nderrim makinash  

 Online 379 lexues | 9 njoftime ne pritje

150,000 Leke Okazion Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

10.12.2019 (18:04):Makina esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove, gomat e reja ,sistem drejtimi automatik,pasqyra me palosje,navi,sensor parkimi dhe video para mbrapa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

10.12.2019 (18:03):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (17:59):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,400 Euro Peugeot 206 .. Shitet makina e vitit 2000 me motorrbenzin 1.1 
Me letra sapo te prera 
Makina

Peugeot 206 ..

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (17:57):Shitet makina e vitit 2000 me motorrbenzin 1.1 me letra sapo te prera makina eshte ne gjendjw shume te mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (17:50):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

1,600 Euro shitet opel corsa Shitet opel corsa 1.2 benzin motorr, me zinxhir ecotec viti fundi 2001. Te gjith

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (17:41):Shitet opel corsa 1.2 benzin motorr, me zinxhir ecotec viti fundi 2001. te gjitha sherbimet e bera, letrat e paguara. 0699307744...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,300 Euro Shitet Ford Fiesta benzine-gaz viti 2008 . Shitet Ford Fiesta 1.3 benzine-gaz, viti 2008 .
Makina eshte ne gjendje shume t

Shitet Ford Fiesta Benzine-gaz Viti 2008 .

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (17:32):Shitet ford fiesta 1.3 benzine-gaz, viti 2008 . makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike, eshte perdorur vetem ne tirane ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,200 Euro Fiat Shitet Fiat
Motorr 1.2
Viti 2001-2002
Benzine I pershtatshme dhe per Gaz
Ne

Fiat

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (17:31):Shitet fiat motorr 1.2 viti 2001-2002 benzine i pershtatshme dhe per gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,250 Euro Fiat punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Fiat Punto.

Elbasan
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (17:30):Shitet fiat punto motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. cmimi 1250euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,500 Euro Mercedes Benz E 220 CDI Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 220 CDI
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz E 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

10.12.2019 (17:27):Shitet mercedes benz e class motorr 220 cdi viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,999 Euro SHES-NDERROJ-Ford Focus 2.0 Diesel-2005-TARGA AA-MANUAL Ford Focus 2.0 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2005 me 184.000 KM , kamio manual 6

Shes-nderroj-ford Focus 2.0 Diesel-2005-targa Aa-manual

Fier
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (17:18):Ford focus 2.0 diesel , viti prodhimit fundi 2005 me 184.000 km , kamio manual 6 marsha , klima bizonale , cd player me komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini , xhama pasqyra elektrike , letr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,999 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (16:58):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

500 Euro Shitet golf 3-sh viti 1994 ne ghendje shum te mir Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. Makines i mbarojne letrat tani ne fund dh

Shitet Golf 3-sh Viti 1994 Ne Ghendje Shum Te Mir

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (16:58):Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. makines i mbarojne letrat tani ne fund dhjetorit por siguracionin e ka deri ne tetor 2020...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet ford focus portobagazh 1.6 benzin viti 2006 Shitet ford focus me portobagazh 1.6 bezin viti 2006 I sapoardhur nga Gjermania

Shitet Ford Focus Portobagazh 1.6 Benzin Viti 2006

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (16:46):Shitet ford focus me portobagazh 1.6 bezin viti 2006 i sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar gati per targim.makina eshte me kondicioner, komanda te timoni ,pasqyra elektrike ,xhama elektrike ,sensor par...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,200 Euro Opel Vecra  Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (16:46):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

1,850 Euro Seat Toledo Shitet Seat Toledo
Motorr 1.6
Viti 2001
Benzine-Gaz
177.000 km
Goma te reja

Seat Toledo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (16:43):Shitet seat toledo motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz 177.000 km goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara der ne janar 2020 cmimi 1850 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

10.12.2019 (16:41):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

200,000 Leke Mercedes Benz C Class. Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 1996
Nafte
250.000 km
Ne g

Mercedes Benz C Class.

Tirane
Nafte Karburanti
1996 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (16:33):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1996 nafte 250.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 200.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

200,000 Leke

1,500 Euro BMW 320  Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (16:28):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbi

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (16:26):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

3,600 Euro shitet vw jetta shitet vw jetta viti 2008 full opsion letra t paguara deri ne tetor2020 sherbime

Shitet Vw Jetta

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilometra

10.12.2019 (16:24):Shitet vw jetta viti 2008 full opsion letra t paguara deri ne tetor2020 sherbimet e bera ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

3,400 Euro Mercedes Benz C220 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Nafte
Kambio automatike
Ne gj

Mercedes Benz C220 Cdi

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (16:14):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, cd player, baxho xhami, sensor parkimi, disqe alumini, klima,koman...Lexo detajet..

1,300 Euro  Mercedes Benz Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (16:01):Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum e paster pa kalbezim ne gjendje te mir motorrike e xhenerike tapiceri e paster letra te paguara deri ne maj 2020.cmimi 1300€cel...Lexo detajet..

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

10.12.2019 (09:06):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

3,500 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne gjen

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

10.12.2019 (16:00):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

4,500 Euro TOYOTA COROLLA 🔸️TOYOTA COROLLA AUTOMAT 1.4 NAFTE


🔸️VITI 2005
🔸️KAMIO AUTO

Toyota Corolla

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

10.12.2019 (15:57):...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas