motor daewoo nubira  

 Online 53 lexues | 1 njoftime ne pritje

8,000 Euro

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

26.09.2020 (15:33):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

3,200 Euro mercedes benz ml 270 Shes mercedes benz ml 270 gjendja shum e mire pasqyra sedilje xhama elktrik moto

Mercedes Benz Ml 270

Permet
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

27.09.2020 (02:49):Shes mercedes benz ml 270 gjendja shum e mire pasqyra sedilje xhama elktrik motori 270 ne gjendje perfekte fund 2001 dokumentat e prera ne 23 shtator 210000 km te bera shum e paster 3200 euro i diskutushem ...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4

Shitet Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

27.09.2020 (02:42):Shitet audi a4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,400 Euro alfa romeo shitet alfa romeo 147 
cmimi pak i disk

Alfa Romeo

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.09.2020 (23:13):Shitet alfa romeo 147 cmimi pak i disk ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

5,000 Euro Bmw seria 5 , mundesi nderrumi Te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, vaj e filtra te sapo bera, letrat per

Bmw Seria 5 , Mundesi Nderrumi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

26.09.2020 (23:10):Te gjitha sherbimet e bera, goma te reja, vaj e filtra te sapo bera, letrat per 1 vit. mundesi nderrimi....Lexo detajet..

2,700 Euro A class 2010 Motorri 1.6 benzine pranon impiant gazi 100% ... super okazion

A Class 2010

Durres
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

26.09.2020 (22:45):Motorri 1.6 benzine pranon impiant gazi 100% ... super okazion...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

4,500 Euro Shes makine Fiat Punto Evo 2009 •Ngjyr e bardh/perle. 
•Full panoram
•Xhama te zinj origjinal. 
•4 Go

Shes Makine Fiat Punto Evo 2009

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

26.09.2020 (22:27):•ngjyr e bardh/perle. •full panoram •xhama te zinj origjinal. •4 goma sapo te nderruar marka firelli. •letra deri ne gusht 2021. •disqe sportive. • steering wheel control city. •bluedhem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

2,850 Euro FORD-FIESTA -2007  FORD-FIESTA-2007- Me dogan te paguar . Ngjyra e Bardh . Naft . Motorri 1.4 . Tep

Ford-fiesta -2007

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

26.09.2020 (22:27):Ford-fiesta-2007- me dogan te paguar . ngjyra e bardh . naft . motorri 1.4 . teper ekonomik . xhama elektrik . kondicioner . drita mjergulle cmimi i diskutushem fotot ne porto durres/...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,850 Euro

3,800 Euro Shitet Golf 5 1.9 Naftë Manual  Golf Motorr 1.9 nafte
Kambio manuale Viti 2005 - 2006
Makina eshte importuar

Shitet Golf 5 1.9 Naftë Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

26.09.2020 (22:11): golf motorr 1.9 nafte kambio manuale viti 2005 - 2006 makina eshte importuar nga gjermania. disponon 4 goma te reja, filter partikolar euro 4, sensore parkimi, klima automatike 2 zonale, sedilje me ngrohje, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

7,300 Euro C CLASS 220 NAFT 2008 201.000 KM 🇩🇪🇩🇪 SHITET C CLASS 220 NAFT E VITIT 2008,ME KAMIO MANUALE,E ARDHUR NGA GJERMANIA,ME

C Class 220 Naft 2008 201.000 Km 🇩🇪🇩🇪

Durres
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (22:06):Shitet c class 220 naft e vitit 2008,me kamio manuale,e ardhur nga gjermania,me dogane te paguar,makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike,201.000 km prigjinale me liber sherbimi,4xhama elektrik,...Lexo detajet..

Kambio: Manual

7,300 Euro

3,800 Euro Hyndai tucson Shitet Mundesi ndrrimi - + Hyundai Tucson viti 2005 gjendje shume te mire, dy mi

Hyndai Tucson

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

26.09.2020 (21:43):Shitet mundesi ndrrimi - + hyundai tucson viti 2005 gjendje shume te mire, dy mishe nafte me dokumenta te paguara deri ne 2 gushte te viti 2021 per me teper informacion kontaktoni mundesohet me kredi.. ...Lexo detajet..

4,500 Euro Benz E270 Elegance Benz mercedes E Clas Elegance 270 kambio: automatike, nafte, 5 dyer, 5 vende, ng

Benz E270 Elegance

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Benz mercedes e clas elegance 270 kambio: automatike, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per...Lexo detajet..

7,000 Euro Nissan altima 2010 full  Nissan altima viti 2010 2.5 benzine motor i thjeshte qe behet me gaz kamjo autom

Nissan Altima 2010 Full

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Nissan altima viti 2010 2.5 benzine motor i thjeshte qe behet me gaz kamjo automat sendilje lekure xhama pasqyra elektrike baxho xhami sendilje ngrofje ftofje sensor parkimi kamera parkimi dhe shum opsione te t...Lexo detajet..

2,300 Euro Citroen C3 2004 Citroen C3 2004 me targa shqiptare ,letra der ne qershor 2021 , sherbime te bera

Citroen C3 2004

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Citroen c3 2004 me targa shqiptare ,letra der ne qershor 2021 , sherbime te bera.vetem shitet...Lexo detajet..

5,400 Euro Mercedes benz C class 220 2005 Shitet Mercedes Benz C220 Avangard viti 2005 i sapo targuar,letrat e sapo bera p

Mercedes Benz C Class 220 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Shitet mercedes benz c220 avangard viti 2005 i sapo targuar,letrat e sapo bera per 1 vit, sherbimet te gjitha te bera , makina eshte ne gjendje shume te mir pune dhe i mirmbajtur, nuk ka asnje lloj problemi.kam...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Shitet Bmw seria 1 Automat...viti 2004...Elbasan

Shitet

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Shitet bmw seria 1 automat...viti 2004...elbasan...Lexo detajet..

4,200 Euro shitet shitet foristrade modeli Sangyoong, rexton,,ngjyre e zeze viti 2006, kondicioner

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Shitet foristrade modeli sangyoong, rexton,,ngjyre e zeze viti 2006, kondicioner, 163000 km, targa , dokumente te paguara, shume pak e perdorur ne shqipri, shitet per aresye emigrimi, gjendja shum e mire, cmimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,000 Euro Golf 4 1.9 Tdi   Shitet Golf 4  i Aksidentuar perpara sic shihet dhe ne foto

Golf 4 1.9 Tdi

Lushnje
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Shitet golf 4 i aksidentuar perpara sic shihet dhe ne foto ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,000 Euro Golf 4 1.9 Tdi   Shitet Golf 4  i Aksidentuar perpara sic shihet dhe ne foto

Golf 4 1.9 Tdi

Lushnje
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Shitet golf 4 i aksidentuar perpara sic shihet dhe ne foto ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

9,500 Euro ML 320 Mercedes Benz Gjendje perfekte  ngjyra gri

Ml 320 Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Gjendje perfekte ngjyra gri...Lexo detajet..

900 Euro okzion  shitet 
piaggio
X9
2003
200 cc
900 euro

Okzion

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
10,000 Kilometra

26.09.2020 (21:35):Shitet piaggio x9 2003 200 cc 900 euro...Lexo detajet..

692,109,922 Euro Mercedes-Benz C-CLASS C-220 elegance Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-CLASS C-220 VITI 2006 Viti 2006,


Karbur

Mercedes-benz C-class C-220 Elegance

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (21:24):Tirane, shes makine mercedes-benz c-class c-220 viti 2006 viti 2006, karburanti: diezel ngjyra.....: blu kamjo......: manual ftohja......: klima km..........: 226000 shes mercedes benz c-class c-220...Lexo detajet..

Kambio: Manual

692,109,922 Euro

3,400 Euro Ford C-Max 1.6 nafte Makina eshte e sapo ardhur nga Franca ne gjendje shume te mire motorrike, xhener

Ford C-max 1.6 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

26.09.2020 (20:52):Makina eshte e sapo ardhur nga franca ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerike , vizuale. me dogane te paguar , gati per targim. 210 mije kilometra...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

2,500 Euro Fiat 1.3 Nafte 2008 Nr:0698462936 Shitet Fiat Grande Punto 1.3 Nafte Viti 2008 
Makina Posedon:
->Tavan Panor

Fiat 1.3 Nafte 2008 Nr:0698462936

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

26.09.2020 (20:48):Shitet fiat grande punto 1.3 nafte viti 2008 makina posedon: ->tavan panoramik ->disqe alumini ->klima tronike ->sistem audio i amplifikuar ->kasetofon me disk+radio ->hapje mbyllje me pult ->sallon ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,200 Euro Shitet Renault Scenic urgjent 1200 Euro. Shitet Renault Scenic viti 2001, në gjendje pune, Ac, letrat e sapo prera. Moto

Shitet Renault Scenic Urgjent 1200 Euro.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

26.09.2020 (20:44):Shitet renault scenic viti 2001, në gjendje pune, ac, letrat e sapo prera. motor naftë 1.9, kambio manual. shitet për arsye emigrimi Çmimi 1200 euro i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

26.09.2020 (20:43):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas