nissan king cab  

 Online 227 lexues | 14 njoftime ne pritje

8,700 Euro

Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 8,700 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.07.2019 (18:12):Kambio automatike, nafte, motorr 2.0, sensore parkimi prapa, navigator, kompjuter bordi, 6- cd, karte sd, vetem 1 perdorues ne shqiperi...Lexo detajet..

8,400 Euro Mercedes-Benz 220 Blueefficiency!!! Shitet Mercedes-Benz 220 Blueefficiency e ardhur nga Zvicra🇨🇭🇨🇭🇨

Mercedes-benz 220 Blueefficiency!!!

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (16:54):Shitet mercedes-benz 220 blueefficiency e ardhur nga zvicra🇨🇭🇨🇭🇨🇭 -dokumentat e paguara per 1 vit! -goma te reja michelin crossfit! -ne gjendje shum te mire! -full option! ...Lexo detajet..

3,000 Euro Opel astra Shes opel astra viti 2006 , me dogan te paguar , ne gjendje shum te mire motorik

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (16:45):Shes opel astra viti 2006 , me dogan te paguar , ne gjendje shum te mire motorike , 1.7 naftee , te intersuar te na kontaktojn ne numrin 0672498608 okazion (i padiskutushem)...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,200 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (16:41):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (16:38):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

3,800 Euro Shitet Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Motorr 220 CDI
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Shitet Mercedes Benz W203

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (16:34):Shitet mercedes benz w203 motorr 220 cdi nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 3800 euro...Lexo detajet..

3,700 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2004
E ardhur nga Ital

Shitet Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (16:33):Shitet audi a 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2004 e ardhur nga italia para 7 muajshe. ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

1,350 Euro Shitet Renault Clio Shitet Renault cilo
Motorr 1.2
Viti 2000
Benzine
Xhama elektrike, 2 celesa,

Shitet Renault Clio

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (16:29):Shitet renault cilo motorr 1.2 viti 2000 benzine xhama elektrike, 2 celesa, kondicioner etj ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

23,000 Euro Shitet x6 X6 3.5d xdrive 2010

Shitet X6

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.07.2019 (21:27):X6 3.5d xdrive 2010 ...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet nderrohet benzin gas Viti 2001 motorr 1.1 benzin gas seguencial me vleren 750 euro punon super si ne

Shitet Nderrohet Benzin Gas

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (16:27):Viti 2001 motorr 1.1 benzin gas seguencial me vleren 750 euro punon super si ne benzin dhe ne gas teper praktike per qytet dhe e shpejt per kategorin e vet letrat der ne mars 2020 kondicioner ok pasqyra xhama e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,250 Euro Renault Clio 1.2 benzine, Viti 2001 -Ne gjendje te mire motorike; Kondicioner; Hapje Mbyllje Qendrore; Goma ne gjend

Renault Clio 1.2 Benzine, Viti 2001

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (16:25):-ne gjendje te mire motorike; kondicioner; hapje mbyllje qendrore; goma ne gjendje te mire; sherbimet bera; kualidimi dhe taksat deri ne date 31 mars 2020; siguracioni i vlefshem deri ne 6 qershor 2020. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,250 Euro

1,850 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2001
Posedon: Kondicioner, abs, srs, a

Shitet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (16:20):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2001 posedon: kondicioner, abs, srs, airbag, mbyllje me pult, sedilje me ngrohje, pasqyre elektrike, xhama elektrike etj. ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera c...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Ford Focus 2002 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Nafte
Viti 2002
210.000 km
Letra te paguar

Shitet Ford Focus 2002

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (16:18):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi nafte viti 2002 210.000 km letra te paguara deri ne fund te nentorit ne gjendje shume te mire sherbimet te bera. cmimi 1800 euro nr tel 0695536167 ...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.2
Viti 2010 
Benzine-Gaz
Posedon: Goma te reja, D

Shitet Opel Corsa

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (16:12):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2010 benzine-gaz posedon: goma te reja, disqe alumini, aux, mp3, cd, komanda ne timon, klima etj. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, sherbimet e bera. cmi...Lexo detajet..

3,300 Euro Shitet Jeep Grand Cherokee 3.1 turbo diesel viti 99 Shes Jeep Grand Cherokee 3.1 turbo diesel. Makina eshte ne gjendje sh te mire. S

Shitet Jeep Grand Cherokee 3.1 Turbo Diesel Viti 99

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (16:11):Shes jeep grand cherokee 3.1 turbo diesel. makina eshte ne gjendje sh te mire. sherbim i kryer se fundmi vaj filtra. siguracion jeshil per jasht vendit nje vjecar deri me ne qershor 2020 bashk me siguracionin e...Lexo detajet..

160,000 Leke Ford fiesta Shitet ford fiesta,1.8 nafte,viti 2000,manuale,,ngjyre jeshile,ne gjendje shume

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (16:11):Shitet ford fiesta,1.8 nafte,viti 2000,manuale,,ngjyre jeshile,ne gjendje shume te mire cmimi 160.000 leke cel 0697795981...Lexo detajet..

Kambio: Manual

160,000 Leke

1,300 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto 
Motorr 1.8
Kambio manuale
Viti 2003
Benzine-Gaz
230.000

Shitet Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (16:04):Shitet fiat punto motorr 1.8 kambio manuale viti 2003 benzine-gaz 230.000 km kondicioner, xhama elektrike ,pasqyre elektrike, timon city elektrike, ars , arb etj. ne gjendje shume te mire me te gjitha ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

19,500 Euro Shitet BMW 740 x-Drive BMW 740 x-Drive , viti 2011 me nafte , full option

Shitet Bmw 740 X-drive

Rruga e Kavajës, Tirana, Albanien | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilometra

17.07.2019 (20:12):Bmw 740 x-drive , viti 2011 me nafte , full option...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet golf 4 ne gjendje sh.te mir motorr 1.9 me 1 te kuqe motorr i thjesht 4 dyer viti 2000 Shitet golf 4 ne gjendje sh.te mir motorr 1.9 me 1 te kuqe motorr i thjesht 4 d

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Sh.te Mir Motorr 1.9 Me 1 Te Kuqe

Berati
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (16:03):Shitet golf 4 ne gjendje sh.te mir motorr 1.9 me 1 te kuqe motorr i thjesht 4 dyer viti 2000 letrat i ka der ne qershore shitet 20000 lek.......Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

4,100 Euro Mazda Automat 2.0 benzin +gaz 4x4 me dokumenta deri 2020 Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 
Motor 2.0 benzin +gaz ( impjant sekuencial)
A

Mazda Automat 2.0 Benzin +gaz 4x4 Me Dokumenta Deri 2020

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

19.07.2019 (16:00):Mazda 6 viti 2006 kamje automat motor 2.0 benzin +gaz ( impjant sekuencial) aktive 4x4 me clima bi zona komanda ne timon sedilje me ngrohje xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore kasetofon me baga...Lexo detajet..

1,800 Euro Shitet Okazion shitet per araye emigrimi makina ne gjendje perfekte me sherbime te bera

Shitet

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

19.07.2019 (16:00):Okazion shitet per araye emigrimi makina ne gjendje perfekte me sherbime te bera ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

3,000 Euro Golf 5 manual 2005 nafte 2.0 okazion Okazion Golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar I sapo ardhur I gat

Golf 5 Manual 2005 Nafte 2.0 Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (15:59):Okazion golf 5 manual 2.0 nafte viti 2005 me dogan te paguar i sapo ardhur i gatshem per cdo lloj prove cmimi 3000 euro i diskutushem per me shum info kontaktoni ne 0696800242 mundesi nderrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

1,200 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio manuale 
Nafte
Ne

Shitet Volkswagen Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (15:56):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio manuale nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 20.08.2019 cmimi 1200 euro ne tel 0685028815 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,300 Euro Shitet Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.0 cc
Benzine
Viti 2003
Posedon Kamer parkimi,Baxh

Shitet Opel Corsa

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

19.07.2019 (15:54):Shitet opel corsa motorr 1.0 cc benzine viti 2003 posedon kamer parkimi,baxho etj. makina ka 8 muaj qe ka ardhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mir motorrike dhe xhenerike. cmimi 1300 euro nr te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,600 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Benzine-Gaz
Klima, 2 celesa, goma te reja, disqe alumini
Letra

Shitet Golf 4

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (15:53):Shitet golf 4 benzine-gaz klima, 2 celesa, goma te reja, disqe alumini letra te paguara ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

2,000 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Nafte
Viti 2000
Klima, Disqe alumini, fenere xenon,

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (15:50):Shitet golf 4 motorr 1.9 nafte viti 2000 klima, disqe alumini, fenere xenon, letra te paguara per nje vit ne gjendje shume te mire cmimi 2000 euro nr tel 0672035294...Lexo detajet..

2,400 Euro Shitet Opel Astra 2004 Shitet Opel Astra 
Motorr 1.7
Kambio manuale
Viti 2004
Nafte
Klima, komanda

Shitet Opel Astra 2004

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (15:39):Shitet opel astra motorr 1.7 kambio manuale viti 2004 nafte klima, komanda ne timon, cd kasetafon, kondicioner, sensor parkimi, disqe alumini 16, goma 85%. letra te paguara deri ne fund te vitit ne gje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (15:38):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,500 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.4
228.000 km
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume

Shitet Golf 4

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

19.07.2019 (15:35):Shitet golf 4 motorr 1.4 228.000 km benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire. siguracioni deri me 31.07.2019 kolaudimi deri me 28.01.2020 taksat deri me 20.09.2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,700 Euro Shitet Golf 5 Shitet Golf 5
Motorr 1.9
Nafte
194.000 km
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Shitet Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

19.07.2019 (15:29):Shitet golf 5 motorr 1.9 nafte 194.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 3700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

2,300 Euro Shitet Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr
Viti 2000
Nafte 
Kambio manuale
Ne gjendje

Shitet Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (15:27):Shitet volkswagen golf 4 motorr viti 2000 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire. letra te paguara per nje vit. cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,400 Euro Shitet BMW E36 coupe Shitet BMW E 36 coupe
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Tapice

Shitet Bmw E36 Coupe

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.07.2019 (15:24):Shitet bmw e 36 coupe motorr 1.6 benzine-gaz ne gjendje shume te mire tapiceri lekure-cope, sedilje me ngrohje, klima, abs, diskofrene, amortizator sportive, disqe alumini 17 etj.. letra te paguara cmimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,230 Euro Shitet Mercedes Benz W202 Shitet Mercedes Benz W202
Motorr 1.8
Viti 1996 Look 1999
Benzine-Gaz
Kambio

Shitet Mercedes Benz W202

Shkoder
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

19.07.2019 (15:18):Shitet mercedes benz w202 motorr 1.8 viti 1996 look 1999 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara deri ne maj 2020. cmimi 1230 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,230 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas