0 viti 2006 134.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguara kondicioner, goma te reja cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

2,400 Euro Ford focus Shitet focus..viti 2004...targa shqiptare dokumenta deri ne shkurt 2020...gjendj

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (17:41):Shitet focus..viti 2004...targa shqiptare dokumenta deri ne shkurt 2020...gjendje shum te mire motorrike xhenerike dhe estetike...sherbimet te bera se fundmi dhe goma 80% te reja...makina nuk ka nevoj per as nj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:36):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:23):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (14:45):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

11,000 Euro shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ pa dogane shitet 
Mercedez-Benz 
E Class 350 
4 Matic Benzin 
nga USA
motorri 3490 cc

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (17:20):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:13):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

4,400 Euro Ford titan 1.6 benzin 2009 zvicra me dogan  Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar gjendje pe

Ford Titan 1.6 Benzin 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:10):Ford focus 1.6 benzin 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth motor i thjesht pershtatet 1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

3,600 Euro Passat 2.0 NAFT 2007 me dogan  Volkswagen pasat 2.0 NAFT viti 2007 e sapoardhur me dogan te paguar 
Kamje manu

Passat 2.0 Naft 2007 Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:10):Volkswagen pasat 2.0 naft viti 2007 e sapoardhur me dogan te paguar kamje manual 6 marshe, clima bi zona pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult sedilje elektrike, 2 celsa g...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

2,600 Euro Ford 1.6 zetec 2007 Zvicra me dogan  Ford focus 1.6 benzin 2007 Zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pa

Ford 1.6 Zetec 2007 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:09):Ford focus 1.6 benzin 2007 zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me bluetooth usb telephone motor i thjesht pershtatet 100%ne gaz gati per t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

5,200 Euro Audi A3, 2005 Shes Audi A3, viti 2005, nafte 2.0 TDI, 197,000 km, kambio automatike (tronic),

Audi A3, 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (17:01):Shes audi a3, viti 2005, nafte 2.0 tdi, 197,000 km, kambio automatike (tronic), air klima, 5 porta, me targa, dokumetat e paguara deri me shkurt 2020, e sapo dal nga servisi, ne gjendje shume te mire motorike d...Lexo detajet..

4,500 Euro Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009 FORD FIESTA 1.4 NAFTE KAMIO MANUALE ESP ABS AIRBAG ME DOGANE LETRA PER NJE VITE

Ford Fiesta 1.4 Nafte Viti 2009

Berati
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (17:01):Ford fiesta 1.4 nafte kamio manuale esp abs airbag me dogane letra per nje vite ne gjendje shume te mir! e iportuar nga zvicra cmimi 4500 euro i disk cel 0697995532...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,000 Euro Mercedes B CLASS 180 CDI 2006 Shitet Mercedes-Benz B CLASS MANUAL 180 CDI 1.8 NAFTE super gjendje super ekonom

Mercedes B Class 180 Cdi 2006

Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (17:01):Shitet mercedes-benz b class manual 180 cdi 1.8 nafte super gjendje super ekonomik 4 litra per 100km targa aa letra deri ne gushte 2020 ne gjendje shume te mire... abs esp srsliminator shpejtesie xhama elektrik...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

6,000 Euro TOYOTA RAV 4 >>2.2 diesel D-CAT 4X4 MANUAL SUPER SHIRA SHITET - TOYOTA. RAV 4. >> 2.2 DIESEL D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE -

Toyota Rav 4 >>2.2 Diesel D-cat 4x4 Manual Super Shira

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (16:43):Shitet - toyota. rav 4. >> 2.2 diesel d-cat me d jeshile super ekonomike - 189 000 km te garantuara - me liber servisi viti 06-07 -kambio manuale - 4×4 aktiv komanda ne timon -hapje me shenjen e gishtit - sta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (16:40):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,500 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 1999
Nafte
227.000 km
Kambio automatike
Ne gjendje shume

Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (16:39):Shitet golf 4 viti 1999 nafte 227.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Golf / VW Volkswagen Golf 4 1.9 TDI i e kuqe Kamio manual Super ekonomik Viti 99
TARGA AA makina esh

Golf / Vw Volkswagen

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (16:38):Golf 4 1.9 tdi i e kuqe kamio manual super ekonomik viti 99 targa aa makina eshte e mirmbajtur si nga ana motorrike poashtu dhe xhenerike, me sherbime te bera ne kohen e duhur, goma 95% vaji i nderruar para ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,200 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2000
Nafte
240.000 km 
Ne gjendje shume te mi

Shitet Golf 4

Lushnje
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (16:37):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2000 nafte 240.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars 2020 cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Shws Golf 4 1.9 Nafte Shes golf 4 1.9 nafte automat, me dokunenta sapo te paguara per 1 vit

Shws Golf 4 1.9 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (16:36):Shes golf 4 1.9 nafte automat, me dokunenta sapo te paguara per 1 vit...Lexo detajet..

1,250 Euro Fiat punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Fiat Punto.

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (16:34):Shitet fiat punto motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 1250euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

110,000 Leke Shitet Fiat Punto, Okazion, viti 2000 Shitet Fiat Punto
Viti: 2000
Fuqia Motorrike: 1900cc
Karburanti: Nafte
Kambi

Shitet Fiat Punto, Okazion, Viti 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (16:32):Shitet fiat punto viti: 2000 fuqia motorrike: 1900cc karburanti: nafte kambio: manual dyert: 3 kilometra: 140,000 gjendja: e mire kondicioner, xhama elektrik, gjendje xhenerike dhe motorrike e mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

110,000 Leke

3,300 Euro Shitet Opel Zafira gjendje perfekte viti/2007Cmimi 3300€ SHITET OPEL ZAFIRA 1.9 NAFT E VITIT 2007,KAMIO AUTOMATIKE, E ARDHUR NGA ZVICRA,M

Shitet Opel Zafira Gjendje Perfekte Viti/2007cmimi 3300€

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (16:29):Shitet opel zafira 1.9 naft e vitit 2007,kamio automatike, e ardhur nga zvicra,makina eshte ne gjendje perfekte xhenrike dhe motorrike si dhe estetikisht pa asnje shenje, klima tronik,radio,cd,navi, komando ne ...Lexo detajet..

13,000 Euro Audi Q7 Shitet Audi Q7 motorr 3.0nafte,dale ne qarkullim 04/2009  ,makina ka 213000km,

Audi Q7

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (16:27):Shitet audi q7 motorr 3.0nafte,dale ne qarkullim 04/2009 ,makina ka 213000km, s line,full opsion ,sendilje elekrike,sensor e kamera parkimi mbrapa,tavan panoramik ,7 vendeshe etj me dogane te paguar,çmimi 13...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas