ornela bregu wikipedia  

 Online 193 lexues | 4 njoftime ne pritje

3,000 Euro Audi A4 Shitet Audi A4

Motorr 1.9 TDI

Viti 2002

240.000 km

Kambio manuale

Audi A4

Elbasan
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (09:53):Shitet audi a4 motorr 1.9 tdi viti 2002 240.000 km kambio manuale 5+r ne gjendje shume te mire cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,100 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4
Viti 2003
Nafte 
Kambio manuale 
Ne gjendje

Ford Fiesta.

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (09:53):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguar deri ne qershor cmimi 2100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

4,000 Euro Ford Fiesta Tirane, shitet Ford Fiesta

Viti : 2009

1.4 nafte

Cmimi : 4.000 Euro

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (09:42):Tirane, shitet ford fiesta viti : 2009 1.4 nafte cmimi : 4.000 euro kamio: manual e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar. kontakt: cel: +355696409500...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

780 Euro Ambasada e Rumanise shet Kia Carens 2003 Nafte Kia Carens

Ambasada E Rumanise Shet Kia Carens 2003 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
70,000 Kilometra

21.02.2020 (09:33):Kia carens ...Lexo detajet..

1,600 Euro Volkswagen Passat Shitet Volkswagen Passat
Motorr 1.9 
Nafte 
Ne gjendje shume te mire
Letra t

Volkswagen Passat

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (09:18):Shitet volkswagen passat motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1600 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

7,900 Euro Skoda Yeti 1.1 benzine 2012(Si e dale nga Fabrika) !!! Kambio Automatike
31000 Km
5 Vendeshe
4 Xhama Elektrik
Timoni Hidraulik, Lek

Skoda Yeti 1.1 Benzine 2012(si E Dale Nga Fabrika) !!!

Tirane
Benzin Karburanti
2011 Viti
30,000 Kilometra

21.02.2020 (09:13):Kambio automatike 31000 km 5 vendeshe 4 xhama elektrik timoni hidraulik, lekure bluetooth/cd/aux hapje + mbyllje qendrore me pult klima bizonale auto mbeshtetese krahu drita mjegulle tavan xhami panor...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet mazda 2me nafte motor 1.4 e 2003 manuale gjendla shume e mire Shitet makine mazdda 2 me nafte motor 1.4 viti prodhomit 2004

Shitet Mazda 2me Nafte Motor 1.4 E 2003 Manuale Gjendla Shum

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (09:13):Shitet makine mazdda 2 me nafte motor 1.4 viti prodhomit 2004...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,999 Euro Okazion - Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 998 cc
Viti 2004
Benzine
Kambio manuale
Ne gjend

Okazion - Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (09:04):Shitet toyota yaris motorr 998 cc viti 2004 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore letra te paguara cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

3,300 Euro Vw touran 2.0 NAFT 2005 full options me dogan Zvicra Volkswagen touran 2.0 NAFT 2005
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
Me

Vw Touran 2.0 Naft 2005 Full Options Me Dogan Zvicra

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (09:03):Volkswagen touran 2.0 naft 2005 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me navigation, clima, pilot automat xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult xhama te zi original, sensor parkimi, d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,500 Euro Alfa 147 Shitet Alfa 147
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Alfa 147

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

21.02.2020 (08:47):Shitet alfa 147 motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,400 Euro Audi A3 1.9 tdi Shitet Audi A3 Motori(CC):1.9L TDI 110 Cv Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit

Audi A3 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:39):Shitet audi a3 motori(cc):1.9l tdi 110 cv tipi karburantit nafte viti prodhimit 2005 transmisioni manuale 192,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e erret gjendja motorike dhe xhenerike shume te mi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,400 Euro

2,900 Euro Peugeot 207 1.6 hdi viti 2008, Shitet Peugeot 207 Motori(CC):1.6L HDi 90 Cv Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhim

Peugeot 207 1.6 Hdi Viti 2008,

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:39):Shitet peugeot 207 motori(cc):1.6l hdi 90 cv tipi karburantit nafte viti prodhimit 2008 transmisionit manuale 179,000 km ngjyra e jashtme e zeze ngjyra e brendshme e erret gjendja motorike dhe xhenerike shume t...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,900 Euro

1,800 Euro Volkswagen Golf 4- Shitet Volkswagen Golf 4

Motorr 1.4

Viti 2002

Benzine

Ne gjendje shu

Volkswagen Golf 4-

Vlore
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:08):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2002 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

900 Euro Lancia Shitet Lancia

Motorr 1.2

Viti 2002

Benzine

Ne gjendje shume te mire

Lancia

Kavaje
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:08):Shitet lancia motorr 1.2 viti 2002 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 900 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro benz vit prodhimi fundi 1999. km 245 mij automatike. 220 cdi naftë. sensor parkimi

Benz

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (08:08):Vit prodhimi fundi 1999. km 245 mij automatike. 220 cdi naftë. sensor parkimi para dhe mbrapa . sendile me fryrje e cfryje. letrat e paguar për 1 vit ....Lexo detajet..

6,500 Euro OKAZION GOLF 6 VITI2009 MOTOR 2.0TDI FULL OPTION SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2008 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 180000. F

Okazion Golf 6 Viti2009 Motor 2.0tdi Full Option

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:08):Shitet vw golf 6 viti 10/2008 motor 2.0 tdi ne gjendje shum te mire me 180000. full option ; fener xenon , navi madhe , sensor shiu dhe dritash , sensor parkimi para mbrapa , sedike kamosh etj. me dogane te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

5,999 Euro Shitet Nissan navara Nisani esh ne super gjendje me letra der 2021

Shitet Nissan Navara

Korce
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Nisani esh ne super gjendje me letra der 2021 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,999 Euro

6,400 Euro E KLAS 220 PANORAMIK Shitet e klas 220 panoramik atomat viti fund 2005 super full super gjendie makin

E Klas 220 Panoramik

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet e klas 220 panoramik atomat viti fund 2005 super full super gjendie makina sapo ka ardh na gjermania e sapo targuar ...Lexo detajet..

2,200 Euro C 220 atomat Okaziiion shitet c 220 cdi atomat timon anglez super gjendie letra te paguara pe

C 220 Atomat

Vlore
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Okaziiion shitet c 220 cdi atomat timon anglez super gjendie letra te paguara per 1 vit cmimi 2200 € pak i diskutushem ...Lexo detajet..

2,400 Euro Ford fiesta Shitet ford fiesta 1.4 Tdci
Viti  2004
Trasmetuesii  manual
Kilometrazhi 

Ford Fiesta

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet ford fiesta 1.4 tdci viti  2004 trasmetuesii  manual kilometrazhi  168031 karburanti  nafte ngjyra  gri makina eshte ne gjendje shume te mire. makina disponon kondicioner funksional, koman...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,400 Euro Ford Shitet ford fiesta 1.4 Tdci
Viti  2004
Trasmetuesii  manual
Kilometrazhi 

Ford

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet ford fiesta 1.4 tdci viti  2004 trasmetuesii  manual kilometrazhi  168031 karburanti  nafte ngjyra  gri makina eshte ne gjendje shume te mire. makina disponon kondicioner funksional, koman...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

3,100 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5

Motorr 1.9

Viti 2005

Nafte

Kambio manuale 6

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 viti 2005 nafte kambio manuale 6+r ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne shtator 2020 cmimi 3100 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,100 Euro

2,200 Euro Mercedes-Benz C220 CDI Shitet .Mercedes-Benz 

Motorr C220 CDI

Kambio automatike

Ne gjendje shu

Mercedes-benz C220 Cdi

Vlore
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet .mercedes-benz motorr c220 cdi kambio automatike ne gjendje shume te mire timon anglez, kondicioner etj letra te sapo paguara per nje vit cmimi 2200 euro...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

20.02.2020 (20:53):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

5,500 Euro Audi A3 Shitet Audi A3

Viti 2007

Nafte

215.000 km 

Kambio automatike 

Ne

Audi A3

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet audi a3 viti 2007 nafte 215.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 5500 euro...Lexo detajet..

4,700 Euro Volkswagen Golf Plus Shitet Volkswagen Golf Plus 

Motorr 2.0

Nafte

199.000 km 

Kambio Au

Volkswagen Golf Plus

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

21.02.2020 (08:07):Shitet volkswagen golf plus motorr 2.0 nafte 199.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4700 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas