okitask shqip  

 Online 151 lexues | 1 njoftime ne pritje

8,300 Euro Shitet okazion: Honda CRV 2.2 nafte vit 2008. Full options 4x4 Shitet per arsye emigrimi. Makina eshte shume e mbajtur shume e paster si mbrend

Shitet Okazion: Honda Crv 2.2 Nafte Vit 2008. Full Options 4

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):Shitet per arsye emigrimi. makina eshte shume e mbajtur shume e paster si mbrenda dhe jashte. makina ka ardhur nga zvicerra. me liber sherbimesh ku jane te shenuara te gjitha sherbimet. me shkruani ne what's ap...Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,300 Euro

6,300 Euro Okazion c 220 cdi 2008 me dogan te paguar  Mercedes c 220 cdi NAFT 2008 me dogan te paguar 
Me NAVIGATION dvd,  clima bi z

Okazion C 220 Cdi 2008 Me Dogan Te Paguar

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):Mercedes c 220 cdi naft 2008 me dogan te paguar me navigation dvd, clima bi zona, komanda ne timon pilot automatic, voice control ,xhama dhe pasqyra elektrike pasqyra elektrike me mbyllje gjendje perfek...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,300 Euro

6,000 Euro C-Class 220 (EVO) C-Class 220 CDI (EVO) Modeli: Classic. Disqe dhe goma "R17" 100% të r

C-class 220 (evo)

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):C-class 220 cdi (evo) modeli: classic. disqe dhe goma "r17" 100% të reja. sensorë parkimi para dhe mbrapa. sendilje me ngrohje. navigator i madh. klima bizonale. pasqyra dhe xhama elektrike. fenerë me lupa: ...Lexo detajet..

5,200 Euro Shitet Audi A6  Shes Makinen Audi A6 S-line. Viti 2006. 220,000 Km. Motori 3.0 TDI. (Nafte) Kons

Shitet Audi A6

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):Shes makinen audi a6 s-line. viti 2006. 220,000 km. motori 3.0 tdi. (nafte) konsumi 100 km - qytet 10 litra - autostrade 8 litra. automatik + marshe ne tymon, sensore shiu, sensore parkimi, drita xenon, ...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet Rover me cmim te arsyeshem Shitet Rover 75 
Ka motorr 2.0 nafte
Eshte mjaft ekonomike si makine
Me letra

Shitet Rover Me Cmim Te Arsyeshem

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):Shitet rover 75 ka motorr 2.0 nafte eshte mjaft ekonomike si makine me letra te rregullta dhe ne gjendje te mire. cmim eshte i arsyeshem dhe perseri i diskutueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,200 Euro Shitet benzin + gaz Shitet pezho 307 benzin 1.4 gaz me sherbime te bera per me shum tel

Shitet Benzin + Gaz

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):Shitet pezho 307 benzin 1.4 gaz me sherbime te bera per me shum tel...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,200 Euro Shitet Toyota Aigo E sapoardhur nga Zvicra! 
Me dogane dhe targa te prera.
Viti 2007, motor 1000.

Shitet Toyota Aigo

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (08:49):E sapoardhur nga zvicra! me dogane dhe targa te prera. viti 2007, motor 1000. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

11.12.2019 (08:39):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (08:27):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,600 Euro Opel Astra Shitet  Opel Astra
Motorr 1.7D
Viti 2006
Kambio manuale
Ne gjendje shume te

Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (08:22):Shitet opel astra motorr 1.7d viti 2006 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,200 Euro Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093 Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Manuale 
Makina Posedon:
->Xhama Elektrike

Vw Golf 4 1.9 Naft Nr Cel:+355688525093

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (07:50):Shitet vw golf 4 1.9 naft kamio manuale makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ->kasetofon i markes se njoh...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,999 Euro SHES-Ford Fiesta 1.4 Diesel-FUNDI 2007-MANUAL-LETRA DERI GUSHT 2020-SUPER EKONOMIK Ford Fiesta 1.4 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2007 me 230.000 KM , kamio manual

Shes-ford Fiesta 1.4 Diesel-fundi 2007-manual-letra Deri Gus

Fier
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (07:47):Ford fiesta 1.4 diesel , viti prodhimit fundi 2007 me 230.000 km , kamio manual , kondicioner , cd player me komando ne timon , hapje mbyllje qendrore , xhama elektrike , letra te gjitha te paguara deri ne gush...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

21,999 Euro Audi A7 2012 OKAZION
Shitet Audi A7,viti 2012, nafte 300,216000 km origjinale,goma te reja 9

Audi A7 2012

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (07:17):Okazion shitet audi a7,viti 2012, nafte 300,216000 km origjinale,goma te reja 99% ne gjendje shume te mire. full opsion. shitet per arsye mosperdorimi (emigrim). Çmimi 22.000€ i diskutueshen ,nderrohet ...Lexo detajet..

360 Euro Shitet Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta 1.4 benzin. Vitit 1996. Letrat kane mbaruar kete muaj.

Shitet Ford Fiesta

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (05:57):Shitet ford fiesta 1.4 benzin. vitit 1996. letrat kane mbaruar kete muaj. ...Lexo detajet..

2,300 Euro Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
130.000 km 
Kambio manuale
N

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (04:18):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 130.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire xhama elektrike, pasqyre elektrike, disqe alumini,goma te reja, kondicioner, komanda ne timon etj dogana...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

2,600 Euro Fiat Croma  Shitet Fiat Croma
Motorr 1.9
Viti 2007
Nafte 
Ne gjendje shume te mire motor

Fiat Croma

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (04:17):Shitet fiat croma motorr 1.9 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. xhama te zi, sensor parkimi, pilot automatike. letra te paguara. cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

5,900 Euro -BMW X5 Shitet BMW X5
Motorr 3.0
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

-bmw X5

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (03:52):Shitet bmw x5 motorr 3.0 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. tapiceri lekure, sedilje lekure,elektrike me ngrohje, sensor parkimi, navigator, klima, cd player, komanda ne timon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,900 Euro

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi  Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (01:55):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

3,400 Euro Mercedes Benz C220 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 220 CDI
Viti 2002
Nafte
Kambio automatike
Ne gj

Mercedes Benz C220 Cdi

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

11.12.2019 (01:54):Shitet mercedes benz motorr 220 cdi viti 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. sedilje elektrike, cd player, baxho xhami, sensor parkimi, disqe alumini, klima,koman...Lexo detajet..

2,100 Euro Golf 5 viti 2006 timon dhe letra angleze Golf 5 2.0 nafte viti 2006 kamio manuale me letra dhe timon Anglez. Në gjendje

Golf 5 Viti 2006 Timon Dhe Letra Angleze

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (01:52):Golf 5 2.0 nafte viti 2006 kamio manuale me letra dhe timon anglez. në gjendje shumë të mirë çmimi 2100 €...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

3,000 Euro SHITET BENZ C220 SHITET BENZ C220 NAFT KAMBIO MANUALE 6+1MARRSHE DOKUMENTAT PER 1 VIT. TAPICERI L

Shitet Benz C220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

11.12.2019 (01:48):Shitet benz c220 naft kambio manuale 6+1marrshe dokumentat per 1 vit. tapiceri lekur, disqe alumini amg. bagazhier. shitet 3000 euro. tel 0692120120 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,000 Euro Okazion. C220Cdi Motor 2.0 Abs Airbag Kondicioner xhama elektrik hapje mbyllje me pult le

Okazion.

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

11.12.2019 (01:47):C220cdi motor 2.0 abs airbag kondicioner xhama elektrik hapje mbyllje me pult letrat kan 2 muaj kan mbaru cmimi 3000€ kontakt whatsapp...Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet mercedes benz w203 c220  —OKAZION—
Shitet mercedes benz w203 c220 nafte. Viti 2001. Kambio automatik

Shitet Mercedes Benz W203 C220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (01:46):—okazion— shitet mercedes benz w203 c220 nafte. viti 2001. kambio automatik. ngjyra gri. makina eshte n gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. fenere kristal 2005. navi i madh. pilot automatik. kam...Lexo detajet..

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

10.12.2019 (09:06):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

3,200 Euro Shitet C220 cdi automat e vitit 2000
Km.225mij sendilje me ngrohje dhe memorie
Sherbi

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

11.12.2019 (01:40):C220 cdi automat e vitit 2000 km.225mij sendilje me ngrohje dhe memorie sherbimet e bere ne kohe dhe ne gjendje shume te mire. cmimi i diskutueshem 0682700210...Lexo detajet..

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

10.12.2019 (23:54):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas