mercedes benc e 2014  

 Online 316 lexues | 8 njoftime ne pritje

Mercedes-Benz

C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

Shitet Makina : Mercedes Benz C Class

Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

[i][u] mercedes-benz c cl[/i]ass[/u] 📂viti i prodhimi 2007-2008. 📂kambio automatike. 📂motorr 220. 📂 c class avantgarde,sallon gjysem cop gjysem lekur me ngrohje etj. 📂makina eshte blere ne gjermani,stuttgart. 📂dok
26.02.2021 (19:04)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz

C230 Benzine 4matic Amg//look Automatike 2009

Kavajë, Albania | Kavaje
Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c230 benzine 4matic amg//look automatike 2009 makina posedon keto opsione: ->xhama te zinj ->baxho xhami ->navi i madh me palosje me keto formate:cd dvd mp3 mp4 radio memory card ->sallon lekure ->klima dixhitale t
16.02.2021 (14:37)...Lexo detajet..

Audi Audi A3 Audi a3
✅audi a3
✅2.0nafte
✅240.000km
✅2006
✅marsha ne timon

5,499 Euro Pogradec Audi A3

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

Audi a3 ✅audi a3 ✅2.0nafte ✅240.000km ✅2006 ✅marsha ne timon ✅dritat ksenon (mundesi nderrimi)
27.02.2021 (21:47)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz ML320 BLUETEC 4X4 Nafte Automatike Viti 2010  Shitet mercedes ml320 bluetec 4x4 nafte automatike viti 2010 "pa taks

9,200 Euro Kavaje Ml320 Bluetec 4x4 Nafte Automatike Viti 2010

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Shitet mercedes ml320 bluetec 4x4 nafte automatike viti 2010 "pa taks luksi" full options makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje para+mbrapa ->xhamat e pasem te zinj ->kamer parkimi ->goma ne gjendje teper te mire ->kompjuter bor
27.02.2021 (21:23)...Lexo detajet..

Opel Shitet Opel corsa 1.2 benzin gaz. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.me letra deri ne 30

2,700 Euro Elbasan Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Gaz.

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.me letra deri ne 30 gusht 2021.impianti i gazit eshte stag 200 go fast.
27.02.2021 (20:22)...Lexo detajet..

Ford Ford Fusion • 1.4 Nafte • Kambio Automatike 📞 : 0699369189

ford fusion
viti 2007
kambio automatike
motorri 1.4 naft

4,000 Euro Tirane Ford Fusion • 1.4 Nafte • Kambio Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

📞 : 0699369189 ford fusion viti 2007 kambio automatike motorri 1.4 nafte motorr me konsum shume ekonomik kondicioner ac clima xhamat e 4 elektrik pasqyrat elektrike sapo ardhur nga gjermania ! me dogane te paguar gjendje perfek
27.02.2021 (20:07)...Lexo detajet..

Nissan Nisan Qashqai 2010 1.5 naft Kam per te shitur nje nissan qashqai me dogan dhe letra sapo te prera per nje vi

5,800 Euro Tirane Nisan Qashqai 2010 1.5 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

Kam per te shitur nje nissan qashqai me dogan dhe letra sapo te prera per nje vit ne gjendje te shkelqyer si i ri full opcional tavan xhami,xhama te zi,nav,kamer,sensor,fener ksenoks,komanda ne timon,motori eshte me i miri me 78kw,jo,76 etj.watsap 00
27.02.2021 (20:07)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes E Klas 250 • Blueeficency • Avantgarde ☎️☎️☎️ : 0699369189

mercedes benz 
e klase 250 (nafte)

motorr

12,000 Euro Tirane Mercedes E Klas 250 • Blueeficency • Avantgarde

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

☎️☎️☎️ : 0699369189 mercedes benz e klase 250 (nafte) motorri 220 * bluefficency * viti 2010 modeli avantgarde kambio automatike dhe tip tronic tapiceri lekure ( shume e paster ) tavani zi sediljet me ngrohje dhe elektrike
27.02.2021 (19:40)...Lexo detajet..

Chevrolet vetem shitet Ne gjendje shum te mir

2,900 Euro Tirane Vetem Shitet

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

Ne gjendje shum te mir
27.02.2021 (19:12)...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet Mitsubishi Asx suv 2015 [u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u]

[i]viti[/i]: 2015

kambio : man

Shitet Mitsubishi Asx Suv 2015

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

27.02.2021 (18:00):[u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u] [i]viti[/i]: 2015 kambio : manuale kilometrazhi: 98.000 cmimi : 9500 euro makina eshte me targa shqiptare. 📲per me shume informacione mund te kon...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes benz C klas 300 4matic Shes mercedez benz c klas 300 4matic 
karburanti ⛽️👉 benzin +gas me gar

9,000 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz C Klas 300 4matic

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
50,000 Kilometra

Shes mercedez benz c klas 300 4matic karburanti ⛽️👉 benzin +gas me garanci 3 vjet km. 44 mij kambio :automat makina teper e paster sensor parkimi kamer mbrapa me navi t madh me hapje komanda ne timon timon 2015 drita xseno
27.02.2021 (19:09)...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet passat 2 naft 2008 Shitet passat 2 naft 2008 xhama te zi etj

4,000 Euro Tirane Shitet Passat 2 Naft 2008

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

Shitet passat 2 naft 2008 xhama te zi etj
27.02.2021 (18:14)...Lexo detajet..

Toyota OKAZION TOYOTA YARIS 2008. Nafte 1.4 . Manuale Shitet makina ne gjendje te mire dhe me siguracion e taksa te paguara deri janar

3,500 Euro Durres Okazion Toyota Yaris 2008. Nafte 1.4 . Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Shitet makina ne gjendje te mire dhe me siguracion e taksa te paguara deri janar 2022. cdo sherbim i bere per merak. shitet okazion 3500€ i padiskutueshem ose nderrohet me toyota urban cruiese plus diference nga une.
27.02.2021 (18:14)...Lexo detajet..

Mitsubishi Shitet Mitsubishi Asx suv 2015 [u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u]

[i]viti[/i]: 2015

kambio : man

9,500 Euro Tirane Shitet Mitsubishi Asx Suv 2015

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2015 Viti
90,000 Kilometra

[u]▶️shitet mitsubishi asx suv 2015[/u] [i]viti[/i]: 2015 kambio : manuale kilometrazhi: 98.000 cmimi : 9500 euro makina eshte me targa shqiptare. 📲per me shume informacione mund te kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
27.02.2021 (18:00)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C220 NAFTE AMG LOOK 2008 AUTOMATIKE Mercedes c220 nafte i vitit 2008 kamio automatike amg look full options me letra

6,700 Euro Elbasan C220 Nafte Amg Look 2008 Automatike

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

Mercedes c220 nafte i vitit 2008 kamio automatike amg look full options me letra te paguara ndodhet ne elbasan cmimi okazion 6700 euro bejm e nderrime me nderrim ka cmim tjeter
27.02.2021 (17:33)...Lexo detajet..

Volkswagen Okazion !! VOLKSWAGEN Tiguan 2.0 TDI 4MOTION Shitet vw tiguan 4x4 motorr 2.0 tdi (nafte) , e ardhur nga gjermania para 1 viti

8,500 Euro Tirane Okazion !! Volkswagen Tiguan 2.0 Tdi 4motion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

Shitet vw tiguan 4x4 motorr 2.0 tdi (nafte) , e ardhur nga gjermania para 1 viti,me dogane te paguar si dhe e targuar, me dokumenta te rregullta deri ne korrik 2021 si dhe me të gjitha shërbimet e kryera , në gjëndje shumë të mirë motorrike dh
27.02.2021 (15:49)...Lexo detajet..

Nissan Nissan micra 1.5 nafte shitet ose nderrohet Nissan micra 1.5 nafte viti 2004 keyless go..makina eshte ne gjendje shume te mi

1,900 Euro Berati Nissan Micra 1.5 Nafte Shitet Ose Nderrohet

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

Nissan micra 1.5 nafte viti 2004 keyless go..makina eshte ne gjendje shume te mire nuk ka nevoje per asnje sherbim..vaj filtra te sapo nderruar dhe goma te reja..shitet ose nderrohet me makine me 4 dyer
27.02.2021 (15:00)...Lexo detajet..

Smart Shitet Makina Smart Kabrio Letrat e paguara. 
viti 2003 / look i 2006
kamio - automat/manual

2,000 Euro Tirane Shitet Makina Smart Kabrio

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

Letrat e paguara. viti 2003 / look i 2006 kamio - automat/manual
27.02.2021 (14:03)...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makine Peugeot Bipper. Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. 
peugeot bipper, e

Shitet Makine Peugeot Bipper.

Tirane | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
90,000 Kilometra

07.01.2021 (13:14):Shes makinen qe e kam ngare vete qe nga blerja me sh kujdes. peugeot bipper, e bardhe. diesel 1,4. manual. caddy pra e larte 93000 km qe nga 2012. ka qene ne garazh te mbyllur....Lexo detajet..

Volkswagen SHITET OSE NDERROHET

7,000 Euro Tirane Shitet Ose Nderrohet

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra


27.02.2021 (12:46)...Lexo detajet..

Citroen Citroen c1 viti 2011 OKAZION Shitet citroen c1 viti 2011 me dogane te paguar. kamjo manuale. motorr 1 mish be

2,799 Euro Durres Citroen C1 Viti 2011 Okazion

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

Shitet citroen c1 viti 2011 me dogane te paguar. kamjo manuale. motorr 1 mish benzine shum ekonomike. ne gjendje shum te mire. makina eshte me 3 porta (tek der).e gatshme per cdo lloj prove. cmimi i diskutushem .
27.02.2021 (11:42)...Lexo detajet..

Rover Rover 75 benzin gaz 1.8 Shitet rover benzin gaz letrat deri ne gusht ne gjendje te mire

1,700 Euro Elbasan Rover 75 Benzin Gaz 1.8

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

Shitet rover benzin gaz letrat deri ne gusht ne gjendje te mire
27.02.2021 (10:04)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti 2010 Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full option

8,300 Euro Kavaje C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2010 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Volkswagen OKAZION Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006 Manuale Vw golf 5 1.9 nafte viti 2006 manuale 
makina posedon kompjuter bordi kasetofon

3,600 Euro Elbasan Okazion Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2006 Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

Vw golf 5 1.9 nafte viti 2006 manuale makina posedon kompjuter bordi kasetofon me disk+radio sistem audio i amplifikuar me subwoofer fabrike timon me 3 hapje klima dixhitale tronike kasetofon me disk+radio sendilje cope shum te pastra disqe alumini
27.02.2021 (09:18)...Lexo detajet..

Mercedes-Benz C300 4Matic Benzine AMG//LooK Automatike Full Options Viti 2008 Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full option

7,500 Euro Kavaje C300 4matic Benzine Amg//look Automatike Full Options Viti 2

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

Shitetdhenderrohet mercedes c300 4matic benzine amg//look automatike full options viti 2008 makina posedon keto opsione: ->baxho xhami ->larse feneresh ->fenera me lupa qe kthehen sipas timonit ->drita kseno origjinale ->goma te reja ->disqe
27.02.2021 (09:17)...Lexo detajet..

BMW Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004 Manuale Super okazion 3600 euro bmw serie 1 2.0 nafte viti 2004 manuale 
makina posedon

3,600 Euro Lezhe Bmw Serie 1 2.0 Nafte Viti 2004 Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

Super okazion 3600 euro bmw serie 1 2.0 nafte viti 2004 manuale makina posedon keto opsione: ->sensor parkimi ->disqe m//design 18//inch ->kasetofon me disk+radio ->xhama elektrike ->sistem audio i amplifikuar ->ndezje startdhestop ->hapj
27.02.2021 (09:16)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2005 Manuale Vw golf 5 1.9 nafte viti 2005 manuale 
makina posedon:
->kompjuter bord

2,850 Euro Tirane Vw Golf 5 1.9 Nafte Viti 2005 Manuale

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

Vw golf 5 1.9 nafte viti 2005 manuale makina posedon: ->kompjuter bordi ->kasetofon me disk+radio ->sistem audio i amplifikuar me subwoofer fabrike ->timon me 3 hapje ->klima dixhitale tronike ->navi me prekje origjinal vw ->sendilje cop
27.02.2021 (09:16)...Lexo detajet..

Volkswagen Vw Touran 1.4 Benzine Viti 2008 Automatike 240.000 Km Vw touran 1.4 benzine viti 2008 automatike 240.000 km
makina ka keto opsione fe

4,900 Euro Elbasan Vw Touran 1.4 Benzine Viti 2008 Automatike 240.000 Km

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

Vw touran 1.4 benzine viti 2008 automatike 240.000 km makina ka keto opsione fenera me lupa hapje mbyllje qendrore me pult klima dixhitale tronike xhama elektrike kasetofon me disk+radio timon me 3 hapje pasqyra antiverbuese disqe alumini pasqyra me
27.02.2021 (09:16)...Lexo detajet..

BMW Okazion Shitet bmw 530 ix 4x4 (behet 100% me gaz) automatike viti 2007 
makina posedon

1,111 Korce Okazion

Kambio: Automatik
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

Shitet bmw 530 ix 4x4 (behet 100% me gaz) automatike viti 2007 makina posedon keto opsione: ->disqe 19 inch me goma ne gjendje teper te mire ->ndezje startdhestop ->hapje mbyllje qendrore me pult ->navi i madh me keto formate cd dvd radio -
27.02.2021 (09:15)...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas