opel corsa ne shitje  

 Online 203 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,500 Euro BMW BMW 525 NAFT TDS VITI 98

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
1998 Viti
250,000 Kilometra

09.04.2020 (18:47):Bmw 525 naft tds viti 98 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,300 Euro E220 naft cdi 2003 clasic OKAZIONN NDRROHETT E220 naft cdi automat 2003 model clasic sallon meshine ngjyre e zeze look evo ba

E220 Naft Cdi 2003 Clasic Okazionn Ndrrohett

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
300,000 Kilometra

09.04.2020 (18:46):E220 naft cdi automat 2003 model clasic sallon meshine ngjyre e zeze look evo baxha xhami elektrike airbag abs kondicioner perde elektrike disqe alumini origjinale kasetafon origjinal komanda ne timon targa te ...Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

09.04.2020 (18:15):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

2,400 Euro Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class 
Viti 2003
Benzine-Gaz 
Kambio automatike 
Ne g

Mercedes Benz A Class

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

09.04.2020 (17:42):Shitet mercedes benz a class viti 2003 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class

Motorr 220 CDI
 
Viti 1997
 
Nafte

Ne gje

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

09.04.2020 (17:31):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

4,300 Euro MERCEDES C 1.8 BENZIN 2006 AUTOMAT GERMANY 🇩🇪 MERCEDES C 180 BENZIN 2006 
E SAPOARDHUR NGA GERMANY 🇩🇪 
ME DOGAN TE PAG

Mercedes C 1.8 Benzin 2006 Automat Germany 🇩🇪

Tirane
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.04.2020 (17:29):Mercedes c 180 benzin 2006 e sapoardhur nga germany 🇩🇪 me dogan te paguar kamje automat navigation bagazhier 6 cd sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa drita bi kseno original gjendj...Lexo detajet..

5,800 Euro VW CADDY MAX 1.9 TDI 2009 🇨🇭 ME DOGAN Volkswagen caddy max 1.9 naft 2009
Zvicra me dogan te paguar 
me kondicioner

Vw Caddy Max 1.9 Tdi 2009 🇨🇭 Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

09.04.2020 (17:28):Volkswagen caddy max 1.9 naft 2009 zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike xhama te zi original sedilje me ngrohje sensor parkimi 6+1 vende ose 4+1 sipas kerkeses gjen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,800 Euro

3,600 Euro SEAT 1.8 BENZIN 2007 ME DOGAN 🇨🇭 SEAT ALEHAMBRA 1.8 BENZIN 2007
ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
ME CLIMA
XHAMA TE Z

Seat 1.8 Benzin 2007 Me Dogan 🇨🇭

Tirane
Benzin Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

09.04.2020 (17:28):Seat alehambra 1.8 benzin 2007 zvicra me dogan te paguar me clima xhama te zi original xhama dhe pasqyra elektrike pershtatet 100 % ne gaz gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

09.04.2020 (17:20):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

3,400 Euro Shes Makinen A class 160 Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,goma

Shes Makinen A Class 160

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

09.04.2020 (15:45):Makina eshte ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,goma te 4 michelin te reja me garanci,4 amortizatoret te rinj te gjitha gominat e reja,vaji kambio plus filter,ferota plus arkool,mund ...Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

09.04.2020 (15:41):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

2,000 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Volkswagen Golf-4

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

09.04.2020 (15:35):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 2000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,500 Euro Shitet smarti per arsye mosperdorimi Shes smartin per arsye mosperdorimi me dokumenta deri ne fund te tetorit makina

Shitet Smarti Per Arsye Mosperdorimi

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

09.04.2020 (13:21):Shes smartin per arsye mosperdorimi me dokumenta deri ne fund te tetorit makina eshte ne super gjendje te interesuarit te kontaktojne ne numrin :0682983696 ju faleminderit!!...Lexo detajet..

900 Euro Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte ne gjendje te mire letrat e paguara deri në dhjetor 2020 Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta t

Shes Volkswagen Lupo Motorr 1.7 Nafte Ne Gjendje Te Mire Let

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

09.04.2020 (13:20):Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta të paguara deri në dhjetor 2020 super ekonomike ...Lexo detajet..

6,500 Euro Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri Mund ta shikoni dhe kontrolloni Per me teper informacio Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri 
Mund ta shikoni dhe kontrolloni 
P

Makina Esht Pa Dogan E Pa Perdorur Shqipri Mund Ta Shikoni

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
250,000 Kilometra

09.04.2020 (13:15):Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri mund ta shikoni dhe kontrolloni per me teper informacion ne wacap...Lexo detajet..

2,200 Euro Citroën Shitet Citroen
Motorr 1.4
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbimet

Citroën

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

09.04.2020 (11:08):Shitet citroen motorr 1.4 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera letra te paguara cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

2,800 Euro Mazda 3 Shitet Mazda 3
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Ne gjendje shume te mire,motorrike

Mazda 3

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

09.04.2020 (09:28):Shitet mazda 3 motorr 1.6 viti 2006 nafte ne gjendje shume te mire,motorrike dhe xhenerike xhama elektrike, disqe alumini, sedilje me ngrohje, timon multifunksional, drita xenon etj letra te paguara cm...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

5,000 Euro Shitet Mercedes Benz C Class Avangard Shitet mercedes benz c 220 avangard 6+1 manual,vp 2005 me 230 mij km origjinale

Shitet Mercedes Benz C Class Avangard

Elbasan
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

09.04.2020 (09:07):Shitet mercedes benz c 220 avangard 6+1 manual,vp 2005 me 230 mij km origjinale super gjengje si e re.makina nuk do sherbimin me te vogel,2 celsa,navigator origjinal,led healight me fener inteligjent qe kthehen...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,000 Euro

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

09.04.2020 (07:36):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

2,200 Euro Golf 4 1.9 Naft Kamio Automatike NR:0693215666 Shitet Vw Golf 4 1.9 Naft Kamio Automatike Letrat Te Sapo Paguara 
Makina Posed

Golf 4 1.9 Naft Kamio Automatike Nr:0693215666

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

09.04.2020 (06:52):Shitet vw golf 4 1.9 naft kamio automatike letrat te sapo paguara makina posedon: ->xhama elektrike ->sistem audio i ampliifkuar ->kondicioner ngrohje ftohje ->hapje mbyllje qendrore ->disqe alumini ->k...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Nissan Almera Tino Makina eshte e perplasur dhe ka deme lehtesisht te riparueshme. Ka nevoj per kof

Shitet Nissan Almera Tino

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

09.04.2020 (01:06):Makina eshte e perplasur dhe ka deme lehtesisht te riparueshme. ka nevoj per kofano nje parafango nje fener parakolp kemb motorri amortizator dhe mbajteesen e parakolpit. shitet me dy pale goma dimri dhe vere. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,100 Euro Okazion shitet Skoda Octavia Autovetur automatike ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi me nje

Okazion Shitet Skoda Octavia

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

09.04.2020 (01:04):Autovetur automatike ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi me nje cmim okazion....Lexo detajet..

3,000 Euro Ford Focus- Shitet Ford Focus 

Motorr 1.6 TDCI

Viti 2006

120.000 km

Nafte

Kam

Ford Focus-

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

09.04.2020 (01:01):Shitet ford focus motorr 1.6 tdci viti 2006 120.000 km nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne korrik cmimi 3000 euro ...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2020 (17:11):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: 1.37

6,800 Euro

1,700 Euro Audi a3 Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bate

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

08.04.2020 (23:57):Shitet audi a3 2001, 1.9 shume ekonomike, 4 dyer, sherbimit e bera ne kohe, bateri e re, gomat 80%, ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

11,300 Euro Mercedes S320 Nafte 2006 Full Extra AMG//LooK Pa Taks Luksi Mercedes S320 Nafte 2006 Full Extra AMG//LooK Pa Taks Luksi
Cmimi:11.300 Euro N

Mercedes S320 Nafte 2006 Full Extra Amg//look Pa Taks Luksi

Shkoder
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

08.04.2020 (22:52):Mercedes s320 nafte 2006 full extra amg//look pa taks luksi cmimi:11.300 euro nr cel:+355693200804 makina posedon: ->sendilje eletrike me memorje e masazh ->sendilje me ngrohje+ftohje ->sistem audio harman...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas