mercedes benz c320  

 Online 312 lexues | 1 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (12:06):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (14:09):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (09:19):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,700 Euro Shitet Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 250 CDI
Nafte
Posedon: Klima, kondicioner

Shitet Mercedes Benz E Class

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (22:23):Shitet mercedes benz e class motorr 250 cdi nafte posedon: klima, kondicioner, disqe alumini amg 18 , baxho, drita kseno, abs, sedilje lekure, airbags etj ne gjendje shume te mire letra deri ne dhjetor cm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

11,000 Euro Ford fokus i vitit 2016 ne gjendje perfekte 1.6 benzin  .

Ford Fokus I Vitit 2016 Ne Gjendje Perfekte 1.6 Benzin

Tirane
Benzin Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):....Lexo detajet..

Kambio: Manual

11,000 Euro

7,000 Euro SHITET OSE NDRROHET KAMIONCIN FORD VETSHKARKUESE SHITET OSE NDRROHET KAMIONCIN VETSHKARKUESE NE TRE KRAHET ME DOKUMENTA DERI NE J

Shitet Ose Ndrrohet Kamioncin Ford Vetshkarkuese

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):Shitet ose ndrrohet kamioncin vetshkarkuese ne tre krahet me dokumenta deri ne janar 2020 qmimi 7000 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,000 Euro

4,800 Euro Fiesta Zvicra 2011 me dogan full options  Ford fiesta 1.4 benzin viti 2011 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
Ka

Fiesta Zvicra 2011 Me Dogan Full Options

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):Ford fiesta 1.4 benzin viti 2011 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar kamje manual, clima bi zona komanda ne timon kasetofon me bluetooth usb aux telephone xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,800 Euro

4,220 Euro Ford mondeo Zvicra 2.0 benzin 2008 me dogan  Ford mondeo 2.0 benzin  viti 2008 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar kam

Ford Mondeo Zvicra 2.0 Benzin 2008 Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):Ford mondeo 2.0 benzin viti 2008 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar kamje manual motor 2.0 me zinxhir pershtatet 100%ne gaz me clima bi zona komanda ne timon pilot automatic xhama dhe pasqyra elektri...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,220 Euro

1,950 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1950 MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL...VITI 2005...5 PORTA...ME NAFT...MANIALE...MOTORR 1.7...NGJUR

🔥🔥🔥okazion.shes 1950 Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):Shes makin...opel...viti 2005...5 porta...me naft...maniale...motorr 1.7...ngjur blu...me dogan tË paguar....Çmimi 1950€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,950 Euro

1,300 Euro Chrysler Voyger 2.5 naftë Shitet ose ndërrohet Chrysler Voyger e vitit 2000 naftë me 6+1 vende.259 mijë

Chrysler Voyger 2.5 Naftë

Korce
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (22:15):Shitet ose ndërrohet chrysler voyger e vitit 2000 naftë me 6+1 vende.259 mijë kilometra orgjinal.makina është në gjëndje të mirë.me dokumenta të rregullta deri në dhjetor 2019. të interesuarit të s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (12:40):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (22:12):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus. Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Kondicioner
Ne gjendje shume te mir

Shitet Ford Focus.

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (21:49):Shitet ford focus motorr 1.8 benzine-gaz kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne mars. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,900 Euro Reno espace tronic 2005 Shitet renault espace nafte viti 2005 kamje tronic sendilje lekure 6+1 letrat de

Reno Espace Tronic 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (21:48):Shitet renault espace nafte viti 2005 kamje tronic sendilje lekure 6+1 letrat deri ne janar full opsion shum e paster me sherbime te sapo bera okazion 2900 euro i disk...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Opel Corse  Shitet Opel Corsa
Motorr 1.7
Viti 2002
Nafte
Letra te paguara deri ne tetor

Shitet Opel Corse

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (21:47):Shitet opel corsa motorr 1.7 viti 2002 nafte letra te paguara deri ne tetor ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Okazion Ford focus 1.8 tdci Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) OPSIONET- Kambio manuale - komanda ne timo

Okazion Ford Focus 1.8 Tdci

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (21:46):Ford focus viti 2005 1.8 tdci (116hp) opsionet- kambio manuale - komanda ne timon - kondicioneri ne gjeneje shum te mire - kasetofon sony original nga fabrika, cd,aux, - 4 xhamat elektrik - kompjuter bordi - ab...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,600 Euro shitet SHARAN 97 nafte 1.9 ...4+1 vende shitet SHARAN ngjyre gri 1.9 nafte , viti i prodhimit 1997, vende 4+1,kondicione

Shitet Sharan 97 Nafte 1.9 ...4+1 Vende

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (21:46):Shitet sharan ngjyre gri 1.9 nafte , viti i prodhimit 1997, vende 4+1,kondicioner ,kilometra 293 mije , gomat e para te reja , 5 porta , xhamat e para elektrik , hapje dhe mbyllje me pult,sinjal alarmi,dy cele...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (21:45):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Nafte
Kambio automatike
Klima, Xhama elekt

Shitet Mercedes Benz E250

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (21:41):Shitet mercedes benz motorr e250 nafte kambio automatike klima, xhama elektrike, letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro...Lexo detajet..

6,000 Euro Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 Mercedes-Benz Sprinter 413 CDI 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³.
për

Mercedes-benz Sprinter 413 Cdi 2011

Korce
Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

18.09.2019 (21:26):Mercedes-benz sprinter 413 cdi 2011 vende 20,137500km, manual,2.148 cm³. për më shumë saktësi dua që ju të më kontaktoni me e-mail. pacolliamma@yahoo.com plaisinantët të përmbahen falemnderit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,000 Euro

1,650 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (21:14):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.letra te paguara per nje vit. cmimi 1650 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

1,900 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
166.000 km
Goma te reja,kondi

Peugeot 206

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (21:07):Shitet peugeot 206 motorr 1.6 viti 2006 nafte 166.000 km goma te reja,kondicioner,dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

100,000 Leke Vetem Nderrohet peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1

Vetem Nderrohet

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

18.09.2019 (21:05):Peugeot 807 motorr 2.2 viti 2003 6+1...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

4,000 Euro Shitet Ford CMax Shitet Ford CMax 1.8 benzine gaz viti 2007 gjendje shume tmire fizike dhe xhener

Shitet Ford Cmax

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

18.09.2019 (21:00):Shitet ford cmax 1.8 benzine gaz viti 2007 gjendje shume tmire fizike dhe xhenerike.impiant italian i sapovendosur,dokumentat te paguara per nje vit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,600 Euro Shitet OKAZION SMART FOR TWO! Shitet Smart For Two Cmim Okazion!
Ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbi

Shitet Okazion Smart For Two!

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
10,000 Kilometra

18.09.2019 (20:34):Shitet smart for two cmim okazion! ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e sapo bera. me xhame panoramike. letrat te sapo prera per 1 vit. motori 600cc benzin. cmim 1600€!...Lexo detajet..

3,700 Euro Mercedes - Benz Sprinter 308D Shitet Mercedes - Benz Sprinter 308D.
Makina ne gjendje shum te mire, Motorrike

Mercedes - Benz Sprinter 308d

Lushnje
Nafte Karburanti
1995 Viti
300,000 Kilometra

18.09.2019 (20:21):Shitet mercedes - benz sprinter 308d. makina ne gjendje shum te mire, motorrike dhe xhenerike. letra te prera, korrik 2020. cel... 068 23 36 283 shitet per arsye emigrimi. 4.5milion (te vjetra) lus...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,700 Euro ford focus ford focus 1.6 benzine gaz . viti 2000. n3 gjendje sh te mir xhenerike motorrike

Ford Focus

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

18.09.2019 (20:16):Ford focus 1.6 benzine gaz . viti 2000. n3 gjendje sh te mir xhenerike motorrike . me letra deri ne 27 dhjetor 2019...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

5,800 Euro KIA Sportage 2009 Diesel 2.0 Shitet KIA Sportage 2009, diesel 2.0 ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhene

Kia Sportage 2009 Diesel 2.0

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (20:07):Shitet kia sportage 2009, diesel 2.0 ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike; freksiondhevolant i sapo nderruar;starter i nderruar 2muaj me pare;goma 4stinet te rreja. aktualisht makina eshte e targuar ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

18.09.2019 (20:06):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas