merr jep vetura kosove  

 Online 19 lexues | 9 njoftime ne pritje

3,200 Euro Vw touran 2.0 NAFT 2006 Zvicra full options Volkswagen touran 2.0 NAFT 2006 
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
G

Vw Touran 2.0 Naft 2006 Zvicra Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

29.03.2020 (05:36):Volkswagen touran 2.0 naft 2006 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte full options me navigation, clima bi zona xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult xhama te zi o...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,800 Euro -Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume

-volkswagen Golf 4

Sarande
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

29.03.2020 (03:34):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2000 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,500 Euro Shitet Audi A3 i vitit 1997 1.9 nafte. Letrat e paguara per nje vit, ne gjendje shum te mire motorrike e gjenerike, shi

Shitet Audi A3 I Vitit 1997 1.9 Nafte.

Lezhe
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

29.03.2020 (01:41):Letrat e paguara per nje vit, ne gjendje shum te mire motorrike e gjenerike, shitet per arsye emigrimi, cmimi 1500€ i diskutushem!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

29.03.2020 (01:31):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

29.03.2020 (01:26):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet ose Nderohet Volkswagen Golf 5  Shitet ose Nderohet me kamjo Automat.

Shitet Ose Nderohet Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

28.03.2020 (22:34):Shitet ose nderohet me kamjo automat....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

7,000 Euro Shes makinen Mercedez benz. 300 naft luk amg timon sportiv ne gjendje shum te mir, ni muj ka

Shes Makinen

Lezhe
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

28.03.2020 (22:09):Mercedez benz. 300 naft luk amg timon sportiv ne gjendje shum te mir, ni muj ka ce i kam ba vaj filtra, e boj dhe me nderrim me fugon sprinter nese fugoni kushton me shum se kjo vler mund dhe ti shtoj. fugoni ...Lexo detajet..

3,900 Euro Ford fiesta 1.2 benzin 2010 full options Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar full options gjendje perfekte

Ford Fiesta 1.2 Benzin 2010 Full Options

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

28.03.2020 (21:47):Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar full options gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,700 Euro Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran 
Motorr 2.0
Viti 2006
Nafte
185.000 km 
Kambio man

Volkswagen Touran

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

28.03.2020 (21:06):Shitet volkswagen touran motorr 2.0 viti 2006 nafte 185.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 3700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

28.03.2020 (20:52):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

28.03.2020 (20:04):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

3,700 Euro BMW X5 Shitet BMW X5
Motorr 3.0
Viti 2003
Nafte
230.000 km
Kambio automatike
Ne g

Bmw X5

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

28.03.2020 (20:02):Shitet bmw x5 motorr 3.0 viti 2003 nafte 230.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 3700 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

800 Euro Ford fiesta viti prodhimit 1997 1.25 benzin manuale Ford fiesta viti prodhimit 1997 1.25 benzin manuale 0699108672

Ford Fiesta Viti Prodhimit 1997 1.25 Benzin Manuale

Tirane
Benzin Karburanti
1997 Viti
70,000 Kilometra

28.03.2020 (20:00):Ford fiesta viti prodhimit 1997 1.25 benzin manuale 0699108672...Lexo detajet..

4,200 Euro Volkswagen touran 2.0 NAFT 2009 Automat me dogan Volkswagen touran 2.0 NAFT 2009 Automat me dogan te paguar, me clima bi zona, se

Volkswagen Touran 2.0 Naft 2009 Automat Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

28.03.2020 (19:52):Volkswagen touran 2.0 naft 2009 automat me dogan te paguar, me clima bi zona, sedilje me ngrohje xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult pilot automatic, sensor parkimi gjendje perfekte ...Lexo detajet..

5,300 Euro Vw caddy max 1.9 NAFT 2009 Zvicra me dogan Volkswagen caddy max 1.9 NAFT 2009
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar

Vw Caddy Max 1.9 Naft 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

28.03.2020 (19:51):Volkswagen caddy max 1.9 naft 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult sedilje me ngrohje sensor parkimi xhama te zi origina...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,300 Euro

650 Euro Shes motorr yamaha crypton 135 KB 700 euro me telefononi 0692149165 Shes mottorr yamaha crypton 135 KB 700 euro 0692149165

Shes Motorr Yamaha Crypton 135 Kb 700 Euro Me Telefononi 069

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

28.03.2020 (19:46):Shes mottorr yamaha crypton 135 kb 700 euro 0692149165...Lexo detajet..

4,200 Euro Mercedes c 220 NAFT 2007 Automat avengard me dogan Mercedes c 220 NAFT 2007
E sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar 
Kamje

Mercedes C 220 Naft 2007 Automat Avengard Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

28.03.2020 (19:33):Mercedes c 220 naft 2007 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar kamje automat, model avengard me pilot automatic, kondicioner sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa drita bi kseno origi...Lexo detajet..

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz E klas cdi Shesim Mercedes Benz E klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera mak

Shesim Mercedes Benz E Klas Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

28.03.2020 (19:18):Shesim mercedes benz e klas cdi viti i prodhimit me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

1,900 Euro -Mercedes-Benz A Class Shitet Mercedes-Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2003
Nafte
Kambio automatike

-mercedes-benz A Class

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

28.03.2020 (17:21):Shitet mercedes-benz a class motorr 1.7 viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguar per nje vit. cmimi 1900 euro per me shum informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

900 Euro Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte ne gjendje te mire letrat e paguara deri në dhjetor 2020 Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta t

Shes Volkswagen Lupo Motorr 1.7 Nafte Ne Gjendje Te Mire Let

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

28.03.2020 (16:20):Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta të paguara deri në dhjetor 2020 super ekonomike ...Lexo detajet..

1,700 Euro Mercedez170a Motor 1.7 diesel.

Mercedez170a

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

28.03.2020 (15:50):Motor 1.7 diesel....Lexo detajet..

2,500 Euro 🚘SHITET VW PASSAT 4MOTION🚘 🚘👉SHITET VOLKSWAGEN PASSAT 🚘2.5 NAFTË🚘KAMBIO AUTOMATIKE🕹4Motion/

🚘shitet Vw Passat 4motion🚘

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

28.03.2020 (15:42):🚘👉shitet volkswagen passat 🚘2.5 naftË🚘kambio automatike🕹4motion/4x4🕹 viti 2003📆260000 km👌letra tË paguara pËr njË vit👍shumË praktike dhe me hapËsirË disqe alumini+ac❄️🚗 ...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

28.03.2020 (15:38):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2020 (17:11):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

2,200 Euro Shitet VolksWagen Golf 4 1.9 Nafte di te kuqe Shitet golf 4
1.9naft di te kuqe 6 marshe
Viti-2001 fundi
Numri portave-2
Le

Shitet Volkswagen Golf 4 1.9 Nafte Di Te Kuqe

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

28.03.2020 (15:19):Shitet golf 4 1.9naft di te kuqe 6 marshe viti-2001 fundi numri portave-2 letrat e prera deri vitin tjeter bluetooth/ars/climatronic/ kondicioneri funksional/+35 hp te shtuara/sendilje recaro/disqe oz me g...Lexo detajet..

1,450 Euro Renault Scenic Shitet Renault Scenic 

Motorr 1.9
 
Viti 2002

Nafte

Kambio manuale

Renault Scenic

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

28.03.2020 (14:30):Shitet renault scenic motorr 1.9 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike letra te paguara cmimi 1450 euro per me shume informacion, me kontakt...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas