nissan primera  

 Online 358 lexues | 1 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (21:09):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (09:49):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

13.09.2019 (21:05):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

16.09.2019 (22:27):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

270,000 Leke Shitet c-class 220 cdi Shitet C-CLASS 220CDI. Makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, 4

Shitet C-class 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

16.09.2019 (22:17):Shitet c-class 220cdi. makina esht ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, 4 goma te reja, tamburet dhe ferrota te reja, vaj filtra kamje dhe motorri etj. cmimi 2.7 miljon. i diskutushem ( makina esht krah ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

270,000 Leke

2,500 Euro Benz C 200 Shitet Benz C 200, nafte, manuale. Taksa, kolaudim te sapo kryera. Airbag, Eps,

Benz C 200

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (22:15):Shitet benz c 200, nafte, manuale. taksa, kolaudim te sapo kryera. airbag, eps, abs, a/c...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,200 Euro Opel Vecra  Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (22:10):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

2,900 Euro Shitet Volkswagen Touran Shitet Volkswagen Touran
Motorr 1.6
Viti 2004
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume t

Shitet Volkswagen Touran

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (22:07):Shitet volkswagen touran motorr 1.6 viti 2004 benzine-gaz ne gjendje shume te mire. dogana e paguara. cmimi 2900 euro...Lexo detajet..

2,700 Euro Audi A4  Makina eshte e viti 2003. Ka pasqyra me palosje dhe  baxha xhami. Gjendje perfek

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (22:02):Makina eshte e viti 2003. ka pasqyra me palosje dhe baxha xhami. gjendje perfekte per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:58):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:58):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (18:39):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

3,200 Euro Fiat Panda. Shitet Fiat Panda
Motorr 1.3
Viti 2006
Nafte
160.000 km
Kambio manuale
Ne

Fiat Panda.

Pogradec
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (21:54):Shitet fiat panda motorr 1.3 viti 2006 nafte 160.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire,goma te reja. letra te paguara per nje vit. cmimi 3200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,499 Euro Chrysler  Shitet Chrysler
Motorr 3.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje s

Chrysler

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (21:54):Shitet chrysler motorr 3.6 viti 2006 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire 7 vende, xhama te zi, klima digital, xhama te zi, goma te reja, disqe alumini etj. letra te paguara deri ne janar 2...Lexo detajet..

850 Euro Shitet Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Viti 1998
Kondicioner
Ne gjendje shume te mire
Letra te pa

Shitet Fiat Punto

Durres
Nafte Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (21:53):Shitet fiat punto viti 1998 kondicioner ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 850 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet  volksvagen transporter viti 2006 ,2.5 motor,130 Fuqi motorrike ,5 vendeshe, 4x4

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:49): volksvagen transporter viti 2006 ,2.5 motor,130 fuqi motorrike ,5 vendeshe, 4x4 manual,6+1 marsha, la 23000 mil e sapo ardhur nga suedia,per informacion telefono ne numrin,0677161293....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,000 Euro Okazion Rover 75 GAZ+Benzine Rover 75, Gaz+benzine, 1.8, viti 2002, te gjithe sherbimet e kryera, goma te rej

Okazion Rover 75 Gaz+benzine

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:48):Rover 75, gaz+benzine, 1.8, viti 2002, te gjithe sherbimet e kryera, goma te reja, ne gjendje shume te mire, shume ekonomike dhe shume komode, taksat+siguracion te paguara deri ne gusht 2020, çmimi i padiskutu...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,800 Euro Audi A4  Audi A4 viti 2002 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenereike . s

Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

16.09.2019 (21:41):Audi a4 viti 2002 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenereike . shum e paster si brenda dhe jasht . disqe 16 inch . goma te reja .. letrat e prera deri ne prill 2020.. shitet per arsye mosperdor...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,700 Euro Shitet Opel Meriva  Shitet Opel Meriva
Motorr 1.7
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Shitet Opel Meriva

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (21:39):Shitet opel meriva motorr 1.7 viti 2004 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia. dogana e paguara. cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (21:36):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Viti 2003
Kambio manuale 6 marshe.
Ne gjendje shume

Shitet Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (21:32):Shitet volkswagen passat viti 2003 kambio manuale 6 marshe. ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (21:19):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (21:15):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pagua

Shitet Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (21:09):Shitet ford fiesta motorr 1.4 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

11,000 Euro shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ pa dogane shitet 
Mercedez-Benz 
E Class 350 
4 Matic Benzin 
nga USA
motorri 3490 cc

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

16.09.2019 (21:09):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Viti 2001
Nafte
189.000 km
Ne g

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:08):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2001 nafte 189.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shiter BMW 320.  BMW 320 me timon ne krah te kundert. Ne gjendje super te mire. E gatshme per cdo

Shiter Bmw 320.

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (21:05):Bmw 320 me timon ne krah te kundert. ne gjendje super te mire. e gatshme per cdo lloj prove. me dogan dhe me letra te rregullta. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,600 Euro Shitet Golf4 Automat Naft1.9 Golf 4 , Kamio-Automat, Naft-1.9, Viti-99, 200 mij km, 
Kondicioner auto climat

Shitet Golf4 Automat Naft1.9

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

16.09.2019 (21:04):Golf 4 , kamio-automat, naft-1.9, viti-99, 200 mij km, kondicioner auto climatronic, dvd navigator touchscreen pioneer woofer komandim ne timon, airbag,abs, xhamat pasqyrat dhe baxho-xhami elektrike, disqe17...Lexo detajet..

2,500 Euro Golf 4. Shitet Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Klima, goma te reja, xhama elektrik

Golf 4.

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

16.09.2019 (20:54):Shitet golf 4 motorr 1.9 viti 2001 nafte klima, goma te reja, xhama elektrike, disqe 16, letra te paguara. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

3,400 Euro Toyota Shitet  Toyota
Motorr 1.4
Viti 2010
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume t

Toyota

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

16.09.2019 (20:43):Shitet toyota motorr 1.4 viti 2010 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire e ardhur nga italia, pa dogane. cmimi 3400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas