mercedez benz me portobagazh  

 Online 373 lexues | 4 njoftime ne pritje

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (20:46):Shitet volkswagen golf 4 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,250 Euro Ford focus Ford focus viti 2005,  100,000km
Benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si

Ford Focus

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
110,000 Kilometra

29.01.2020 (20:37):Ford focus viti 2005, 100,000km benzin 2.0 esht ne gjendje shum të mir, si i ri kosovo, pejë Çmimi 1250...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

2,100 Euro -Renault Megan Shitet Renault Megan
Viti 2005
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

-renault Megan

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

29.01.2020 (20:36):Shitet renault megan viti 2005 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

3,500 Euro ford focus viti 2006. 1.6 nafte shitet privat ford focus viti 2006 ⛽1.6 nafte . me 184 mije km origjinale me l

Ford Focus Viti 2006. 1.6 Nafte

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (20:26):Shitet privat ford focus viti 2006 ⛽1.6 nafte . me 184 mije km origjinale me liber sherbimesh. euro 4 e ekonomike 4.5 litra /100 km. makina eshte ne super gjendje per cdo gje. cmimi 3500 euro....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,800 Euro Citroen Xsara 1.6 benzine-gaz Makina eshate ne gjendje te mire e blere ne greqi dora e pare me 145.000km origj

Citroen Xsara 1.6 Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

29.01.2020 (20:20):Makina eshate ne gjendje te mire e blere ne greqi dora e pare me 145.000km origjinale ne gjendje te mire goma te reja dhe amortizatore te ri....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,200 Euro Shitet Shitet makine familjare

Shitet

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

29.01.2020 (20:18):Shitet makine familjare...Lexo detajet..

2,250 Euro Ambasada e Rumanise Shet VW Passat 2005 Ambasada e Rumanise Shet VW Passat viti 2005

Ambasada E Rumanise Shet Vw Passat 2005

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
70,000 Kilometra

29.01.2020 (20:18):Ambasada e rumanise shet vw passat viti 2005...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,250 Euro

1,800 Euro Polo 2002 shitet ose nderrohet me golf 5 ose audi 2004 + shtesa nga ana ime Polo 2002 
Letrat deri ne shtator 2020 , gjenda shum e mire 1.2 benzine

Polo 2002 Shitet Ose Nderrohet Me Golf 5 Ose Audi 2004 + Sht

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (20:16):Polo 2002 letrat deri ne shtator 2020 , gjenda shum e mire 1.2 benzine...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,200 Euro Fiat Palio 1.7 nafte Shitet Fiat Palio 1.7 nafte ekonomike, portobagazh ne gjendje te shkelqyer. Mak

Fiat Palio 1.7 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

29.01.2020 (20:08):Shitet fiat palio 1.7 nafte ekonomike, portobagazh ne gjendje te shkelqyer. makina shume e paster , me kondicioner , hapje mbyllje xhamash elektrike. makina e perdorur vetem ne qyetet ,kilometrat origjinale ga...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,500 Euro Shitet Ford C max OKAZION Shitet Ford C max i ardhur nga jashte me dogane te paguar. Viti 2006, nafte 1.6

Shitet Ford C Max Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (20:07):Shitet ford c max i ardhur nga jashte me dogane te paguar. viti 2006, nafte 1.6 tdci, manual 5+1 me 172’000 km origjinale, xhama te zi mbrapa ne leje, ekran te madh, sensor parkimi, goma 99% te reja. gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,600 Euro Suzuki Shitet Suzuki Vitara 1.6 benxine.  4x4. 

. Me dokumente të rregullta  me

Suzuki

Peshkopi
Benzin Karburanti
1992 Viti
90,000 Kilometra

29.01.2020 (20:03):Shitet suzuki vitara 1.6 benxine. 4x4. . me dokumente të rregullta me goma te reja ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,300 Euro Ambasada e Rumanise shet Kia Carens Ambasada e Rumanise shet Kia Carens viti 2003

Ambasada E Rumanise Shet Kia Carens

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
90,000 Kilometra

29.01.2020 (19:59):Ambasada e rumanise shet kia carens viti 2003...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

3,500 Euro Shes Golf 5 , 1.9 nafte, kambio manuale Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Xhama e

Shes Golf 5 , 1.9 Nafte, Kambio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

29.01.2020 (19:53):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe xhama elektrike, 2 celesa me cip, abs, airbag, radio am/fm, cd, lidhje me bluetooth me celularin. ne gjendje shume te mire letra te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

29.01.2020 (19:36):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,450 Euro A170 Nafte Mercedes-Benz A170 CDi Nafte Manual Viti 2001..Opsionet e Makinès.Abies. Ariba

A170 Nafte

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (19:35):Mercedes-benz a170 cdi nafte manual viti 2001..opsionet e makinès.abies. aribag.kondisioner (ok) esp..xhama elektrik .pasqyra elektrike.radio cd..usb..aux...motorr.xhenerike estetike nè gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

8,500 Euro SHITET MERCEDES VITO Shitet furgon vito 2000 nafte 2010 6+1 ne gjendje optimale me taksat e paguara d

Shitet Mercedes Vito

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (19:33):Shitet furgon vito 2000 nafte 2010 6+1 ne gjendje optimale me taksat e paguara deri ne gusht 2020.cmimi 8.500€ i diskutueshem per cdo info kontaktoni ne whatsapp ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,500 Euro

1,500 Euro Renault Scenic Shitet Renault Scenic
Motorr 1.9
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendj

Renault Scenic

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

29.01.2020 (19:33):Shitet renault scenic motorr 1.9 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht 2020 cmimi 1500 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

5,500 Euro SHITET Audi A6 
Përshkrimi:
Shitet audi A6 station wagon tetor 2006 276.000 km origjinale na

Shitet Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

29.01.2020 (19:33): përshkrimi: shitet audi a6 station wagon tetor 2006 276.000 km origjinale nafte 3000 4x4 behet gjysem fuoristrade me xhama te zinj nga fabrika cmimi 5500€ i diskutushem pa dogane .makina ne gjende optimal...Lexo detajet..

3,600 Euro Ford Automat 2009 Zvicra me dogan Ford fusion Automat 2009 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
Motor 1.6

Ford Automat 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2009 Viti
130,000 Kilometra

29.01.2020 (19:32):Ford fusion automat 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar motor 1.6 benzin ( i thjesht pershtatet 100%ne gaz) me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult gjendje perfekte ...Lexo detajet..

1,500 Euro Ford focus Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

29.01.2020 (19:24):Ford focus 1.8 tdi viti 1999 pompe mekanike ne gjendje te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shum te mire
Cmimi 2000 Euro

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (18:59):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shum te mire cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,990 Euro SHITET A CLAS 2002 LUNGO 1.7 NAFT Shitet mercedes benz A class lungo i vitit 2002. 
Makina ka 160.000 kilometra o

Shitet A Clas 2002 Lungo 1.7 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (18:57):Shitet mercedes benz a class lungo i vitit 2002. makina ka 160.000 kilometra origjinale . te gjitha sherbimet e bera dhe me letra dhe siguracion te presa deri ne prill . ka ardhur nga italia dhe eshte perd...Lexo detajet..

2,000 Euro mercedez-benz Mercedez-Benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. Ne gjen

Mercedez-benz

Lezhe
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

29.01.2020 (18:56):Mercedez-benz 220 cdi classic dokumeta te rregulta shqiptare per 1 vite. ne gjendje te mir motorrike per me gjate mund te vini ta shikoni....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

28.01.2020 (23:21):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

3,500 Euro -Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.3
Viti 2007
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje

-toyota Yaris

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

29.01.2020 (18:43):Shitet toyota yaris motorr 1.3 viti 2007 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mir dogana e paguara gati per targa cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,300 Euro Shitet VW Polo 1.4 benzin-gaz . Polo1.4 benzin-gaz kambio manual. Kondicioner.gjendje shum te mir.te sapo nderua

Shitet Vw Polo 1.4 Benzin-gaz .

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

29.01.2020 (18:43):Polo1.4 benzin-gaz kambio manual. kondicioner.gjendje shum te mir.te sapo nderuara vaj filtra. letrat deri me fund maji....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas