opel zafira  

 Online 129 lexues | 6 njoftime ne pritje

14,000 Euro

Mercedez Benc 2013

Stacioni i Trenit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2020 (09:48):Makina esht ne gjendje motorike dhe gjenerike shum te mire.e pajisur me xhama te zinj e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj ne servisin tuaj te besuar . ...Lexo detajet..

25,200 Euro

Shitet Super Bmv

Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2014 Viti
130,000 Kilometra

05.08.2020 (19:02):Shitet bmw, vit prodhimi 2014, motorr 200. makina eshte me vetem 140 000 kilometra te bera. makina eshte me kamera tavan xhami panoramik, disqe alumini, full opsion, pasqure me perthyerje, full panorama, aux...Lexo detajet..

19,000 Euro

Shitet Mercedes Ml - Ulet Cmimi

LushnjΓ«, Albania | Lushnje NjoftimeFalas.com
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

12.08.2020 (14:00):Urgjente - shitet ne gjendje perfekte e gatshme per cdo test....Lexo detajet..

2,500 Euro Shes makine  Shitet makine benz C klas me portobagazh, te interesuarit te kontakojn ne cel.06

Shes Makine

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

15.08.2020 (10:02):Shitet makine benz c klas me portobagazh, te interesuarit te kontakojn ne cel.0685421697...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,700 Euro GOLF 5 PLUS, 1.9 DIZEL, MANUAL MAKINA ESHTE ME DOGANE VITI 2007 NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE ,XHENERIKE ,

Golf 5 Plus, 1.9 Dizel, Manual

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

15.08.2020 (09:54):Makina eshte me dogane viti 2007 ne gjendje shume te mire motorrike ,xhenerike ,vizuale gati per tu targuar.nuk ka nevoje per as nje sherbime pasi,ca ka pasur nevoj i jane ber te gjitha.cmimi i makines eshte p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

1,500 Euro SHITET Shitet reno me kondiconer xhama elektrik 1.4 bezine viti 2002 me sherbime te ber

Shitet

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

15.08.2020 (09:49):Shitet reno me kondiconer xhama elektrik 1.4 bezine viti 2002 me sherbime te bera koplete letra deri ne tetor cmimi i diskutushem....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,900 Euro Golf 4.  Viti 1999 Naft 1.9 Letra te paguara deri ne prill te 2021 Ne gjendje te mir  Cmimi 1900 eur ose nderrohet Golf 4. Shitet ose nderrohet

Golf 4. Viti 1999 Naft 1.9 Letra Te Paguara Deri Ne Prill T

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

15.08.2020 (09:45):Golf 4. shitet ose nderrohet ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,300 Euro Lancia Yplsion Shitet Lancia Ypsilon
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Lancia Yplsion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

15.08.2020 (09:40):Shitet lancia ypsilon viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

2,990 Euro Bmw Shitet BMW 330XD Look M Power 4X4 
Motorr l:300 naft pa taks luksi kamjo atomat

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

15.08.2020 (09:31):Shitet bmw 330xd look m power 4x4 motorr l:300 naft pa taks luksi kamjo atomatike 6g makina ka te gjitha sherbimet e sapo bera e gatshme per cdo lloj prove , makina disponon disqe alumini r18 m , gjami par ...Lexo detajet..

2,300 Euro Renault Clio Shitet Renault Clio 
Motorr 1.2
Viti 2008
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mi

Renault Clio

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

15.08.2020 (09:13):Shitet renault clio motorr 1.2 viti 2008 benzine-gaz ne gjendje shume te mire deri ne gusht letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

6,500 Euro Shitet FORISTRADE NISSAN QASHQAI ne super gjendje! OKAZION!!!! Shitet Nissan Qashqai 2.0 dCi! Ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje

Shitet Foristrade Nissan Qashqai Ne Super Gjendje! Okazion!!

Don Bosco, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

13.08.2020 (19:06):Shitet nissan qashqai 2.0 dci! ne super gjendje dhe shume ekonomike per levizje brenda qytetit dhe ne rruge te gjate! - motorri 2.0 nafte dci super i paster dhe i fuqishem - konsumi i kombinuar 5.8 l/100 km...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

6,300 Euro OKAZION TOYOTA RAV 4 VITI 2007 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE SHITET TOYOTA RAV 4 VITI 10/2007 MOTOR I THJESHT 2.2 NAFTE
ME TE GJITHA OPSIONE

Okazion Toyota Rav 4 Viti 2007 Motor I Thjesht 2.2 Nafte

Liqeni ThatΓ«, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

13.08.2020 (19:01):Shitet toyota rav 4 viti 10/2007 motor i thjesht 2.2 nafte me te gjitha opsionet; klima , dy celsa,pilot automat, sensor parkimi etj.ne gjendje shum te mire me dogan te paguar e sapo ardhur cmimi 6300 euro i ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,300 Euro

2,500 Euro Opel Corsa Shitet Opel Corsa 1.2 Benzine -Gaz Viti i Prodhimit 2006 Me Dokumenta 20 maj 202

Opel Corsa

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.08.2020 (09:04):Shitet opel corsa 1.2 benzine -gaz viti i prodhimit 2006 me dokumenta 20 maj 2021 me te gjitha sherbimet e kryera teper ekonomike e gacme per cdo lloje prove ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,500 Euro Skoda  Shitet Skoda 

Motorr 1.9

Viti 2000

Nafte

210.000 km

Kambio manual

Skoda

Durres
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

15.08.2020 (09:03):Shitet skoda motorr 1.9 viti 2000 nafte 210.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner funksional, xhama elektrike, letra te paguar per nje vit. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

600 Euro Shitet motor pa dokumenta Shitet motor

Shitet Motor Pa Dokumenta

Lezhe
Benzin Karburanti
2010 Viti
10,000 Kilometra

15.08.2020 (00:20):Shitet motor...Lexo detajet..

2,200 Euro BMW320  okazion bmw 320 motor2000 viti 2003 makina esht shum e paster si jasht dhe brend

Bmw320

Berati
Nafte Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

14.08.2020 (21:31):Okazion bmw 320 motor2000 viti 2003 makina esht shum e paster si jasht dhe brenda komanda ne timon pilot automatik 2 200€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

3,500 Euro Shitet C class 180 kompresor viti 2003 benzin+gas ne gjendje shume te mir e letrat te p

Shitet

Berati
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
300,000 Kilometra

14.08.2020 (21:31):C class 180 kompresor viti 2003 benzin+gas ne gjendje shume te mir e letrat te paguara per nje vit deri ne korrik 2021 gatshme per cdo lloj prove .....Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,100 Euro Fiat grande punto 1.3 naft Shitet per arsye emigracioni

Fiat Grande Punto 1.3 Naft

Shkoder
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2020 (20:36):Shitet per arsye emigracioni ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

14.08.2020 (20:26):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,200 Euro Shes Benc A Class Avantgarde (full options)  Shitet A class 190 benzin - gas Avantgarde ( Full Option) 
- Sedilje lekure 
-

Shes Benc A Class Avantgarde (full Options)

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
70,000 Kilometra

14.08.2020 (20:21):Shitet a class 190 benzin - gas avantgarde ( full option) - sedilje lekure - sedilje me ngrohje - pasqyra elektronike - baxha panoramike - sensor parkimi para mbrapa ...Lexo detajet..

150,000 Leke Shes opel astra Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

Shes Opel Astra

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (20:02):Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

150,000 Leke

2,700 Euro SHITET TOYOTA JARIS BENZIN GAZ MOT 1000 C SHITET TOYOTA JARIS BENZIN GAZ /GAZI I VENDOSUR PARA 6 MUAJVE ME DOKUMENTA TE RR

Shitet Toyota Jaris Benzin Gaz Mot 1000 C

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

14.08.2020 (19:42):Shitet toyota jaris benzin gaz /gazi i vendosur para 6 muajve me dokumenta te rreg deri dhjetor makina esht ne gjendje te shkelqyer shum ekonomike dhe shum e shpejt shum e paster si brenda dhe jashta qmimi 2600...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,900 Euro shitet golf 5 me dokumenta per 1 vit SHITET GOLF 5 MOTORR 1.9 5 MARSHA SHUM EKONOMIK DHE SHUM I MBAJTUR BRENDA DHE JA

Shitet Golf 5 Me Dokumenta Per 1 Vit

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2020 (19:32):Shitet golf 5 motorr 1.9 5 marsha shum ekonomik dhe shum i mbajtur brenda dhe jashta me dokumenta korrik 2021 te 4 gomat e reja kasetofon te golfit 6 me taq qe kushton 250 euro qmimi 2900 euro thirrni te ky n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

170,000 Leke Shitet Mercedes-Benz Shitet E Clas ne gjendje shume  te mire pune si motorike dhe xhenerike me letra

Shitet Mercedes-benz

Fier
Nafte Karburanti
1996 Viti
300,000 Kilometra

14.08.2020 (19:28):Shitet e clas ne gjendje shume te mire pune si motorike dhe xhenerike me letra deri ne dhjetor siguracion deri qeshor ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

170,000 Leke

692,109,922 Euro Mercedes-Benz C-CLASS C-220 elegance Tirane, shes makine Mercedes-Benz C-CLASS C-220 VITI 2006 Viti 2006,


Karbur

Mercedes-benz C-class C-220 Elegance

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2020 (19:28):Tirane, shes makine mercedes-benz c-class c-220 viti 2006 viti 2006, karburanti: diezel ngjyra.....: blu kamjo......: manual ftohja......: klima km..........: 226000 shes mercedes benz c-class c-220...Lexo detajet..

Kambio: Manual

692,109,922 Euro

2,500 Euro Shitet Bmw 320 
2.0 nafte sedilje lekur goma te reja sherbime te bera ne kohe 
E gats

Shitet

Vlore
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (19:27):Bmw 320 2.0 nafte sedilje lekur goma te reja sherbime te bera ne kohe e gatshme per cdo lloj prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,500 Euro Shitet Audi A4 Shitet Audi A4

Shitet Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

14.08.2020 (19:25):Shitet audi a4...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,500 Euro Shtet ford focus  shitet ford focus 2008 1.6 nafte me 193 mije kilometra me dogane te paguar ma sh

Shtet Ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2020 (19:22):Shitet ford focus 2008 1.6 nafte me 193 mije kilometra me dogane te paguar ma shum e paster ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

120,000 Leke Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

Mercedes Benz E 200

Tirane
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

14.08.2020 (19:22):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

120,000 Leke

1,600 Euro Opel corsa Shitet : Opel Corsa 
Viti i prodhimit : 2001
Forca motorrike : 1.4 
Karburant

Opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2001 Viti
130,000 Kilometra

14.08.2020 (19:18):Shitet : opel corsa viti i prodhimit : 2001 forca motorrike : 1.4 karburanti : benzine kambio : manuale kilometra : 140000 cmimi: 1600 € (i diskutueshem) nr tel: 0699407430 vendodhja : durres le...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas