mercedes benz  

 Online 89 lexues | 14 njoftime ne pritje

19,000 Euro

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

Lushnjë, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

06.08.2020 (20:52):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

25,200 Euro

Shitet Super Bmv

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

05.08.2020 (19:02):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 200. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera. makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panorama, aux...Lexo detajet..

4,900 Euro

Shitet Vw Touareg

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

05.08.2020 (15:11):Shitet vw touareg ne gjendje te shkelqyer makian shitet ne cmim okazion vw touareg i vitit 2007 motorri i makines e 3000 nafte makina eshte me kambio automatike sensor parkimi aux makian ...Lexo detajet..

1,000 Euro Audi A3  Shitet Audi A3

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

08.08.2020 (20:50):Shitet audi a3 motorr 1.9 viti 2000 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1000 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro Opel Meriva  Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.6
Viti 2003
Benzine- e pershtashme dhe per Gaz

Opel Meriva

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

08.08.2020 (20:43):Shitet opel meriva motorr 1.6 viti 2003 benzine- e pershtashme dhe per gaz 140.000 km ne gjendje shume te mire. dogana e paguar cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,400 Euro Mercedes Benz A Class- Shitet Mercedes Benz A Class 

Motorr 170 CDI

Viti 2001

Kambio manuale

Mercedes Benz A Class-

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

08.08.2020 (20:39):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,799 Euro OKAZION SHITET FORD FOCUS SUPER GJENDJE 1.8 TDDI INJEKTORE MEKANIK ME GARANCI MOTORRIKE SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANI

Okazion Shitet Ford Focus Super Gjendje 1.8 Tddi Injektore M

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (20:26):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1.8 tddi injatore pompe nafte mekanike viti 2002 me sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota bateri e re te 4 gomat e reja me kondicioner xhama elektrik mby...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,799 Euro

900,000 Leke Opel corsa Ne gjendje te mire, 1.2 benzine gas kolaudimi deri ne fund  tgushtit siguracioni

Opel Corsa

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (20:08):Ne gjendje te mire, 1.2 benzine gas kolaudimi deri ne fund tgushtit siguracioni shtator...Lexo detajet..

Kambio: Manual

900,000 Leke

4,000 Euro Fiat 500 Makina eshte ne gjendje shume te mire,letrat jane te paguara deri ne 2021,te ter

Fiat 500

Vlore
Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

08.08.2020 (20:06):Makina eshte ne gjendje shume te mire,letrat jane te paguara deri ne 2021,te tera sherbimet e bera me faturat perkatese.1.4 (100hp) benzine. 6+1 sport edition(sportin e ka aktiv),disqet origjinale te abarth,ka ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

2,500 Euro Shitet Mercedes-Benz C class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. Shitet Mercedes-Benz C class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. Me te gj

Shitet Mercedes-benz C Class, 2.2 Nafte I Vitit 2003, Me Kam

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

08.08.2020 (19:49):Shitet mercedes-benz c class, 2.2 nafte i vitit 2003, me kamje automat. me te gjitha sherbimet e bera mund ta kontrolloni ku te deshironi. jap garanci per makinen. shitet per arsye ekonomike. cmimi 2500€...Lexo detajet..

1,800 Euro Alfa Romeo 1.9 2006 Ocazion Alfa 159 1.9 jtd me dogane navigator sensor parkimi vetem 1800€ cmimi

Alfa Romeo 1.9 2006

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

08.08.2020 (19:44):Ocazion alfa 159 1.9 jtd me dogane navigator sensor parkimi vetem 1800€ cmimi i diskutushem tirane...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

2,200 Euro Shitet AUDI A3 ne super gjendje! OKAZION!!!! Shitet Audi A3 me 4 dyer! Ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje Brend

Shitet Audi A3 Ne Super Gjendje! Okazion!!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

08.08.2020 (19:31):Shitet audi a3 me 4 dyer! ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje brenda qytetit dhe ne rruge te gjate! - motorri 1.9 nafte t(di) e kuqe super i paster dhe i fuqishem - konsumi 3.8 l/100 km - kamb...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,900 Euro Chrysler Voyager 2003 Nafte SHESE  CHRYSLER Voyager  2003 NE GJENDJE TE MIRE .. 1900EURO I DISKUTUSHEM

Chrysler Voyager 2003 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

08.08.2020 (19:31):Shese chrysler voyager 2003 ne gjendje te mire .. 1900euro i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,500 Euro Shes Fiat Doblo Shitet Fiat Doblo 4+1,  1.9 nafte, viti 2002, kambio manuale dhe km 16,000-18,00

Shes Fiat Doblo

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (19:31):Shitet fiat doblo 4+1, 1.9 nafte, viti 2002, kambio manuale dhe km 16,000-18,000. makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. dokumentacion i paguar deri ne fund te dhjetor 2020. cmimi 2,500...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (19:30):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

130,000 Leke Mercedes-benz 250 Mercedes Benz 250 dokumenta te sapo paguara makina nje gjendje te mire sallon le

Mercedes-benz 250

Vlore
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

08.08.2020 (19:24):Mercedes benz 250 dokumenta te sapo paguara makina nje gjendje te mire sallon lekure hapje mbyllje qendrore me pult amortizim me vaj per pesh drita xenon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

130,000 Leke

1,100 Euro Ford Mondeo Shite Ford Mondeo 
Making eshte ne gjendje te mire pune 
Kekron pak sherbime t

Ford Mondeo

Lezhe
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

08.08.2020 (19:23):Shite ford mondeo making eshte ne gjendje te mire pune kekron pak sherbime te voglaa viti 2000 .nafte , shum ekonomike mottorri super letra deri nentor 2020 vetem kualidimi ka mbaruar ne fund t marsi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

2,100 Euro Makina eshte shum ekonomike faliminderit Makina shitet  ska kush e perdor ......cmimi i diskutushem serviset te bera ryp

Makina Eshte Shum Ekonomike Faliminderit

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

08.08.2020 (19:12):Makina shitet ska kush e perdor ......cmimi i diskutushem serviset te bera ryp motrori i ri makina eshte shum ekonomike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

1,950 Euro 💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1950€ OKAZION💥💥💥 SHES MAKIN 
FIAT-CROMA 
VITI 2005
ME NAFT
MOTORR 1.8
MANUALE 
ME 5 PORTA

💥💥💥okazion Shes Makin 1950€ Okazion💥💥💥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (19:09):Shes makin fiat-croma viti 2005 me naft motorr 1.8 manuale me 5 porta e sapo ardhur nga italia me dogan tË paguar Çmimi 1950€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

2,500 Euro Shes Toyota Rav4 2.0 Nafte Shesh Toyota RAV4 Nafte, Motorr 2.0, vit prodhimi 2002, xhama elektrik, 3 celesa

Shes Toyota Rav4 2.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

08.08.2020 (19:09):Shesh toyota rav4 nafte, motorr 2.0, vit prodhimi 2002, xhama elektrik, 3 celesa, letra te paguara deri ne maj 2021....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

4,300 Euro Ford Fiesta 2013 Ford fiesta viti 2013 1.2 benzin-gaz , impjanti i sapo ven. Kambio manuale , esh

Ford Fiesta 2013

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (18:57):Ford fiesta viti 2013 1.2 benzin-gaz , impjanti i sapo ven. kambio manuale , eshte makine e mbajtur dhe e paster....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

11,500 Euro Volkswagen Passat CC 2013 Volkswagen Passat CC 2013 Sport Plus
Prodhim amerikan I sapo ardhur nga jasht

Volkswagen Passat Cc 2013

Tirane
Benzin Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilometra

08.08.2020 (18:44):Volkswagen passat cc 2013 sport plus prodhim amerikan i sapo ardhur nga jasht euro 6 101 mije km tsi 2.0 benzine, automatik 6+1 i pershtatshem per impiant gazi letra te paguara deri korrik 2021 sherbi...Lexo detajet..

120,000 Leke Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

Mercedes Benz E 200

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

08.08.2020 (18:39):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

120,000 Leke

5,000 Euro OKAZION Toyota Auris Automat Shitet Toyota Auris 1.4 
Nafte
Automat 
170000km
Makina eshte ne super gjend

Okazion Toyota Auris Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

08.08.2020 (18:30):Shitet toyota auris 1.4 nafte automat 170000km makina eshte ne super gjendje shum e paster. ...Lexo detajet..

2,500 Euro VW Polo 1.4 Nafte Shitet VW Polo e vitit 2003. Motorr 1.4 Nafte. 230.000 Km te vetat. Makina eshte

Vw Polo 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

08.08.2020 (18:24):Shitet vw polo e vitit 2003. motorr 1.4 nafte. 230.000 km te vetat. makina eshte shume e mirembajtur dhe motorri eshte ne gjendje perfekte. rrip i fazes i nderruar ne 210.000 km. tapiceri shume e paster. gomat ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,400 Euro Volkswagen-Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr  1.4
Viti 2009
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendj

Volkswagen-polo

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (18:24):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 viti 2009 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 3400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

3,300 Euro Shitet opel astra 2009 Opel astra viti 2009 i sapoardhur me dogane te paguar , motorri 1.7 naft eco fle

Shitet Opel Astra 2009

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

08.08.2020 (18:24):Opel astra viti 2009 i sapoardhur me dogane te paguar , motorri 1.7 naft eco flex 172 mij km 6 marshe , kondicioner 4 gomat te reja michelin , 2 celsa e paster si mrena dhe jasht . cmimi : 3300 € i diskutush...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

08.08.2020 (18:23):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas