mercedes benz  

 Online 99 lexues | 10 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (16:08):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,800 Euro VW TURAN 2.0 NAFT 2006 ZVICRA FULL OPTIONS AUTOMAT VOLKSWAGEN TOURAN 2.0 NAFT 2006
E SAPOARDHUR NGA SWITZERLAND 🇨🇭 
ME DOGA

Vw Turan 2.0 Naft 2006 Zvicra Full Options Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

03.06.2020 (00:35):Volkswagen touran 2.0 naft 2006 e sapoardhur nga switzerland 🇨🇭 me dogan te paguar full options, me clima bi zona sedilje me ngrohje, navigation bagazhier 6 cd , xhama te zi original drita bi k...Lexo detajet..

3,800 Euro VW PASSAT 2.0 TDI 2006 ME DOGAN GERMANY 🇩🇪 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI ( NAFT)
VITI 2006 E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪

Vw Passat 2.0 Tdi 2006 Me Dogan Germany 🇩🇪

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

03.06.2020 (00:35):Volkswagen passat 2.0 tdi ( naft) viti 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar me clima, sedilje me ngrohje pilot automat, telephone disqe alumin, gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

2,500 Euro Super okazion Shitet mercedez benc c 220..kambio automat.viti 2002 .xhamat dhe pasqyra elektri

Super Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

03.06.2020 (00:35):Shitet mercedez benc c 220..kambio automat.viti 2002 .xhamat dhe pasqyra elektrike.dokumentat per 1 vite..makina shitet per arsye ekonomike...Lexo detajet..

7,500 Euro Shes makin vw tiguan viti 2009 Vw Tiguan e vitit 2009 motorr 2000 
km 230000
sensor parkimi dhe kamer 
liber

Shes Makin Vw Tiguan Viti 2009

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (00:35):Vw tiguan e vitit 2009 motorr 2000 km 230000 sensor parkimi dhe kamer liber sherbimesh si dhe sherbime te rregullta goma te reja dimerore dokumenta te rregullta gjer ne korrik 2020 shitet per arsyeje e...Lexo detajet..

1,900 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa 
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Kambio automatike 
Ne gjend

Opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (20:47):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2003 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

2,624 Euro Shitet Volkswagen Beetle 2.0 benzin/ gaz 2003 Viti : 2003 
Motorri : 2.0 Benzin/Gaz 
Kambio : Automat 
Shum makin e mir e p

Shitet Volkswagen Beetle 2.0 Benzin/ Gaz 2003

Lushnje
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:45):Viti : 2003 motorri : 2.0 benzin/gaz kambio : automat shum makin e mir e paster si nga brenda e nga jasht ne gjendje super sendilje me ngrohje kondicioner klima letra te sapo prera sherbimet e sapo bera c...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitez Mercedes Benz E220D Automatik 
makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne g

Shitez Mercedes Benz E220d Automatik

Berati
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

02.06.2020 (20:44): makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne gusht 2020. te gjitha sherbimet e kryera. cmimi i diskutueshem. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

1,700 Euro Fiat punto Fiat punto 1.2 Benzin i vitit 2000. Ne gjendje shum te mire me liber sherbimesh

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (20:21):Fiat punto 1.2 benzin i vitit 2000. ne gjendje shum te mire me liber sherbimesh . sherbimet jane bere te gjitha dhe nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi me goma te reja. me 181 mije kilometra origjinale .me kon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:19):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (20:14):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

1,600 Euro Okazion Fiat Punto Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te pagua

Okazion Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:12):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.dekumenta te paguara deri ne nentor 2020.makina shitet per arsye mosperdorimi. 1600 euro 0697798600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,200 Euro Shitet Seat Ibiza Shitet Seat Ibiza , viti 2000, 1.4 MPI 8V. Dokumentat e paguara deri Tetor 2020.

Shitet Seat Ibiza

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:09):Shitet seat ibiza , viti 2000, 1.4 mpi 8v. dokumentat e paguara deri tetor 2020. makine familjare ne gjendje te mire mekanike dhe motorike. karburant benzin-gaz....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

5,200 Euro  SKODA OCTAVIA 1.9 TDI SUPER GJENDJE 
SHITET SKODA OCTAVIA E VITIT 2009 NE GJENDJE SHUME TE MIRE ...
MAKINA NUK ESH

Skoda Octavia 1.9 Tdi Super Gjendje

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:08): shitet skoda octavia e vitit 2009 ne gjendje shume te mire ... makina nuk eshte perdorur fare ne shqiperi dhe eshte e sapotarguar dhe te gjitha dokumentat te prera siguracion taksa kolaudim .. nuk pranoj nd...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,200 Euro

2,700 Euro Pasat Benzin-Gaz super gjendje 2002 Shitet pasati ne gjendje shum te mir me motorr 2.0,,me letra te rregullta deri n

Pasat Benzin-gaz Super Gjendje 2002

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:04):Shitet pasati ne gjendje shum te mir me motorr 2.0,,me letra te rregullta deri ne gusht 2020 me kondicioner ,,imjantin e montuar te eltoni fush kruj dhe punon shum mir dhe ekonomik,,me sherbime te bera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta 1.6 Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . Me probleme shumm te vogla qe

Shitet Ford Fiesta 1.6

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (20:02):Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . me probleme shumm te vogla qe do pasqyrohen ne cmim.cmimi shkon tek 1500€ (i diskutueshem) makina eshte e gatshme per cdo lloj prove te mundshme. motorr 1.6 b...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,000 Euro Shes nissan micra Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner

Shes Nissan Micra

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (19:52):Shitet nissan micra viti 2004 , 15 naft shum ekonomik , me 2 dyer me kondicioner ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

02.06.2020 (19:42):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,400 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class 
Viti 2003
Benzine-Gaz 
Kambio automatike 
Ne g

Mercedes Benz A Class

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (19:39):Shitet mercedes benz a class viti 2003 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Ford fiesta 1.4 nafte 2009 Shitet Ford Fiesta titanium 1,4 naft ,3 porta , kambio manuale, ngjyra blu e zen

Ford Fiesta 1.4 Nafte 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (19:37):Shitet ford fiesta titanium 1,4 naft ,3 porta , kambio manuale, ngjyra blu e zene shum e vecante dhe me te gjitha opsionet serdilje me ngrohje xhama te zinj orgjinal etj. makina i ka te gjitha sherbimet e bera ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

3,500 Euro Ford Fiesta 1.4 Benzin/GAZ Ford Fiesta 2010
1.4 Benzin Gaz me impiant fabrike BRC. 
Letrata e paguara der

Ford Fiesta 1.4 Benzin/gaz

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (19:33):Ford fiesta 2010 1.4 benzin gaz me impiant fabrike brc. letrata e paguara deri ne shtator 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (19:16):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

2,850 Euro Peugeot 307 Shitet Peugeot 307

Motorr 1.6

Viti 2007

Nafte

164.000 km

Kambio m

Peugeot 307

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (19:13):Shitet peugeot 307 motorr 1.6 viti 2007 nafte 164.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,850 Euro

2,200 Euro Shitet Ford focus 2002 ne gjendje te shkelqyer me liber sherbimesh! Shes ford focus 2002 1.8 Tdci ne gjendje shume te mire pa asnje lloj problemi. M

Shitet Ford Focus 2002 Ne Gjendje Te Shkelqyer Me Liber Sher

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

02.06.2020 (18:50):Shes ford focus 2002 1.8 tdci ne gjendje shume te mire pa asnje lloj problemi. makina eshte perdorur nga femer edhe eshte bler ne koncesionar dhe ka liber sherbimesh te rregullta per cdo servis qe i eshte ber, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,350 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus i vitit 2000. Ngjyra blu e errët. Motorr i thjeshtë TDI, 1.8

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

02.06.2020 (18:43):Shitet ford focus i vitit 2000. ngjyra blu e errët. motorr i thjeshtë tdi, 1.8 naftë. të gjitha shërbimet i ka të bëra. vaj dhe filtra të ndërruar. freksioni i bërë i ri në verë. letrat i ka në ko...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

3,500 Euro Suzuki Shitet Suzuki 
Motorr 1.4
Viti 2007
Benzine-Gaz 
Kambio automatike 
Ne gjen

Suzuki

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (18:32):Shitet suzuki motorr 1.4 viti 2007 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas