merrjep vetura ne kosove  

 Online 16 lexues | 23 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Ndrim & Shitje Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (10:56):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

3,500 Euro SMART PASSION FORFOUR 1.5 NAFT Makina esht Shum e Mirmbajtur ne Gjendje Shum te Mir Generike dhe Motorrike (Mot

Smart Passion Forfour 1.5 Naft

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

23.11.2019 (02:19):Makina esht shum e mirmbajtur ne gjendje shum te mir generike dhe motorrike (motorr mercedez-benz) 1.5 naft goma te sjell nga gjermania 4- stinesh para 2-3 javesh te reja te gjitha kontrolet e bera te makines, ...Lexo detajet..

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

23.11.2019 (00:51):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

3,500 Euro - Volkswagen Golf  Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 2.0
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale 6 marshe

- Volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (23:35):Shitet volkswagen golf 5 motorr 2.0 viti 2005 nafte kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Mondero  Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. Cmimi 1500 euro

Shitet Ford Mondero

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (23:34):Shitet ford mondero viti 2002 me nafte, me gjendje te mire pune. cmimi 1500 euro i negociushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 TDI
Viti 2005
Nafte
211.000 km
Kambio m

Volkswagen Golf 5

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (23:34):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 tdi viti 2005 nafte 211.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. mundesi nderrimi. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (23:28):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro -Volkswagen Golf  Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.9
Nafte
210.000 km 
Kambio automatike
Ne gj

-volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (23:04):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 nafte 210.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, goma te reja, drita kseno, baxho, kondicioner etj letra te paguara deri ne dhjetor 2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Peugot Pezho 206 sw me letra te sapo prera

Peugot

Pogradec
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

22.11.2019 (22:31):Pezho 206 sw me letra te sapo prera...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (22:29):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (22:25):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,300 Euro Mercedes Benz c202 Shitet Mercedes benz c220 diesel viti 1995 kilometra 230000 km 
Makina ne gjend

Mercedes Benz C202

Tirane
Nafte Karburanti
1995 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (22:24):Shitet mercedes benz c220 diesel viti 1995 kilometra 230000 km makina ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike letrat deri ne mars 2020 shitet per arsye mos perdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (22:04):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

3,200 Euro super okaziiiionnnn  makina esht ne gjendje te mir 2.0 nafte automatike viti 2010 full opsion

Super Okaziiiionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (22:01):Makina esht ne gjendje te mir 2.0 nafte automatike viti 2010 full opsion ...Lexo detajet..

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (22:00):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

13,800 Euro E-Class 350cdi Panoramic Mercedes Benz E class 350cdi Panoramic i 2010.
Eshte 4Matic, Blueefficiency, Av

E-class 350cdi Panoramic

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (21:58):Mercedes benz e class 350cdi panoramic i 2010. eshte 4matic, blueefficiency, avantgarde. makina eshte mbajtur ne menyre te shkelqyer estetikisht, si dhe nga ana xhenerike, nuk ka nevoje per asnje sherbim! ka n...Lexo detajet..

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

22.11.2019 (21:40):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Fore focus  Shitet ford focus viti 2005 me letra deri ne qershore , makina ne gjendje te mir

Fore Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

22.11.2019 (21:40):Shitet ford focus viti 2005 me letra deri ne qershore , makina ne gjendje te mire motorrike , me motorr 1.6 nafte , cmimi 1600euro i padiskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (21:39):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

6,700 Euro Okazion yaris automat Shitet toyota yaris 1.4 nafte D-4D 
Automat shume e bukur prodhim i vitit 2012

Okazion Yaris Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (21:34):Shitet toyota yaris 1.4 nafte d-4d automat shume e bukur prodhim i vitit 2012 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gacme per cdo rroj prove euro 5 me konsum 3.7 litra per 100km cdo sherb...Lexo detajet..

2,000 Euro C220, vit 2003 NR +355682089900 Shitet Mercedes-Benz Eleganc C220, vit 2003 Kamio Manuale, Nafte, Me Klima .

C220, Vit 2003 Nr +355682089900

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (21:28):Shitet mercedes-benz eleganc c220, vit 2003 kamio manuale, nafte, me klima . ✅pilot automatik✅sensor shiu.✅sensor dritash.sendilje elektrike,komanda ne timon, letra te rregullta te paguara,disqe alumin...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

200,000 Leke Mercedes Benz C Class. Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 1996
Nafte
250.000 km
Ne g

Mercedes Benz C Class.

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

22.11.2019 (21:27):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1996 nafte 250.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

200,000 Leke

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

22.11.2019 (21:19):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

4,500 Euro AUDI A6 3000 NAFTE ALLROAD F1 PORTOBAGAZH VITI 2006 ME 180 MIJ KM LETRA AKTIVE TETOR 2020 GJENDJE  AUDI A6 ALLROAD 2980 KUBIK VITI 2006 LETRAT DERI VITIN TJETER TETOR 2020.NE GJEN

Audi A6 3000 Nafte Allroad F1 Portobagazh Viti 2006 Me 180 M

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (21:12):Audi a6 allroad 2980 kubik viti 2006 letrat deri vitin tjeter tetor 2020.ne gjendje te mire pune motor kamio llamarine xhenerike....Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000 Shitet Mercedes E 270 CDI Avantgarde, e Vitit 2000
217.000 km, kambio manuale,

Shitet Mercedes E 270 Cdi Avantgarde, E Vitit 2000

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

22.11.2019 (14:18):Shitet mercedes e 270 cdi avantgarde, e vitit 2000 217.000 km, kambio manuale, sedilje lekure. taksa dhe siguracion te paguara deri ne korrik 2020. makina ndodhet ne lezhe. cmimi: 2.500 euro - tel. 069 7...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,700 Euro Okazion yaris 1.4 D-4D Shitet toyota yaris 
Motorr 1.4 D-4D nafte ne gjendje sh te mire
Kambio Manual

Okazion Yaris 1.4 D-4d

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

22.11.2019 (21:09):Shitet toyota yaris motorr 1.4 d-4d nafte ne gjendje sh te mire kambio manuale kilometra 127000 km origjinal goma te pothuajse te reja e gacme per cdo lloj prove (ku te deshironi) me dogane te paguar ga...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,600 Euro Ford Fusion Shitet Ford Fusion 
Motorr 1.4
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford Fusion

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.11.2019 (21:09):Shitet ford fusion motorr 1.4 viti 2005 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas