njoftime falas makina  

 Online 286 lexues | 4 njoftime ne pritje

2,950 Euro

Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.11.2019 (09:14):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret te katert te rinj, gomat te kart...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,950 Euro

1,000 Euro Lancia Lybra Shitet Lancia Lybra
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Lancia Lybra

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (16:08):Shitet lancia lybra viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara. cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,300 Euro Smart For For Shitet Smart For for
Motorr 1.5
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Do

Smart For For

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

17.11.2019 (16:07):Shitet smart for for motorr 1.5 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 2300 euro nr tel 0697441444...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet opel corsa Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional ne gjendje shum te mi

Shitet Opel Corsa

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

17.11.2019 (15:59):Shitet opel corsa 1.3 cdti naft me kondicioner funksional ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me sherbimet e sapobera vaj filtra gomina ferrota makina esht ne gjendje super makina dispono dhe 4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (15:58):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4 Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

17.11.2019 (15:56):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

2,200 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093 Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->Xhama Elektrike

Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.11.2019 (15:49):Shitet vw golf 4 1.9 naft kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ->kasetofon i markes se njoh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,300 Euro Volkswagen Golf 4. Shitet Volkswagen Golf 4
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Kondicioner, di

Volkswagen Golf 4.

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (15:48):Shitet volkswagen golf 4 benzine-gaz ne gjendje shume te mire kondicioner, disqe alumini 16, goma te reja, xhama elektrike, etj. letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,000 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (15:45):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro -Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf
Motorr 1.9
Nafte
210.000 km 
Kambio automatike
Ne gj

-volkswagen Golf

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (15:43):Shitet volkswagen golf motorr 1.9 nafte 210.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire, goma te reja, drita kseno, baxho, kondicioner etj letra te paguara deri ne dhjetor 2019 cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Opel Astra 1.7 Nafte 2005 GTC Kamio Manuale Shitet Opel Astra 1.7 Nafte 2005 GTC Kamio Manuale Nr Cel:+355682594618
Makina

Opel Astra 1.7 Nafte 2005 Gtc Kamio Manuale

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (15:36):Shitet opel astra 1.7 nafte 2005 gtc kamio manuale nr cel:+355682594618 makina posedon: ->kompjuter bordi ->komanda ne timon ->sistem audio harman kardon ->disqe alumini ->larse feneresh ->sensor dritash...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,650 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine-Gaz
185.000 km 
Kambio manua

Fiat Punto

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (15:33):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine-gaz 185.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1650 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,650 Euro

1,550 Euro Fiat punto 1.2 benzin automat viti 2003 ne gjendje te mir shum e paster me 4 porta .

Fiat Punto 1.2 Benzin Automat Viti 2003 Ne Gjendje Te Mir Sh

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (15:30):....Lexo detajet..

300,000 Leke Okazion fiat idea 1.3 nafte Ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi

Okazion Fiat Idea 1.3 Nafte

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

17.11.2019 (15:27):Ne gjendje shume te mire. shitet per arsye emigrimi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

300,000 Leke

899 Euro Opel Corsa - Makine e Mire dhe e Lire Shitet Opel Corsa e vitit 1998, benzin, me letra deri ne mars 2020, me kambio au

Opel Corsa - Makine E Mire Dhe E Lire

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (15:21):Shitet opel corsa e vitit 1998, benzin, me letra deri ne mars 2020, me kambio automatike. eshte ideale per ata qe jane shofere te rinje, kerkojne nje makine provizore dhe / ose ju duhet nje makine sa me praktik...Lexo detajet..

3,200 Euro AUDI A4 1.9 NAFTE KAMIO MANUALE 2003 AUDI A4 1.9 NAFTE KAMIO MANUALE 2003 NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE E XHENERIKE M

Audi A4 1.9 Nafte Kamio Manuale 2003

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

17.11.2019 (15:19):Audi a4 1.9 nafte kamio manuale 2003 ne gjendje perfekte motorrike e xhenerike me letra te paguara maina posedon klima dixhitale tronike kasetofon me disk kompjuter bordi goma ne gjendje teper te mire per me te...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,600 Euro Fiat punto 1.2 benzin 16vl viti 2001.6+1 marsha makina ka ardhur nga italia me letra deri ne shtator 2020 Shitet fiat punto 1.2 benzin 16 vl.viti 2001 6+1 marsha makina ka ardhur nga ita

Fiat Punto 1.2 Benzin 16vl Viti 2001.6+1 Marsha Makina Ka Ar

Fier
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

17.11.2019 (15:17):Shitet fiat punto 1.2 benzin 16 vl.viti 2001 6+1 marsha makina ka ardhur nga italia esht me letra deri ne shtator 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

500 Euro Opel Shitet Opel
Motorr 1.7
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara deri

Opel

Durres
Nafte Karburanti
1996 Viti
130,000 Kilometra

17.11.2019 (15:16):Shitet opel motorr 1.7 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne fund te vitit. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

700 Euro Shitet ose nderrohet Fiat Shitet Fiat 
Motorr 1.1
Benzine
Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera
Le

Shitet Ose Nderrohet Fiat

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (15:13):Shitet fiat motorr 1.1 benzine ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara per nje vit cmimi 700 euro...Lexo detajet..

900 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Tak

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

17.11.2019 (15:10):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine ne gjendje shume te mire taksa te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,350 Euro Peugeot 206 HDI Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (15:01):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

2,500 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Kambio manuale 6 marshe
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (14:45):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, klima, disqe 16, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 2500 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,000 Euro Polo Polo viti 98 benzin gaz

Polo

Kruje
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

17.11.2019 (14:45):Polo viti 98 benzin gaz...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,190 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2001
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.11.2019 (14:43):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2001 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara. cmimi 1190 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,190 Euro

2,199 Euro Ford Focus 2004 Shitet Ford Focus
Motorr 1.7 TDI
Viti 2004
Nafte
Kambio automatike
Ne gjend

Ford Focus 2004

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

17.11.2019 (14:31):Shitet ford focus motorr 1.7 tdi viti 2004 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,klima, disqe alumini, mbyllje qendrore, kondicioner, sherbimet e bera, vaj-filtra te nderruara. letra te paguara...Lexo detajet..

1,200 Euro OKAZION 3 DIT Shes Golf 3 ne gjendje te mir shitet sepse kam 2 makina ne perdorim me te gjith

Okazion 3 Dit

Tirane
Benzin Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

17.11.2019 (14:29):Shes golf 3 ne gjendje te mir shitet sepse kam 2 makina ne perdorim me te gjitha letrat deri ne dhjetor! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas