merrjep makina ne gjermani  

 Online 84 lexues | 5 njoftime ne pritje

2,100 Euro Shes Ford Focus viti 2002 ne gjendje shume te mire Shes makine Ford focus viti 2002 motorr 1.8 nafte tdci me letra te paguara deri

Shes Ford Focus Viti 2002 Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (22:13):Shes makine ford focus viti 2002 motorr 1.8 nafte tdci me letra te paguara deri ne shkurt 2021.!!makine eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,300 Euro GOLF4 1.9 TD(I ) Shitet golf 4 1.9 TDi makina eshte ne gjendje te mire MOTORRIKE dhe xhenerike cl

Golf4 1.9 Td(i )

Pogradec
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Shitet golf 4 1.9 tdi makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike clima tronix tapiceri e paster me sherbimet e bera ne kohe vaj filtra rripi faze set me letra deri 05/12/2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,300 Euro SHITET GOLF 4 1.9 TD- I KUQE GOLF 4 1.9 TDI I KUQE VITI 2000 81KW CLIMA TRONIX 4 XHAMAT ELEKTRIK ME LETRA DE

Shitet Golf 4 1.9 Td- I Kuqe

Pogradec
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Golf 4 1.9 tdi i kuqe viti 2000 81kw clima tronix 4 xhamat elektrik me letra deri o5/01/2021 me te gjitha sherbimet e bera vaj filtr ajri filter nafte filter kabine vaj kambio rrip faze set !!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,000 Euro Makine ne shitje Shesim makine tip ford vit prodhimi 1999 me letra te paguara. Vend 4+1.Cmimi i d

Makine Ne Shitje

Peshkopi
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Shesim makine tip ford vit prodhimi 1999 me letra te paguara. vend 4+1.cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,000 Euro 🚗🇬🇧Okazion👉Land Rover Freelander 🇬🇧🚗 👉Okazion🚗 Shitet Land Rover Freelander🇬🇧Motorri 1.9 Naftë🔥Kambio

🚗🇬🇧okazion👉land Rover Freelander 🇬🇧🚗

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):👉okazion🚗 shitet land rover freelander🇬🇧motorri 1.9 naftë🔥kambio automatike🕹viti 2004📆 4 rrotat aktive/4x4👍kilometrat origjinale✅goma të reja 4 stinët kanë pak muaj që janë vendo...Lexo detajet..

2,800 Euro Shitet Mercedes-Benz Shitet Mercedez-Benz motorr 1.9 kambio manuale . Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Mercedes-benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Shitet mercedez-benz motorr 1.9 kambio manuale . ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo bera. letrat te paguara per 1 vit. cmimi 2800€ i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,800 Euro Shitet Mercedes-Benz Shitet Mercedez-Benz motorr 1.9 kambio manuale . Ne gjendje shume te mire motorr

Shitet Mercedes-benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Shitet mercedez-benz motorr 1.9 kambio manuale . ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e sapo bera. letrat te paguara per 1 vit. cmimi 2800€ i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

13,490 Euro Skavator Venieri 10.23 Skavator Venieri 10.23 i vitit 1995 me thyrje ne mes, me 3200ore pune, ne gjendj

Skavator Venieri 10.23

Durres
Nafte Karburanti
1995 Viti
10,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Skavator venieri 10.23 i vitit 1995 me thyrje ne mes, me 3200ore pune, ne gjendje te mire, cdo lloj prove, kova para duhet sistemuar pak, gomat e reja, cmimi i diskutueshem pasi te behet shikimi dhe prova...Lexo detajet..

1,990 Euro LANCIA PHEDRA 2.2 JTD Lancia PHEDRA 2.2 jtd, manual, 6+1,navigator, sensor parkimi, goma te reja, ne g

Lancia Phedra 2.2 Jtd

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Lancia phedra 2.2 jtd, manual, 6+1,navigator, sensor parkimi, goma te reja, ne gjendje shume te mire, asnje lloj zhurme, ne gjendje shume te mire. letrat deri me 27 dhjetor sukth (durres) ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,990 Euro

7,400 Euro Ml 320 Cmimi i diskutueshem !!

Ml 320

Lushnje
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (21:56):Cmimi i diskutueshem !!...Lexo detajet..

3,550 Euro MERCEDES E 270 CDI MANUAL Mercedes E 270 cdi manual, viti 2005, ne gjendje te shkelqyer, epaster brenda dh

Mercedes E 270 Cdi Manual

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (20:58):Mercedes e 270 cdi manual, viti 2005, ne gjendje te shkelqyer, epaster brenda dhe jashte, asnje lloj zhurme. letrat deri ne shtator sukth (durres) ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,550 Euro

1,500 Euro SHITET Shitet RENO Scenic viti 2002 1.4 benzin me kondicjoner familjare plus me sherbim

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (20:51):Shitet reno scenic viti 2002 1.4 benzin me kondicjoner familjare plus me sherbime te bera komplet ne gjendje shum te mire pune ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (20:40):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,200 Euro shitet ford focus 1.8 nafte ne gjendje te mire matorrike edhe xhenerike.e gatshme per cdo lloj prove nga ana

Shitet Ford Focus 1.8 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (20:24):Ne gjendje te mire matorrike edhe xhenerike.e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj .cmimi pak i diskurushem....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

03.07.2020 (20:08):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,850 Euro Opel Meriva Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (20:08):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2008 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi 176.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

100,000 Leke Shitet motor ne gjendje shume te mire Shitet motor Yamaha maxhestik ne gjendje shume te mire.Me letra te sapo bera.Tir

Shitet Motor Ne Gjendje Shume Te Mire

Tirane
Benzin Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

03.07.2020 (19:57):Shitet motor yamaha maxhestik ne gjendje shume te mire.me letra te sapo bera.tirane...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

100,000 Leke

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (19:55):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

3,100 Euro Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran 

Motorr 1.6

Viti 2006

Nafte
 
Kambio manuale

Volkswagen Touran

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (19:39):Shitet volkswagen touran motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 3100 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

2,600 Euro Mercedes Benz A 150 Benzine+Gaz Shitet Mercedes Benz A Class Motori(CC):1.5L Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti P

Mercedes Benz A 150 Benzine+gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

03.07.2020 (19:33):Shitet mercedes benz a class motori(cc):1.5l tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2005 transmisioni manuale 185,000 km ngjyra e jashtme gri me dogane te paguar vendodhja: autostrada dr-tr km 13,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,600 Euro makina shitet Makina eshte me te gjitha dokumenta te rregullta ,1.7 nafte ekonomike ,pasqyra e

Makina Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

03.07.2020 (19:24):Makina eshte me te gjitha dokumenta te rregullta ,1.7 nafte ekonomike ,pasqyra elektronike ,sedilje me ngrohje ,xhama elektrike para dhe mbrapa ,a.b.s , kaldaje ,senor parkimi para dhe mbrapa , kondicioner,seno...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

320,000 Leke Shitet furgon Mercedes CDI Shitet furgon Mercedes CDI 211 viti 2001 
Ngjure e bardhe me letra dhe taksa te

Shitet Furgon Mercedes Cdi

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (19:15):Shitet furgon mercedes cdi 211 viti 2001 ngjure e bardhe me letra dhe taksa te paguara te gjitha. aktualisht furgon mallrash por ka license te perzjer dhe per transport njerezish 5(veta) kapaciteti mbi 2 ton...Lexo detajet..

Kambio: Manual

320,000 Leke

1,250 Euro Alfa Romeo OKAZION ALFAROMEO LETRAT PER 1 VITI NE SUPER GJENDJE CMIMI 1200EURO......OKAZIOO

Alfa Romeo

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

03.07.2020 (19:13):Okazion alfaromeo letrat per 1 viti ne super gjendje cmimi 1200euro......okazioooooon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

11.06.2020 (18:19):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,200 Euro Okazion!!! OKAZION!!! Peugeot 307, viti 2006, 75000km, ka nje problem me kambion ( merr vtm

Okazion!!!

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
70,000 Kilometra

03.07.2020 (19:06):Okazion!!! peugeot 307, viti 2006, 75000km, ka nje problem me kambion ( merr vtm marshin e 3te dhe indietron) ...Lexo detajet..

4,600 Euro Sprinter Fugoni shitet me 1 vit letra te paguara.  Shitet per arsye papunsie ne tregun

Sprinter

Kavaje
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

03.07.2020 (19:03):Fugoni shitet me 1 vit letra te paguara. shitet per arsye papunsie ne tregun fruta perime...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas