merrjep alm mator sek  

 Online 289 lexues | 2 njoftime ne pritje

150,000 Leke Shitet Nissan Primera Shitet Nissan Primera e vitit 2002, me impiant gazi (Benzine-Gaz), eshte shume e

Shitet Nissan Primera

Lushnje
Tjeter Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

23.07.2019 (20:25):Shitet nissan primera e vitit 2002, me impiant gazi (benzine-gaz), eshte shume ekonomike, motorr 2000 benzine, me kamio manuale. per me shume informacione me kontaktoni ne nr: 0684466833....Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

3,200 Euro Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 EURO Nr Cel&Whatsapp:+355692349666 Shitet Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 EURO Nr Cel&Whatsapp:+35

Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:3200 Euro Nr Cel&

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (20:24):Shitet bmw x5 2003 3.0d kamio automatike cmimi:3200 euro nr celdhewhatsapp:+355692349666 makina posedon keto opsione: ->fenera me lupa ->sistem audio i amplifikuar ->hapje mbyllje qendrore ->sallon lekure ...Lexo detajet..

2,200 Euro BMW seria 320   Motor 2000 Nafte ,Automatike,Sherbimet e bera,Letra te prera deri ne korrik 2020

Bmw Seria 320

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

23.07.2019 (20:21):Motor 2000 nafte ,automatike,sherbimet e bera,letra te prera deri ne korrik 2020...Lexo detajet..

3,000 Euro Audi A4 1.9 TDI Shes Audi 1.9 nafte tdi me te kuqe. Makina esht ne gjendje shum te mire si mekan

Audi A4 1.9 Tdi

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (20:20):Shes audi 1.9 nafte tdi me te kuqe. makina esht ne gjendje shum te mire si mekanike ashtu dhe nga pamja e jashtme. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,300 Euro Shitet Fiat Punto  Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (20:17):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

23.07.2019 (20:15):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (20:14):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

21.07.2019 (20:24):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (20:13):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (20:13):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine-Gaz
Letra te sapo paguara
N

Shitet Ford Fiesta.

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (20:13):Shitet ford fiesta motorr 1.2 viti 2001 benzine-gaz letra te sapo paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Renault Megana Shitet Renault Megan
Motorr 1.5
Viti 2004
Nafte 
Panoramike
Ne gjendje shum

Shitet Renault Megana

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (20:11):Shitet renault megan motorr 1.5 viti 2004 nafte panoramike ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

4,700 Euro Shitet BMW X5  Shitet BMW X5
Motorr 300 D 
Version Amerikan
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Bmw X5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (20:11):Shitet bmw x5 motorr 300 d version amerikan ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4700 euro nr tel 0682783155 ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (19:58):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Ford focus Ford Focus 
Viti 2003
1.8 Nafte
Shitet per arsye mos perdorimi 
Cmimi i disk

Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (19:57):Ford focus viti 2003 1.8 nafte shitet per arsye mos perdorimi cmimi i diskutueshem te interesuarit te telefonojne...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (19:47):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

22.07.2019 (16:39):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

2,400 Euro Per shitje Shitet Opel Corsa automatike , viti 2002 , 1.4 benzine-gaz . Gjendja shume e mir

Per Shitje

Gjirokaster
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (19:34):Shitet opel corsa automatike , viti 2002 , 1.4 benzine-gaz . gjendja shume e mire. posedon sistem ngrohje-ftohje clima , sedilje me ngrohje , sensore parkimi. makina eshte gjithashtu shume ekonomike. dokumentat...Lexo detajet..

3,200 Euro Mercedes c class 220sport me xenon Mercedes c class 220 sport me xenon

Mercedes C Class 220sport Me Xenon

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (19:32):Mercedes c class 220 sport me xenon...Lexo detajet..

4,800 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A 4
Motorr 1.9
Viti 2006
Ne gjendje shume te mire 
Cmimi 4800 Eu

Shitet Audi A4

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (19:32):Shitet audi a 4 motorr 1.9 viti 2006 ne gjendje shume te mire cmimi 4800 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Okazione fiat 500 manual 1.2 benzin Viti 2010 Shitet Fiat 500 i vitit 2010 Sport edition 1.2 benzine 100kuaj fuqi me 114.000km

Okazione Fiat 500 Manual 1.2 Benzin Viti 2010

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (19:27):Shitet fiat 500 i vitit 2010 sport edition 1.2 benzine 100kuaj fuqi me 114.000km origjinale me liber sherbimesh tek fiati ne gjendje perfekte. manual, kondicioner ac, xhama dhe pasqyra elektrike, abs srs me dok...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (19:24):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

4,300 Euro AUDI A4 Shes makinen Audi A4 ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigracioni

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
30,000 Kilometra

23.07.2019 (19:23):Shes makinen audi a4 ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigracioni...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

2,300 Euro Opel Meriva 1.6 Benzin/Gaz Manual Viti 2004... Opel Meriva 1.6 Benzin/Gaz Manual Viti 2004 .Euro4.Makina Posedon 2 Çelsa. Arib

Opel Meriva 1.6 Benzin/gaz Manual Viti 2004...

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

23.07.2019 (19:15):Opel meriva 1.6 benzin/gaz manual viti 2004 .euro4.makina posedon 2 Çelsa. aribag abies.kondisioner (ok)xhama elektrik pasqyra elektrike.radio cd..aux. .mbyllje qendrore me pult..motorrike .xhenerike gomat e r...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,700 Euro OKAZION OKAZION 

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhë. Motor naftë 1.9, TDI e thjesh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

23.07.2019 (19:15):Okazion shitet golf iv, viti 1999, i bardhë. motor naftë 1.9, tdi e thjeshtë! super ekonomik! makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike! shërbime të rregullta periodike dhe me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,400 Euro (OKAZION) Shitet  golf 4 Golf 4 viti 2000 >1.9 TDI (I E KUQE)5 DYER NGJYRE GRI NE PERLE, KAMBIO MANUAL

(okazion) Shitet Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

23.07.2019 (19:14):Golf 4 viti 2000 >1.9 tdi (i e kuqe)5 dyer ngjyre gri ne perle, kambio manuale 5 marshe,klima tronik,4 xhama elektrike, pasqyre elektrike,airbeg,fenere mjegulle. shume ekonomike ne gjendje shume te mire .(shite...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

700 Euro Shitet Volkswagen Polo  Shitet Volkswagen Polo 
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Volkswagen Polo

Tirane
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

23.07.2019 (19:08):Shitet volkswagen polo motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 700 euro...Lexo detajet..

5,300 Euro okazion ! shes audi A6 viti 2005 Okazion! Shitet audi A6 viti 2005 me naft, kambio automatike , navigator orgjina

Okazion ! Shes Audi A6 Viti 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (19:05):Okazion! shitet audi a6 viti 2005 me naft, kambio automatike , navigator orgjinal , sensor parkimi para mbrapa, sensor shiu, sensor dritash , sedilje me ngrohje , tapiceri lekur ngjyr bezhe, pasqyra elektrike, ...Lexo detajet..

4,000 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 2.0
Nafte
Kambio automatike
Viti 2005
Makina eshte ne

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (19:01):Shitet golf 5 motorr 2.0 nafte kambio automatike viti 2005 makina eshte ne gjendje shume te mir me letra te paguara cmimi 4000 euro nr tel 0685749 150...Lexo detajet..

4,600 Euro FIAT 500 panoramic 1.4, 16V Sport fiat 500 , 1.4 benzin , 16V sport , 130.000 km, manual, tavan xhami, sensor te p

Fiat 500 Panoramic 1.4, 16v Sport

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

23.07.2019 (18:59):Fiat 500 , 1.4 benzin , 16v sport , 130.000 km, manual, tavan xhami, sensor te pasem parkimi,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

2,700 Euro Audi A4  Makina eshte e viti 2003. Ka pasqyra me palosje dhe  baxha xhami. Gjendje perfek

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

23.07.2019 (18:55):Makina eshte e viti 2003. ka pasqyra me palosje dhe baxha xhami. gjendje perfekte per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,800 Euro Volkswagen Golf V Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Kompj

Volkswagen Golf V

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.07.2019 (18:55):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio automatike kompjuter bordi, limitatore shpejtesie, radio, cd, xhama elektrike, drita xenon, goma te reja 80% etj. e sapo ardhur nga gjermania do...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas