merrjepi  

 Online 21 lexues | 9 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (21:32):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

21.09.2019 (00:01):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

18.09.2019 (17:39):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,500 Euro

Shitet Bmw

Qemal Stafa | Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (14:43):Shitet bmw 525 tds motorr 2.5. nafte, kambio manuale, viti prodhimit 1999, ne gjendje te mire motorrike. me letra te rregullta . Çmimi 1500 euro. tel :0698545935...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,100 Euro Ford Focus  Shitet Ford Focus
Nafte 
Goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elekt

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (03:21):Shitet ford focus nafte goma te reja, kondicioner, disqe alumini, xhama elektrike. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara per nje vit. cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Audi A4 Shitet Audi A4
Motorr 200
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (02:16):Shitet audi a4 motorr 200 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,800 Euro Audi A4  Audi A4 viti 2002 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenereike . s

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

23.09.2019 (02:11):Audi a4 viti 2002 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenereike . shum e paster si brenda dhe jasht . disqe 16 inch . goma te reja .. letrat e prera deri ne prill 2020.. shitet per arsye mosperdor...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

23.09.2019 (01:48):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio manuale
Kondicioner, disqe,

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

23.09.2019 (01:46):Shitet golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale kondicioner, disqe,goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vite. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

850 Euro shitet makina  shitet opel corsa  e 2001 pa motorr 
te gjitha sherbimet e sapo bera 
impjanti

Shitet Makina

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

23.09.2019 (01:17):Shitet opel corsa e 2001 pa motorr te gjitha sherbimet e sapo bera impjanti i gazit i sapo montuar letrat deri e tetor shitet sepse me la motorri dhe nuk kam mundei qe ta bej ...Lexo detajet..

45,000 Leke Motorr 50cc Scooter me letra dhe goxha i mbajtur.. cmimi i diskutueshem

Motorr 50cc

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
10,000 Kilometra

23.09.2019 (00:45):Scooter me letra dhe goxha i mbajtur.. cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

21.09.2019 (19:25):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

3,800 Euro Volkswagen Golf V Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2005
Nafte
Kambio automatike
Kompj

Volkswagen Golf V

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (23:56):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio automatike kompjuter bordi, limitatore shpejtesie, radio, cd, xhama elektrike, drita xenon, goma te reja 80% etj. e sapo ardhur nga gjermania do...Lexo detajet..

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (23:22):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,400 Euro Gofl 4 tdi 2001  Golf 4 td i e kuqe nafte manual, ana gjenerike super , siguracion i sapo prere ,

Gofl 4 Tdi 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (23:20):Golf 4 td i e kuqe nafte manual, ana gjenerike super , siguracion i sapo prere , taksa te pagiara deri ne fund te vitit , 2400 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

16,500 Euro Audi A6 2012 3.0 TDI  ☺️

Audi A6 2012 3.0 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):☺️...Lexo detajet..

15,500 Euro Okazion C class 1.8 cdi  NDERROHET SHITET -MERCEDES-BENZ C 180 cdil - VITI 2012 AVANGARD E SAPO TARGUAR &

Okazion C Class 1.8 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):Nderrohet shitet -mercedes-benz c 180 cdil - viti 2012 avangard e sapo targuar >blue efficiency- amg line nga fabrika . origjinale ne cdo detaj . versioni facelift w 204 kambio automatike 7g marsha ne timon f...Lexo detajet..

12,500 Euro Mercedez-Benz S Class Viti 2008 320 CDI Automatik Me Targa Te Paguara Super Okazionnn ⤵️Shitet ✔ Marka,Modeli : Mercedes S Classe 320
✔ Motorri: 3000 cc ✔

Mercedez-benz S Class Viti 2008 320 Cdi Automatik Me Targa T

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):⤵️shitet ✔ marka,modeli : mercedes s classe 320 ✔ motorri: 3000 cc ✔ viti : 2008 ✔ kambio : automat ✔ lenda djegese : nafte ✔ targa : shqiptare ✔ ngjyra : e zeze ✔ vendodhja : shkozet/...Lexo detajet..

8,600 Euro Audi A4 2.0 120cv 2010 Audi A4 2.0 120cv 2010 manual 6+1 pa dogane ne gjendje prefekte i blere ne Lukse

Audi A4 2.0 120cv 2010

Lezhe
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):Audi a4 2.0 120cv 2010 manual 6+1 pa dogane ne gjendje prefekte i blere ne luksenburg dhe i rregjistruar ne france. ju mirpresim bejme edhe nderrim +- diference...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,600 Euro

6,800 Euro Shitet mercedez Vito viti 2007 dekumenta te sapo prera per nje vit Mercedez Vito 2.2 viti 2007 ne gjendje prefekte me dogane dhe letrat per nje vit

Shitet Mercedez Vito Viti 2007 Dekumenta Te Sapo Prera Per N

Lezhe
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):Mercedez vito 2.2 viti 2007 ne gjendje prefekte me dogane dhe letrat per nje vit sapo ardhur ju mirepresim....Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

5,500 Euro Rexton 2009  
Shitet 5500 € kesh i disk Ssayoung Rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7

Rexton 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19): shitet 5500 € kesh i disk ssayoung rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7 xdi,automat,lim shpejtesie, cruise control .komanda ne f1 ,sedilje lekur me ngrohje,xhama te zinj orig letra te sapoprera shitet ...Lexo detajet..

4,300 Euro Mercedes C-CLASS 1.8 Benzine Sport Edition Shitet mercedes benz sport edicion 1.8 benzin vitit 2006.173 mije km e ardhur ng

Mercedes C-class 1.8 Benzine Sport Edition

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):Shitet mercedes benz sport edicion 1.8 benzin vitit 2006.173 mije km e ardhur nga suedia ne gjendje perfekte si nga ana mekanike dhe gjenerike, shume e pastert si makine, sherbimet te porsa bera te gjitha goma ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,300 Euro

3,500 Euro Shitet Audi A3 Shitet Audi A3
Viti i prodhimit : 2003 
Ngjyra : E zeze dhe e bardhe 
Tipi :

Shitet Audi A3

Fier
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):Shitet audi a3 viti i prodhimit : 2003 ngjyra : e zeze dhe e bardhe tipi : e mbyllyr me 3 dyer cmimi 3500 euro, i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (23:19):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (23:17):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
166.000 km
Goma te reja,kondi

Peugeot 206

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (22:04):Shitet peugeot 206 motorr 1.6 viti 2006 nafte 166.000 km goma te reja,kondicioner,dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

800 Euro Shes makinen Shitet makina 1.6 benzin+gaz viti 1999 me kondicioner

Shes Makinen

Lezhe
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

22.09.2019 (21:34):Shitet makina 1.6 benzin+gaz viti 1999 me kondicioner...Lexo detajet..

11,000 Euro shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ pa dogane shitet 
Mercedez-Benz 
E Class 350 
4 Matic Benzin 
nga USA
motorri 3490 cc

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

22.09.2019 (21:32):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

4,300 Euro Volvo- Okazion- me Dok dhe Siguracion te  paguara-korrik 2020 Volvo S60 – 2005- 2.5 Turbo. AWD- 4X4, Benzin, Kambio Automatike, Tapeceri Lek

Volvo- Okazion- Me Dok Dhe Siguracion Te Paguara-korrik 202

Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

22.09.2019 (21:13):Volvo s60 – 2005- 2.5 turbo. awd- 4x4, benzin, kambio automatike, tapeceri lekure, km 137000 milje- ne gjendje perfekte. e gateshme per cdo lloje prove. me dokumentet dhe sigurazion te paguare deri me 08/07/2...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

22.09.2019 (21:09):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas