opel vektra ne shitje tirane  

 Online 441 lexues | 3 njoftime ne pritje

1,000 Euro Shitet Reno clio 1.5 nafte viti 2001 Shitet Reno clio 1.5 nafte viti 2001 me letra deri ne janar te 2020 , vetem sigu

Shitet Reno Clio 1.5 Nafte Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (20:45):Shitet reno clio 1.5 nafte viti 2001 me letra deri ne janar te 2020 , vetem siguracioni i ka mbaruar . cmimi 1000€ te interesuarit te kontaktojn ne numrin e tel....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,800 Euro Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi Shesim Mercedes Benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e b

Shesim Mercedes Benz C Klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (20:42):Shesim mercedes benz c klas 220 cdi viti i prodhimit 1999 me gjith sherbimet e bera makina eshte ne gjentje perfekte cmimi eshte i diskutushem makina eshte gati per cfardolloj prove ju mund te na kontaktoni ...Lexo detajet..

2,350 Euro Shitet BMW 320D Marka/Modeli: SERIA 3 BMW 320D 2000 NAFT

📆 Viti: 2000

⛽ Karburanti: D

Shitet Bmw 320d

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (20:38):Marka/modeli: seria 3 bmw 320d 2000 naft 📆 viti: 2000 ⛽ karburanti: diesel 🕹 transmisioni:manual 5+r 💶 cmimi: 2350 euro diskutushem ☎ telefon: ‭ ‭ 0693024322 🗺 vendodhja: e...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,350 Euro

1,500 Euro BMW 320 Shitet BMW 320
Motorr 2.0
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire motorrike

Bmw 320

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (20:37):Shitet bmw 320 motorr 2.0 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerik. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

111 Leke Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance! Automatik!! Mundesi Ndrrimi!! Viti 2002!

Mercedes Benz E Clase 200 Cdi Elegance

Fier
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (20:36):Mercedes benz e clase 200 cdi elegance! automatik!! mundesi ndrrimi!! viti 2002! ne gjendje super te mire! motorrike xhenerike vizuale.270mij km! origjinale!!ngjyra blu e erret!! sallon mershine e zeze ne gjend...Lexo detajet..

1,400 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte 
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

09.12.2019 (20:15):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

800 Euro Mercedez Benz 190 Mercedez Benz : viti 1987 ngjyre e kuqe,mbyllje me pult ,ne gendje shum te mire

Mercedez Benz 190

Tirane
Nafte Karburanti
1990 Viti
300,000 Kilometra

09.12.2019 (20:11):Mercedez benz : viti 1987 ngjyre e kuqe,mbyllje me pult ,ne gendje shum te mire motorrike , me siguracion deri ne shtator 2020 ndersa letrat deri ne fund te ketij viti...Lexo detajet..

4,700 Euro Shitet Opel Astra 1.9 nafte automat Shitet Opel Astra 1.9 CDTI ecotec nafte me kambio automatike , vit prodhimi 2007

Shitet Opel Astra 1.9 Nafte Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (20:10):Shitet opel astra 1.9 cdti ecotec nafte me kambio automatike , vit prodhimi 2007 , e ardhur nga gjermania , shume pak e perdorur ne shqiperi , shume e shpejte dhe ekonomike. konsumi 6l/100km(kombinuar). ne gj...Lexo detajet..

1,600 Euro okazionnn ford fokus ford fokus 1.8 naft 2003 letrat deri ne gusht te gjitha sherbimet e bera te rea.

Okazionnn Ford Fokus

Lezhe
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (20:10):Ford fokus 1.8 naft 2003 letrat deri ne gusht te gjitha sherbimet e bera te rea. goma te rea kama matotri rryp matotri voj filtra gomina e tjer te gjitha te rea ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (20:10):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (20:04):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,000 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa
Motorr 1.4
Viti 1997
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (20:00):Shitet opel corsa motorr 1.4 viti 1997 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

4,000 Euro Opel Corsa 2009 Shitet Opel Corsa
Motorr 1.3
Viti 2009
Nafte
Ne gjendje shume te mire,sherbi

Opel Corsa 2009

Durres
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (19:55):Shitet opel corsa motorr 1.3 viti 2009 nafte ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit mundesi nderrimi cmimi 4000 euro...Lexo detajet..

1,199 Euro renault laguna Shitet/nderrohet lenault laguna portobagazh me makin me te vogel.1.9 naft e 2002

Renault Laguna

Berati
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (19:53):Shitet/nderrohet lenault laguna portobagazh me makin me te vogel.1.9 naft e 2002 ne gjendje te mir.ndezje me buton start,klima 2zonale.1200 € i padiskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,199 Euro

1,350 Euro Mercedes Benz 190 Shitet Mercedes Benz
Motorr 1900 CDI
Viti 1991
Nafte
Kambio manuale
Ne gjen

Mercedes Benz 190

Durres
Nafte Karburanti
1991 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (19:52):Shitet mercedes benz motorr 1900 cdi viti 1991 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne janar 2020 cmimi 1350 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

600 Euro Lancia Libra Shitet Lancia Libra
Motorr 2.4 
Viti 2003
Nafte  
Kambio manuale
Makina es

Lancia Libra

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (19:51):Shitet lancia libra motorr 2.4 viti 2003 nafte kambio manuale makina eshte ne gjendje pune. ka vetem problem me freksionin. letra te paguara cmimi 600 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Opel Vecra Shitet Opel Vectra
Motorr 2.0
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguar

Opel Vecra

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (19:51):Shitet opel vectra motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne 17.02.2020 cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

3,500 Euro Audi A3 S-Line 2TDI viti 2007/07 Audi A3 S-line 2TDI naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqye

Audi A3 S-line 2tdi Viti 2007/07

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (19:49):Audi a3 s-line 2tdi naftë, korrik 2007 kamio manuale në gjëndje të shkëlqyer, i sapoardhur nga italia në muajin nëntor me doganë dhe targa shqipëtare, siguracioni deri në nëntor 2020. mundësi ndër...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

500 Euro Shitet golf 3-sh viti 1994 ne ghendje shum te mir Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. Makines i mbarojne letrat tani ne fund dh

Shitet Golf 3-sh Viti 1994 Ne Ghendje Shum Te Mir

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (19:48):Shitet golf 3 ne gjendje shum te mire. makines i mbarojne letrat tani ne fund dhjetorit por siguracionin e ka deri ne tetor 2020...Lexo detajet..

1,111 Leke Mercedez Benz A Clas Mercedez Benz A Clas 1.6 Bezin Gaz Super Gjendje Letra Deri ne 07.10.2020 Shitet

Mercedez Benz A Clas

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

09.12.2019 (19:47):Mercedez benz a clas 1.6 bezin gaz super gjendje letra deri ne 07.10.2020 shitet ose nderrohet 0684459558 ...Lexo detajet..

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (19:46):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (19:44):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

1,400 Euro Shitet golf 4 ne gjendje shume te mire. Okazion Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion

Shitet Golf 4 Ne Gjendje Shume Te Mire. Okazion

Lushnje
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

09.12.2019 (19:43):Shitet golfe 4 ne gjendje shume te mire e gateshme per xhdo dhoje prove okazion. per pak dite shitet per arshyr largimi. nga shqiperia ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

8,000 Euro Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km
Ne gj

08.12.2019 (18:16):Shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. makine komode...Lexo detajet..

1,400 Euro Shitet alfa romeo Shes makin Alfa romeo per arsye mosperdorimi.
Makina ka gjendje te mir motorike

Shitet Alfa Romeo

Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

09.12.2019 (19:42):Shes makin alfa romeo per arsye mosperdorimi. makina ka gjendje te mir motorike dhe xhenerike. viti prodhim 2003. kambio nanual karburanti naft sallon lekur klima. 200.000 km dokumentat kan 1 muaj qe i kan ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,500 Euro SHITET RENO LAGUNA Shitet dhe nderrohet. Reno Laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gj

Shitet Reno Laguna

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

09.12.2019 (19:38):Shitet dhe nderrohet. reno laguna 1.9 dci vit prodhimi 2002 .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike ka 195000 km si motorr.makina disponon ndezie start/stop radio origjinal renault ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas