mitsubishi l 200  

 Online 41 lexues | 10 njoftime ne pritje

26,500 Euro

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Elbasan, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2019 (00:26):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

3,050 Euro Shitet Mercedes Benz B Class Shitet Mercedes Benz B Class
Motorr 200 CDI
Viti 2005
Kambio manuale
Nafte

Shitet Mercedes Benz B Class

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

20.06.2019 (01:14):Shitet mercedes benz b class motorr 200 cdi viti 2005 kambio manuale nafte letra i mbarojn me data 17 ne gjendje shume te mire cmimi 3050 euro nr tel 0693033555...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,050 Euro

3,700 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Viti 2004
Nafte
Shume ekonomike, e shpejt, sherbimet e bera, ab

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.06.2019 (01:09):Shitet golf 5 viti 2004 nafte shume ekonomike, e shpejt, sherbimet e bera, abs, airbag, klima, xhama te zi etj. mundesi nderrimi me smart for two 2006. cmimi 3700 euro ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Motorr 250 CDI
Viti 1996
Nafte
Kambio automatike
Cmim

Shitet Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2019 (01:03):Shitet mercedes benz motorr 250 cdi viti 1996 nafte kambio automatike cmimi 1500 euro ne tel 0698751587...Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion Renault CLIO Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

20.06.2019 (00:57):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet Mercedes Benz E250 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E250
Nafte
Kambio automatike
Klima, Xhama elekt

Shitet Mercedes Benz E250

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2019 (00:54):Shitet mercedes benz motorr e250 nafte kambio automatike klima, xhama elektrike, letra te paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1550 euro...Lexo detajet..

26,500 Euro Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km 
Makina Posedon Ket

Shitet Mercedes S350 2011 Lungo Nafte Full Extra 193.000 Km

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2019 (00:26):Shitet mercedes s350 2011 lungo nafte full extra 193.000 km makina posedon keto opsione: ->sendilje me ngrohje+ftohje ->fenera me dopjo lupa qe kthen sipas drejtimit te timonit ->pasqyra antiverbuese me se...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz
Cmimi 3500 Euro
Nr Tel 0696412695

Shitet Mercedes Benz

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.06.2019 (00:12):Shitet mercedes benz cmimi 3500 euro nr tel 0696412695 ...Lexo detajet..

13,500 Euro Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (FINAL//EDITION) Shitet Mercedes CLS320 Nafte E Vitit 2009 Pa Taks Luksi Full Options Per Llojin

Shitet Mercedes Cls320 Nafte E Vitit 2009 Full Options (fina

Elbasan, Albania | Elbasan
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.06.2019 (17:36):Shitet mercedes cls320 nafte e vitit 2009 pa taks luksi full options per llojin e saj final//edition makina posedon keto shumllojshmeri opsionesh: ->sendilje me ngrohje ->timon druri ->perde elektrike ->ba...Lexo detajet..

3,500 Euro Shitet Opel Meriva, Viti 2006, me Naftë Shitet Opel Meriva 1.7 nafte kambio manuale ,eshte ne gjendje shume te mire .Shu

Shitet Opel Meriva, Viti 2006, Me Naftë

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (23:58):Shitet opel meriva 1.7 nafte kambio manuale ,eshte ne gjendje shume te mire .shume ekonomike dhe te gjitha sherbimet e bera ne kohe. makina ka te gjithe dokumentat ne rregull. shitet per arsye emigrimi. cel 06...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,200 Euro Shitet Ford Focus 1.4 TDI Shitet Ford Focus
Motorr 1.4
Viti 2005
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Shitet Ford Focus 1.4 Tdi

Pogradec
Benzin Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (23:58):Shitet ford focus motorr 1.4 viti 2005 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

800 Euro Okazion Shitet wolsvagen Polo 1.4benzin . Viti 1997 . Ngjyre e bardhe ,dy porta, disqe

Okazion

Tirane
Benzin Karburanti
1997 Viti
110,000 Kilometra

19.06.2019 (23:58):Shitet wolsvagen polo 1.4benzin . viti 1997 . ngjyre e bardhe ,dy porta, disqe alumini dhe goma te reja. reth 110.000km gjendje te mire pune. cmimi: 800euro pak i diskutushem...Lexo detajet..

3,600 Euro Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Shitet Bmw 320M//DESIGN Gaz+Benzin 2000 Kamio Manuale Nr Cel&Whatsapp:+35569

Bmw 320m//design Gaz+benzin 2000 Kamio Manuale

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (23:43):Shitet bmw 320m//design gaz+benzin 2000 kamio manuale nr celdhewhatsapp:+355698103950 makina posedon keto opsione: ->drita xenon ->sensor parkimi te pasme ->sendiljet e perparme me sistem nxehje ->spoil...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

4,600 Euro Land Rover Defender 90 Land Rover Defender 90.Motor2.5 tdi.Viti i prodhimit 1992.Gjendje shume e mire x

Land Rover Defender 90

Korce
Nafte Karburanti
1992 Viti
250,000 Kilometra

19.06.2019 (23:30):Land rover defender 90.motor2.5 tdi.viti i prodhimit 1992.gjendje shume e mire xhenerike.nuk nderrohet.letra te rregullta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,600 Euro

8,900 Euro 📌Shitet GLK 250 Blutec 📌 📌Shitet GLK 250 Blutec
📌Motorri esht 2.2 Nafte 
📌Viti 2014
📌Kilom

📌shitet Glk 250 Blutec 📌

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
50,000 Kilometra

19.06.2019 (23:20):📌shitet glk 250 blutec 📌motorri esht 2.2 nafte 📌viti 2014 📌kilometra 54.000 📌e sapo ardhur me dogan te paguar 📌gati per targa 📌full option 📌makina eshte ne gjendje te mire motor...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,900 Euro

2,200 Euro Shitet BMW X5 Shitet BMW X5 
Viti 2003
Kambio automatike
Motorr 3.0 TDI
Nafte
Ne gjendje

Shitet Bmw X5

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (23:13):Shitet bmw x5 viti 2003 kambio automatike motorr 3.0 tdi nafte ne gjendje te mir letra te pa paguara Çmimi 2200 euro nr tel 0697414505...Lexo detajet..

2,600 Euro Shitet Mercedes Benz c220 Shitet Mercedez benz c220 cdi
viti 2000 ,kamjo automatike , naft . dokumentat t

Shitet Mercedes Benz C220

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (22:24):Shitet mercedez benz c220 cdi viti 2000 ,kamjo automatike , naft . dokumentat te rregullt . makina eshte ne gjendje shum te mire si motorike dhe xhenerike . shitet per arsyje mosperdorimi . 2600 euro ...Lexo detajet..

2,000 Euro volzvagen polo Shitet makina per arsye mos perdorimi se jetoi jasht ne gjendie perfekte 1.2 ben

Volzvagen Polo

Berati
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

19.06.2019 (22:12):Shitet makina per arsye mos perdorimi se jetoi jasht ne gjendie perfekte 1.2 benzin viti nentor 2007 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

9,000 Euro Honda Veracruz Honda Veracruz,(Limited Edition) 2008, Dokumenta te rregullta, Automatik, Klima,

Honda Veracruz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
0 Kilometra

19.06.2019 (22:12):Honda veracruz,(limited edition) 2008, dokumenta te rregullta, automatik, klima,gaz- benzine, sensor parkimi, sedilje ngrohje, full opsion, okazion,...Lexo detajet..

700,000 Leke Shitet autokombajne E514 7 milione leke Autokombajna shitet per arsye te moshes. Eshte e riparuar vit pas viti dhe ne gj

Shitet Autokombajne E514 7 Milione Leke

Shkoder
Nafte Karburanti
1990 Viti
50,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Autokombajna shitet per arsye te moshes. eshte e riparuar vit pas viti dhe ne gjendje te mire mekanike dhe gjenerike. cmimi 7 milione leke i diskutueshem. nr kontakti 0682425106...Lexo detajet..

Kambio: Manual

700,000 Leke

13,000 Euro Mercedes benz Okazion Mercedes Benz c class 250. I sapo ardhur nga USA. Vit I prodhimi 4 2014.

Mercedes Benz

Pogradec
Benzin Karburanti
2014 Viti
70,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Okazion mercedes benz c class 250. i sapo ardhur nga usa. vit i prodhimi 4 2014.me sedilje lekure. full option. dokumenta te rregullta. targa shqiptare. cmimi 13000 euro i diskutueshem. tel serioze. ...Lexo detajet..

5,300 Euro Mazda 6 naft 2.2 viti 2010 full options Zvicra Mazda 6 viti 2010 nafte 2.2 Zvicra me dogan te paguar
Gjendje perfekte full opt

Mazda 6 Naft 2.2 Viti 2010 Full Options Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Mazda 6 viti 2010 nafte 2.2 zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte full options ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,300 Euro

3,900 Euro Ford focus 1.6 benzin 2010 Zvicra me dogan Ford focus 1.6 benzin 2010 Zvicra me dogan te paguar
Me kondicioner
Xhama dhe

Ford Focus 1.6 Benzin 2010 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Ford focus 1.6 benzin 2010 zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult pershtatet 100% ne gaz gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,600 Euro Makine Nisan Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha dokumentat.

Makine Nisan

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me te gjitha dokumentat....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

3,500 Euro Smart 1000 Eshte ne gjendje te mire

Smart 1000

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
70,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Eshte ne gjendje te mire ...Lexo detajet..

2,700 Euro OKAZION - FORD FIESTA 2007 - 069 733 7887 OKAZION - FORD FIESTA 2007 - 069 733 7887

OKAZION - FORD FIESTA 2007 - 069 7

Okazion - Ford Fiesta 2007 - 069 733 7887

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
10,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Okazion - ford fiesta 2007 - 069 733 7887 okazion - ford fiesta 2007 - 069 733 7887 1.6 nafte - kambio manuale klime ,xhama te zinj,cd,full opsion cmimi 2700 euro - me dogane te paguar 069 733 7887...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,000 Euro Peugeott 307 okazion !!! Peugeott 307 manual viti 2004. Gjendja e perkryer. Shum ekonomike. 1.9 naft. Gom

Peugeott 307 Okazion !!!

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

19.06.2019 (22:11):Peugeott 307 manual viti 2004. gjendja e perkryer. shum ekonomike. 1.9 naft. goma te reja vaj dhe filtra te sapo ven. letra te pagume deri maj 2020. goma te reja. vaj e filtra te sapo montuar. gomina te reja. s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas