nisan nivara ne shitje ne vlore  

 Online 130 lexues | 6 njoftime ne pritje

22,000 Euro

Mercedes Benz Ml 2014

Rruga Stacioni i Trenit Vore | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
180,000 Kilometra

02.06.2020 (16:08):2014 ml diesel amg look-180km ,super super clean,direkt from mercedes benz store,0 aksident,te gjitha sherbimet ke mercedes benz,fully loaded,automatic-tavan xhami-pasqyra me palosje,360 grad camera,back up cam...Lexo detajet..

3,700 Euro

Okazion Golf Plus

Rruga Antipatrea, Berat, Albania | Berati
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

02.06.2020 (14:17):Shitet golf plus viti 2006, makina i ka te gjitha sherbimet e kryhera ne kohe. shume e paster nga brenda edhe shume e mbajtur mire. ka motor 1.9 tdi me 105 kuaj fuqi me 5+1 marsha manuale. makina eshte shume ek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

03.06.2020 (16:54):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,100 Euro Audi A6 Shitet Audi A 6
Motorr 2.5
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale
Makina eshte pa l

Audi A6

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

03.06.2020 (16:52):Shitet audi a 6 motorr 2.5 viti 2002 nafte kambio manuale makina eshte pa letra cmimi 1100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

850 Euro Wolkswagen Polo Shitet Wolkswagen Polo. Letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. Motor

Wolkswagen Polo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (16:39):Shitet wolkswagen polo. letrat te gjitha te paguara per nje vit te plote. motor 1000 benzine/gaz shume shume ekonomike. shitet per arsye mosperdorimi. ...Lexo detajet..

1,600 Euro SHITET FORD FOCUS 1.8 TDDI INJATORE POMPE NAFTE MEKANIKE LETRA DERI NE MARS 2021 SHITET MAKINA SUPER GJENDJE SUPER EKONOMIKE 1753cc NAFTE TDDI KONSUM 4.5L PER 10

Shitet Ford Focus 1.8 Tddi Injatore Pompe Nafte Mekanike Let

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (16:32):Shitet makina super gjendje super ekonomike 1753cc nafte tddi konsum 4.5l per 100km sherbime te sapo bera vaj filtra rryp faze ferrota te 4 gomat e reja bateri e re me kondicioner xhama pasqyra elektrike mbyllj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,600 Euro Mercedez Benz cklas viti 2001 Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik

Mercedez Benz Cklas Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (16:32):Shitet benz cklas ne gjendje super gjendje motorike dhe xhenerike shum ekonomik 200 nafte+sendilje me ngrohje cmimi 2600 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,000 Euro Shitet audi a4 shitet audi a4 2004 1.8t benzin timon anglez ka 110 mije milje

Shitet Audi A4

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

03.06.2020 (16:29):Shitet audi a4 2004 1.8t benzin timon anglez ka 110 mije milje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,000 Euro Shitet ford focus shitet ford focus 2006 18 nafte 210 mije kilometra me dogane te paguar 3 dyersh

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (16:29):Shitet ford focus 2006 18 nafte 210 mije kilometra me dogane te paguar 3 dyersh ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,800 Euro Shitet touran shitet touran 2005 2.0 nafte me 208 mije kilometra me dogane te paguar kamio man

Shitet Touran

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (16:29):Shitet touran 2005 2.0 nafte me 208 mije kilometra me dogane te paguar kamio manuale ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta 1.6 Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . Me probleme shumm te vogla qe

Shitet Ford Fiesta 1.6

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (16:19):Shes ford fiesta ne gjendje te mira xhenerike . me probleme shumm te vogla qe do pasqyrohen ne cmim.cmimi shkon tek 1500€ (i diskutueshem) makina eshte e gatshme per cdo lloj prove te mundshme. motorr 1.6 b...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,450 Euro  Bmw X5 automat 2003 ngjyre blu 3.0 naft ndrrohettt Bmw X5 automat 2003 ngjyre blu e vecante 3.0 nafte xhama elektrike airbag abs kl

Bmw X5 Automat 2003 Ngjyre Blu 3.0 Naft Ndrrohettt

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

03.06.2020 (16:18):Bmw x5 automat 2003 ngjyre blu e vecante 3.0 nafte xhama elektrike airbag abs klima navi origjinal look brenda 2006 timon 3 butonat ne timon sallon meshine xhama te zinj targa te reja taksa te mbaruara siguraci...Lexo detajet..

1,900 Euro Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra te paguara deri ne prill te 2021 Ne gjendje te mir Cmimi 1900 eur ose nderrohet Golf 4. Shitet ose nderrohet

Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra Te Paguara Deri Ne Prill T

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

03.06.2020 (16:04):Golf 4. shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,500 Euro Shitez Mercedes Benz E220D Automatik 
makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne g

Shitez Mercedes Benz E220d Automatik

Berati
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

03.06.2020 (16:01): makina eshte ne gjendje te mire. motor te thjesht 220 nafte me letra deri ne gusht 2020. te gjitha sherbimet e kryera. cmimi i diskutueshem. mundesi nderrimi...Lexo detajet..

2,500 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A class 
Motorr 180 CDI
Nafte 
Viti 2005
*Ne gjendje sh

Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

03.06.2020 (15:53):Shitet mercedes benz a class motorr 180 cdi nafte viti 2005 *ne gjendje shum te mire motorrike dhe gjenerike, * sensor parkimi, * sinjale te pasqyrat * komanda te timoni * km 176,000 * abs , air beg ...Lexo detajet..

6,300 Euro SHITET BMW X5 BMW X5. Viti 2005. Nafte. KM 193000. Kambio Automat. Letrat e sapo prera deri ja

Shitet Bmw X5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (15:15):Bmw x5. viti 2005. nafte. km 193000. kambio automat. letrat e sapo prera deri janar 2021. gomat pothuajse te reja. gjendja shume e mire....Lexo detajet..

2,700 Euro Shitet Jeep Grand Cherokee Full Shitet Jeep Grand Cherokee
2.7 Nafte
Krah Anglez
Sedilje me memorie
Baxho
A

Shitet Jeep Grand Cherokee Full

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

03.06.2020 (15:07):Shitet jeep grand cherokee 2.7 nafte krah anglez sedilje me memorie baxho automatik dvd+ekran bagazhier 9 cd cruise controll sedilje me fryrje+ngrohje 4+1 letrat i ka der ne 12 janar 2021 ...Lexo detajet..

2,000,000 Leke Shitje Makina ne gjendje shum te mir si mrena dhe jasht 
E paster 
E gatshme per cdo

Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (14:49):Makina ne gjendje shum te mir si mrena dhe jasht e paster e gatshme per cdo lloj prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000,000 Leke

5,400 Euro BMV Seria 5 2005 Shitet BMW 525 nafte viti fund 2005 kamio automatik, shume i paster ne gjendje s

Bmv Seria 5 2005

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
300,000 Kilometra

03.06.2020 (14:40):Shitet bmw 525 nafte viti fund 2005 kamio automatik, shume i paster ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike cmimi 5400 euro i diskutueshem shitet+ndrim ne varesi te makines. vetem ne whats up...Lexo detajet..

7,000 Euro Mercedes Benz C Class 2.2 Disel Mercedes-Benz C Class Disel
Forca motorrike 2.2
Kambio automatike
Viti i prod

Mercedes Benz C Class 2.2 Disel

Elbasan
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

03.06.2020 (14:18):Mercedes-benz c class disel forca motorrike 2.2 kambio automatike viti i prodhimit 2007 letrat mbarojne ne dat 21 qeshor targat shqiptaret kilometrat 165 mije origjinale ajer i kondicionar sendilje lek...Lexo detajet..

5,400 Euro Shitet Golf plus VI Shitet per arsye personale Golf VI plus 2009
1.4 benzin+gas
Automat
Marshe ti

Shitet Golf Plus Vi

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (14:18):Shitet per arsye personale golf vi plus 2009 1.4 benzin+gas automat marshe timon f1 sensor parkimi aux 215.000km komanda ne timon liber sherbimesh 2 celsa origjinal impiant gazi i sapo montuar me 2 ...Lexo detajet..

60,000 Leke SHITET MAKINE VOLKSWAGEN GOLF 3 Shitet makine VOLKSWAGEN GOLF 3 1.9 TDI
VITI 1997
220 000 KM
KAMBIO MANUALE M

Shitet Makine Volkswagen Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (14:16):Shitet makine volkswagen golf 3 1.9 tdi viti 1997 220 000 km kambio manuale me 5 marsha i pajisur me kondicioner super ekonomike gjendje e shkelqyer si nga ana teknike dhe motorrike, motorri eshte ne gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

60,000 Leke

1,400 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike 
Ne gjendje shume t

Volkswagen Golf-4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

03.06.2020 (14:06):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike klima, abs etj cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

26,000 Euro Shitet jeep wrangler unlimited Shitet jeep ne gjendje te shkelqyer makina i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe

Shitet Jeep Wrangler Unlimited

Vlore
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

03.06.2020 (13:52):Shitet jeep ne gjendje te shkelqyer makina i ka te gjitha sherbimet e kryera dhe disponon liber sherbimesh , ka 127000 mij km te sajat orgjinale , eshte makine super e paster foto flasin vet , per te tjerat mun...Lexo detajet..

Kambio: Manual

26,000 Euro

2,000 Euro Shitet A class 160 ESP Shitet makina me te gjitha sherbimet e bera.
4 goma te reja. Me impjant gazi lo

Shitet A Class 160 Esp

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

03.06.2020 (13:26):Shitet makina me te gjitha sherbimet e bera. 4 goma te reja. me impjant gazi lovato me vlere 650 euro. ...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.05.2020 (19:46):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,300 Euro Lancia Ypsilon Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2001
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Lancia Ypsilon

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

03.06.2020 (13:21):Shitet lancia ypsilon viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

4,700 Euro Tirane, shes makine Ford Focus Viti 2010, 4.700 Euro Shes Ford fokus Econetic Euro 5 1.6 Tdci Viti 2010 me 186500km Klima ne gjendje

Tirane, Shes Makine Ford Focus Viti 2010, 4.700 Euro

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

03.06.2020 (12:33):Shes ford fokus econetic euro 5 1.6 tdci viti 2010 me 186500km klima ne gjendje shume te mire. targuar ne shkurt 2020 shume pak e perdorur ne shqiperi nga karantina, dokumentat deri shkurt 2021. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas