mercesez benz  

 Online 153 lexues | 3 njoftime ne pritje

Alfa Romeo

🚗 Super Okazion!!! Shitet Alfa Romeo 1.9 Naft

Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

27.10.2020 (20:40):🚗 super okazion!!! shitet alfa romeo 1.9 naft 👉🏻 viti i prodhimit 2005 📑 ne korrik rinovimi dokumentit. 👉🏻me 191.000 km, kambio manuale 💶 cmimi: 3500 euro 📍 adresa: rruga ...Lexo detajet..

Audi

A7 2014 Prodhim Europian

Bulevardi Ri Astir | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (13:38):Shitet audi a7 2014 . pa asnje gervishje. sherbimet te bera. 2 muaj qe ka ardhur ne shqiperi . prodhim europian. per what up :+355695242653...Lexo detajet..

Ford Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

1,500 Euro Tirane Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:09):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Mercedes-Benz okazion aclass avantgarde  aclass avantgarde, lungo, baxha panoramike, sedilje lekure me ngrohje ,pasqyra e

2,000 Euro Tirane Okazion Aclass Avantgarde

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (18:08):Aclass avantgarde, lungo, baxha panoramike, sedilje lekure me ngrohje ,pasqyra elektrike,drita kseno,sensor parkimi ,letra te paguara deri ne gusht 2021 ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz B class ne shitje Shitet Mercedes Benz, B class, viti 2005. Me te gjitha sherbimet motorike dhe xh

4,800 Euro Durres Benz B Class Ne Shitje

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:03):Shitet mercedes benz, b class, viti 2005. me te gjitha sherbimet motorike dhe xhenerike te bera. makina ka navigator, klima, xhama elektrik, disqe alumini, ne gjendje shume te mire. ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Benz A Class 150 Benzin+Gaz Shitet Mercedes Benz A Class 150 Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti Prodhimit 200

2,800 Euro Tirane Benz A Class 150 Benzin+gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (18:03):Shitet mercedes benz a class 150 tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 175,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me...Lexo detajet..

Seat Seat Ibiza 1.4 Benzin-Gas Viti 2008 Seat Ibiza 1.4 Benzin-Gas Viti 2008
Kondicioner 
Me 128000 Kilometra origjinal

3,000 Euro Durres Seat Ibiza 1.4 Benzin-gas Viti 2008

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
110,000 Kilometra

28.10.2020 (17:59):Seat ibiza 1.4 benzin-gas viti 2008 kondicioner me 128000 kilometra origjinale i sapo ardhur nga italia me dogane te paguar ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Alfa Romeo Okazion arsye emigrimi Alfa romeo 1.6 benzine gaz
Impianti i vendosur ne Itali
1 vit perdorimi ne Shq

2,800 Euro Durres Okazion Arsye Emigrimi

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:56):Alfa romeo 1.6 benzine gaz impianti i vendosur ne itali 1 vit perdorimi ne shqiperi gjendje shume e mire motorrike sherbimet e kryera se fundmi me sensore 4 dyer xhamat me butona elektrik shitet per ars...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet ose nderrohet golf 3 Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. Makina eshte 2.0 benzine gti doch. Gjithash

1,300 Euro Tirane Shitet Ose Nderrohet Golf 3

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:50):Shitet ose nderrohet golf 3 viti 97. makina eshte 2.0 benzine gti doch. gjithashtu ka te instaluar impiant gazi te firmes lovato. eshte me letra. eshte shume e shpejte si makine. cmimi 1300 euro.....Lexo detajet..

Land Rover LAND ROVER 4X4 AUTOMAT 2.2 NAFT 2007 ZVICRA  LAND ROVER FREELANDER 4X4 
VITI 2007
KAMJE AUTOMAT 
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA M

4,800 Euro Tirane Land Rover 4x4 Automat 2.2 Naft 2007 Zvicra

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (17:49):Land rover freelander 4x4 viti 2007 kamje automat e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz BLEJM TE GJITHA LLOJET E MAKINAVE BLEJMË TË GJITHA LLOJET E MAKINAVE TOYOTA WOLZWAGEN MERCEDEZ BENZ FORD TRANZIT

4,000 Euro Durres Blejm Te Gjitha Llojet E Makinave

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (17:49):BlejmË tË gjitha llojet e makinave toyota wolzwagen mercedez benz ford tranzit fokues e modele tjera ju lutetemi per Çdo makinË qË keni pËr tË shitur mi dergoni fotot dhe Çmimin e makines ne whatsapp...Lexo detajet..

Audi Shes makine Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasi

1,250 Euro Fier Shes Makine

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

28.10.2020 (17:46):Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasim...Lexo detajet..

Volkswagen Touran Gaz ▪️Marka:VW Touran
▫️Forca motorrike:1.4 
▪️Lloji i kambjos:Manual

11 Tirane Touran Gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (17:37):▪️marka:vw touran ▫️forca motorrike:1.4 ▪️lloji i kambjos:manual ▫️karburanti:benzin-gaz ▪️viti i prodhimit:2008 ▫️kilometrat:148.000 ▪️nr i kontaktit:0699720034 ▫️pershk...Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto (okaziooonn) manual 1.2 benzin Shitet fiat punto 
Motorin:1.2 benzin 8 valvula 
Ngjur e zez  
 Ne gjendje su

1,500 Euro Berati Shitet Fiat Punto (okaziooonn) Manual 1.2 Benzin

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (17:33):Shitet fiat punto motorin:1.2 benzin 8 valvula ngjur e zez ne gjendje super te mir si nga pjeset motorike edhe xhenerike makina shum pak e perdorur por shum e mirmbajtur gomat jan 80 % te reja le...Lexo detajet..

Peugeot Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

1,000 Euro Tirane Pezho 206

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:30):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Peugeot Okazionnn pezho 407 viti 2006 1400€ Shitet pezho 2mish naft manual me letra per nji vit te paguara makina esht ne gj

1,400 Euro Elbasan Okazionnn Pezho 407 Viti 2006 1400€

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (17:28):Shitet pezho 2mish naft manual me letra per nji vit te paguara makina esht ne gjendje pune hecen por ka problem me terheqjen nga injatoret nuk kam koh te merrem me te .. cmimi i padiskutushem duke pare tregun ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes A Class 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

75,000 Leke Tirane Mercedes A Class 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
10,000 Kilometra

28.10.2020 (17:27):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Audi Audi A4 1.9 TDI ,2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

1,000 Tirane Audi A4 1.9 Tdi ,2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:25):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Fiat Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

1,100 Euro Tirane Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

28.10.2020 (17:24):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Audi Shitet Audi A4 Shitet Audi A4
E sapoardhur
Ngjyra gri.
Transmetuesi Automat
Karburanti naft

1,234 Euro Tirane Shitet Audi A4

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:20):Shitet audi a4 e sapoardhur ngjyra gri. transmetuesi automat karburanti nafte motorri 2.0. sedilje lekure. komanda ne timon. navigator. kamera parkimi. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Volkswagen Shes makine Gol Super Wolsvagen Volswagen Gol Super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë.

60,000 Leke Tirane Shes Makine Gol Super Wolsvagen

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (17:02):Volswagen gol super 2005 1.1 benzinë, në gjëndje pune dhe të mbajtur mirë. e çrregjistruar nga sistemi. ...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Golf VI, 1.6 tdi nafte  Golf VI, 1.6, first registration 23.12.2011, jo-duhan  pires, pa gervishtje, gom

7,290 Euro Tirane Shitet Golf Vi, 1.6 Tdi Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (16:35):Golf vi, 1.6, first registration 23.12.2011, jo-duhan pires, pa gervishtje, goma te reja te sapo nderruar para nje muaji(all seasons), histori sherbimesh tek volkswagen, histori kilometrash, mjaft ekonomike. v...Lexo detajet..

Volvo VOLVO XC 90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 4X4, 2.4 NAFTE Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte , kambio automatike

6,300 Euro Tirane Volvo Xc 90, Viti 2006, Automatike, 4x4, 2.4 Nafte

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.10.2020 (16:35):Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte , kambio automatike , 4x4, viti prodhimit 2006, 4+1 vende, sallon lekure, klima, kompiuter bordi, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama+pasqyra...Lexo detajet..

Volvo VOLVO XC 60 MJETI AKULL OKAZION /Volvo XC60    2.4 Diezel  viti 2008. 4x4
//Makina me Dogane
///Cmimi 9.999€

9,999 Euro Tirane Volvo Xc 60 Mjeti Akull Okazion

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (16:33):/volvo xc60 2.4 diezel viti 2008. 4x4 //makina me dogane ///cmimi 9.999€ ▪︎kamio aitomatike▪︎ //salloni lekure //xhama te erret //navi cd dvd tv //komando ne timon...Lexo detajet..

Audi ✅Audi a6, 2.0 TDI, 2007, Atomat, letrat e paguara per 1 vit ✅vaj filtra te nderuara
✅kit faze e nderuar + pompe uji marka INA
✅tambu

4,500 Euro Tirane ✅audi A6, 2.0 Tdi, 2007, Atomat, Letrat E Paguara Per 1 Vi

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2007 Viti
300,000 Kilometra

28.10.2020 (16:28):✅vaj filtra te nderuara ✅kit faze e nderuar + pompe uji marka ina ✅tamburet + ferrota te nderuara ✅gomat e reja 4 cop marka sportiva continental ✅bateria e re varta me xhel 100 amper ✅navigato...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Furgon Vito Shitet furgon vito . Viti i prodhimit 2001. Totalisht me t gjitha sherbimet e kr

3,200 Euro Tirane Shitet Furgon Vito

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

28.10.2020 (16:13):Shitet furgon vito . viti i prodhimit 2001. totalisht me t gjitha sherbimet e kryera. nafte, transmetuesi manual dhe me targa shqiptare. Çmimi i diskutuar ne momentin qe shikohet fizikisht. ...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford Focus 1.8 nafte viti 2003 çmimi💶1.700€💶 Shitet Ford Focus 1.8 nafte, ne gjendje te mire,  e paster brenda & jashte,

1,700 Euro Durres Shitet Ford Focus 1.8 Nafte Viti 2003 çmimi💶1.700€💶

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

28.10.2020 (16:12):Shitet ford focus 1.8 nafte, ne gjendje te mire, e paster brenda dhe jashte, me kondicioner, airbag, abs. ne gjendje te mire xhenerike, motorike, me letra te prera, taksa, kolaudim, siguracion. goma te mira......Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas