mini cooper  

 Online 52 lexues | 5 njoftime ne pritje

19,000 Euro

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

Lushnjë, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

31.07.2020 (09:32):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

25,200 Euro

Shitet Super Bmv

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

25.07.2020 (15:26):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 200. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera. makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panorama, aux...Lexo detajet..

4,900 Euro

Shitet Vw Touareg

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

01.08.2020 (18:47):Shitet vw touareg ne gjendje te shkelqyer makian shitet ne cmim okazion vw touareg i vitit 2007 motorri i makines e 3000 nafte makina eshte me kambio automatike sensor parkimi aux makian ...Lexo detajet..

2,700 Euro shitet ford fokus  shitet ford fokus c-max viti 2006 1.8 nafte full option.. sendilje me ngrohje ,k

Shitet Ford Fokus

Kavaje
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (23:15):Shitet ford fokus c-max viti 2006 1.8 nafte full option.. sendilje me ngrohje ,klima , auto pilot , komando ne timon , sensor parkimi , xhama mbrapa 30% te zi plus me perde .etj.. vaj filtra te sapo mdrruara go...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

5,000 Euro Passat 2008  
Marka . _volkswagen pasat
Forca mottorrike_2.0 
Lloji i kambjos- manuale
Ka

Passat 2008

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

03.08.2020 (22:15): marka . _volkswagen pasat forca mottorrike_2.0 lloji i kambjos- manuale karburanti naft viti i prodhimit 2008 kilometrat. 30000 cmimi 5000 euro nr i kontaktit. 00355694889901 pershkrim m...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

1,200 Euro Fiat seicento 2003 Shitet fiat seicento 1.1 ekonomike viti 2003 look fiat sporting dokumenta deri m

Fiat Seicento 2003

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

03.08.2020 (21:11):Shitet fiat seicento 1.1 ekonomike viti 2003 look fiat sporting dokumenta deri me 30 3 2021 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

5,000 Euro Shitet Mercedes Benz Vito, viti 2005 Shitet Vito per arsye mos perdorimi, e vitit 2005, nafte. Ne gjendje shume te mi

Shitet Mercedes Benz Vito, Viti 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

03.08.2020 (21:11):Shitet vito per arsye mos perdorimi, e vitit 2005, nafte. ne gjendje shume te mire motorrike, me te gjitha sherbimet e kryera. ngjyre e bardhe dhe e mbajtur nga brenda. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

3,000 Euro Shitet Citroen Berlingo i vitit 2009 Shitet makina per arsye mos perdorimi, e mirembajtur, kamio manuale , nafte 1.6.

Shitet Citroen Berlingo I Vitit 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

03.08.2020 (21:11):Shitet makina per arsye mos perdorimi, e mirembajtur, kamio manuale , nafte 1.6. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,000 Euro Shes fiat 1000 euro Shes fiat scudo vit prodhimi 2000
8+1 ne gjendje te mire
Cmimi 1.000 euro

Shes Fiat 1000 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (21:11):Shes fiat scudo vit prodhimi 2000 8+1 ne gjendje te mire cmimi 1.000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

03.08.2020 (20:47):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

1,999 Euro Opel Zafira  Shitet Opel Zafira 

Motorr 1.9

Viti 2002

Nafte

Ne gjendje shume te m

Opel Zafira

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

03.08.2020 (20:38):Shitet opel zafira motorr 1.9 viti 2002 nafte ne gjendje shume te mire,motorrike dhe xhenerike letra te paguara deri ne shkurt 2021 cmimi 1999 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

9,300 Euro OKAZION! Shitet Kia Sportage 2011 OKAZION! Shitet KIA SPORTAGE
•••
Viti i prodhimit: 2011
⛽Karburanti:

Okazion! Shitet Kia Sportage 2011

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

03.08.2020 (20:25):Okazion! shitet kia sportage ••• viti i prodhimit: 2011 ⛽karburanti: 2.0 nafte ⚙️kambio: automatike 📱navigator (aux+usb) 🔴smartkey start and stop °°° 🎥kamera parkimi ➡️sens...Lexo detajet..

2,000 Euro Audi A3  2001 makina esht ne gjendje te mire esht makin ekonomike dhe e shpejt me dokumenta per 1 vi Audi A3 1.9 naft ne gjendje te mire makina esht ekonomike me dokumenta 1vit 
20

Audi A3 2001 Makina Esht Ne Gjendje Te Mire Esht Makin Ekon

Lezhe
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

03.08.2020 (19:35):Audi a3 1.9 naft ne gjendje te mire makina esht ekonomike me dokumenta 1vit 2000 euro diskutueshem 0685500181...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

7,700 Euro OKAZION C CLASS 2.2 CDI  AVANGARD 7700 € Kesh i disk SHITET- MERCEDES-BENZ C CLAS 2.2 CDI VITI 2007-08 AVANGARD

Okazion C Class 2.2 Cdi Avangard

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (19:28):7700 € kesh i disk shitet- mercedes-benz c clas 2.2 cdi viti 2007-08 avangard nË super gjËndje > . origjinale ne cdo detaj kambio automatike zona klima automatike sensore parkimi. parsk assist feneret in...Lexo detajet..

2,500 Euro Shes Golf 4 Shes Golf 4, me kambio Automatike, motorr 1,9, nafte, me letra te paguara deri n

Shes Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

03.08.2020 (19:28):Shes golf 4, me kambio automatike, motorr 1,9, nafte, me letra te paguara deri ne qershor 2021. ne gjendje shume te mire....Lexo detajet..

6,300 Euro Shitet Audi A6 2.4 benzine+gaz, viti 2006 automat 
Shitet Audi A6 Avant, kambio automatike(7+1), viti 2006, gaz+benzine 2.4 (puno

Shitet Audi A6 2.4 Benzine+gaz, Viti 2006 Automat

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (19:27): shitet audi a6 avant, kambio automatike(7+1), viti 2006, gaz+benzine 2.4 (punon 100% gaz). tapiceri lekure+kamosh bezhe, sedilje me ngrohje, marshe ne timon tip f1, navigator funksional, pilot automatik, xham...Lexo detajet..

7,300 Euro Makine ne shitje  Nissan benzin- gaz . Mundesi nderrimi me makine te vogel.

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
110,000 Kilometra

03.08.2020 (19:23):Nissan benzin- gaz . mundesi nderrimi me makine te vogel....Lexo detajet..

3,700 Euro OKAZION🚗AUDI A4 SHITET OSE NDËRROHET Shitet ose Ndërrohet AUDI A4 Avant V6 PA TAKSË LUKSI🚗Karburanti👉Benzin+G

Okazion🚗audi A4 Shitet Ose NdËrrohet

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

03.08.2020 (19:21):...Lexo detajet..

4,200 Euro Ford Fiesta 1.2 Benzine viti 2011, Shitet Ford Fiesta Motori(CC):1.2L Tipi Karburantit Benzine Viti Prodhimit 2011

Ford Fiesta 1.2 Benzine Viti 2011,

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
70,000 Kilometra

03.08.2020 (19:01):Shitet ford fiesta motori(cc):1.2l tipi karburantit benzine viti prodhimit 2011 transmisioni manuale 65,000 km ngjyra e jashtme blu ngjyra e brendshme e erret gjendja motorike dhe xhenerike shume te mir me doga...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,700 Euro Volkswagen Passat  Shitet Volkswagen Passat 

Motorr 1.9

Viti 1998

Nafte

Kambio manuale

Volkswagen Passat

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

03.08.2020 (18:59):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 viti 1998 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire xhama elektrike, klima etj. letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,490 Euro SHITET OPEL ASTRA  📌Shitet OPEL ASTRA 
VITI 2007 🔹
1.9 CDTI ✔️6 MARSHE✔️8 AIR BAG

Shitet Opel Astra

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

03.08.2020 (18:59):📌shitet opel astra viti 2007 🔹 1.9 cdti ✔️6 marshe✔️8 air bag ✔️kondisioner✔️ radio cd ✔️abs ✔️ 🔴me dogane te paguar🔴 e pajisur me letra📃 cmimi : 2490 euro✔️ n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,490 Euro

1,600 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4

Motorr 1.4

Benzine

Ne gjendje shume te mire mo

Volkswagen Golf 4

Durres
Benzin Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

03.08.2020 (18:56):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike kondicioner, xhama elektrike, disqe alumini ,goma te reja letra te paguara per nje vit cmimi 1600 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,300 Euro A class 170 viti 2003 Marka: Mercedes-Benz
Forca mottorrike: 1.7
Lloji i kambjos:Automatike
Karbura

A Class 170 Viti 2003

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (18:54):Marka: mercedes-benz forca mottorrike: 1.7 lloji i kambjos:automatike karburanti: nafte viti i prodhimit: 2003 kilometrat: 198 000 cmimi: 2300€ nr i kontaktit: 355699967925 pershkrim: makina eshte ne...Lexo detajet..

16,000 Euro BMW X6 SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: BMW X6 3.0 Xdrive
✔ Viti: 2010
✔ Kambjo :

Bmw X6

Durres
Benzin Karburanti
2010 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (18:54):Shitet ⤵️ ✔ marka,modeli: bmw x6 3.0 xdrive ✔ viti: 2010 ✔ kambjo : automat ✔ lenda djegese: benzin ✔ targa: dogan e paguar ✔ km: 220.000 ✔ ngjyra: e bardhe ✔ opsionet shtese: baxha,...Lexo detajet..

1,400 Euro Makine shitje Nissan Micra benzine 1,3 manual me taksa te paguara deri fund viti.

Makine Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

03.08.2020 (18:50):Nissan micra benzine 1,3 manual me taksa te paguara deri fund viti. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,300 Euro Peugeot 307 Peugeot 307 1.6 benzin shume ekonomike
Shitet per arsye emigrimi, makina eshte

Peugeot 307

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

03.08.2020 (18:26):Peugeot 307 1.6 benzin shume ekonomike shitet per arsye emigrimi, makina eshte e mirembajtur me te gjitha sherbimet e sapobera letrat sapo jane bere ngjyra: gri e hapur viti: fundi i 2004 targa: shqiptare...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,200 Euro FIAT PANDA  NE SHITJE Klima 
Timoni City
Vetem 1 Pronar.
Eshtë blerë nga koncesionari i Fiatit ne

Fiat Panda Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

03.08.2020 (18:26):Klima timoni city vetem 1 pronar. eshtë blerë nga koncesionari i fiatit ne tiranë. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

200,000 Leke C-class 220 viti 2002, kambjo automatik 400000 km te gjitha sherbimet e bera gomat e reja  220000 le C-class 220 viti 2002, kambjo automatik 400000 km te gjitha sherbimet e bera gom

C-class 220 Viti 2002, Kambjo Automatik 400000 Km Te Gjitha

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

03.08.2020 (18:25):C-class 220 viti 2002, kambjo automatik 400000 km te gjitha sherbimet e bera gomat e reja 220000 lek i diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

200,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas