pesha dhe gjatesia e marina vjollca  

 Online 346 lexues | 0 njoftime ne pritje

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (22:51):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

1,000 Euro a clas 1000 euro a clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta

A Clas 1000 Euro

Fier
Benzin Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:49):A clas , 140 benzin kambio maunuale, me dokumenta...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

12,500 Euro Mercedes benz E class 2010 🔥Okazion🔥 Shitet Mercedes Benz E-class 2010; me 192.000 km. Opsionet: sensor para-mbrapa,

Mercedes Benz E Class 2010 🔥okazion🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet mercedes benz e-class 2010; me 192.000 km. opsionet: sensor para-mbrapa, sedilje lekure, sensor per rreshjet, sedilje me ngrohje goma dimerore rezerve navigator me liber sherbimesh, te gjitha pr...Lexo detajet..

7,300 Euro -Ford Focus 2012 Shitet Ford Focus
Viti 2012
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume e mire
Letra e pagu

-ford Focus 2012

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet ford focus viti 2012 benzine-gaz ne gjendje shume e mire letra e paguara deri ne qershor 2020 cmimi 7300 euro...Lexo detajet..

5,999 Euro Honda Pilot  Shitet Honda pilot
Motorr 3.5
Viti 2004
Benzine-Gaz
Kambio automatike
Ne gj

Honda Pilot

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet honda pilot motorr 3.5 viti 2004 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume e mire posedon: xhama te zi, komanda ne timon, 7+1 vende, klima etj. letra e paguara per nje vit. cmimi 5999 euro...Lexo detajet..

4,200 Euro Mercedes Benz E270 Shitet Mercedes Benz 
Motorr E270
Viti 2004-2005
Kambio automatike
Ne gjendj

Mercedes Benz E270

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet mercedes benz motorr e270 viti 2004-2005 kambio automatike ne gjendje shume e mire letra e paguara cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

3,000 Euro Land Rover  Shitet Land Rover
Motorr 1.8
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume e mire 
Disqe alum

Land Rover

Kukes
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet land rover motorr 1.8 benzine-gaz ne gjendje shume e mire disqe alumini, goma te reja, 4x4, mbyllje qendrore, panoramike etj letra e paguara deri ne mars 2020 cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

2,800 Euro okazion!!! Fiat croma 1.9 naft multijet.Shum ekonomike 6 marsha klima sensor parkimi 187000

Okazion!!!

Vlore
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Fiat croma 1.9 naft multijet.shum ekonomike 6 marsha klima sensor parkimi 187000 km origjinale ne gjendje shume te mire ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

2,600 Euro Fiat Panda Shitet Fiat Panda
Motorr 1.3
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shum

Fiat Panda

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet fiat panda motorr 1.3 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume e mire letra e paguara cmimi 2600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

2,500 Euro -Alfa Romeo Shitet Alfa Romeo
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume e mire
Goma te reja, ngj

-alfa Romeo

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet alfa romeo motorr 1.9 nafte ne gjendje shume e mire goma te reja, ngjyra e zeze, tapiceri lekure letra e paguara cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz W203 Shitet Mercedes Benz W203
Motorr 220 CDI
Viti 2003
Nafte 
Kambio automatike

Mercedes Benz W203

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:41):Shitet mercedes benz w203 motorr 220 cdi viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. goma te reja, disqe alumini, drita kseno, kondicioner etj letra te paguara der...Lexo detajet..

180,000 Leke Shes nje mercedes benz  CDI ,ngjyre jeshile  origjinale  me nafte e vitit te prodhimit 1999. Shes makine tip mercedes benz me nafte .

Shes Nje Mercedes Benz Cdi ,ngjyre Jeshile Origjinale Me

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

16.11.2019 (22:38):Shes makine tip mercedes benz me nafte ....Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

2,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2500€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...FIAT-CROMA ..ME POTOBAGAZH...ME 5 PORTA...AUTOMAT...VITI 2006...ME

🔥🔥🔥okazion.shes 2500€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (22:31):Shes makin...fiat-croma ..me potobagazh...me 5 porta...automat...viti 2006...me naft...motorr 1.9...me navigator...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

4,200 Euro Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Full Options Shitet Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Cmimi:4200 Euro Pak I Diskutueshem 
Ma

Bmw X5 2003 3.0d Kamio Automatike Full Options

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (22:29):Shitet bmw x5 2003 3.0d kamio automatike cmimi:4200 euro pak i diskutueshem makina posedon keto opsione: ->fenera me lupa ->sistem audio i amplifikuar ->hapje mbyllje qendrore ->sallon lekure ngjyr i zi ...Lexo detajet..

2,500 Euro Volkswagen Golf 4  Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Kambio manuale 6 marshe
Ne

Volkswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (22:18):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 kambio manuale 6 marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja, klima, disqe 16, xhama elektrike etj. letra te paguara cmimi 2500 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

2,300 Euro Smart For For  Shitet Smart For for
Motorr 1.5
Viti 2007
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Do

Smart For For

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
110,000 Kilometra

16.11.2019 (22:09):Shitet smart for for motorr 1.5 viti 2007 nafte ne gjendje shume te mire dogana e paguara gati per targa cmimi 2300 euro nr tel 0697441444...Lexo detajet..

4,200 Euro Mercedes Benz C220 Shitet Mercedes Benz AMG
Motorr C220
Viti 2003
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Mercedes Benz C220

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

16.11.2019 (21:59):Shitet mercedes benz amg motorr c220 viti 2003 kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 4200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,200 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

16.11.2019 (21:55):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,999 Euro Okazion - Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 998 cc
Viti 2004
Benzine
Kambio manuale
Ne gjend

Okazion - Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:52):Shitet toyota yaris motorr 998 cc viti 2004 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore letra te paguara cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

950 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.1
Viti 1996
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Cmi

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:51):Shitet fiat punto motorr 1.1 viti 1996 benzine ne gjendje shume te mire cmimi 950 euro...Lexo detajet..

1,350 Euro Peugeot 206 HDI  Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte

Peugeot 206 Hdi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:45):Makine esht ne gjendje te mir si brenda dhe jasht gomat 90% ka motorr 1.9 nafte sapo jan ndrruar vaj filtra gominat...esht me kondicioner letrat i ka deri ne gusht 2020 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,350 Euro

1,400 Euro -Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8 TDI
Viti 2002-2003
Nafte  
Ne gjendje shume te

-ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
110,000 Kilometra

16.11.2019 (21:39):Shitet ford focus motorr 1.8 tdi viti 2002-2003 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,300 Euro -Ford Focus Shitet Ford Focus
Viti 2001
Makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike.
Cmi

-ford Focus

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:37):Shitet ford focus viti 2001 makina ka nevoje per disa sherbime xhenerike. cmimi 1300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,900 Euro Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.6
Benzine-Gaz
Klima,goma te reja,kondicioner, etj
Ne

Golf 4

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

16.11.2019 (21:35):Shitet golf 4 motorr 1.6 benzine-gaz klima,goma te reja,kondicioner, etj ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro OKAZIONNNN Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro
Letrat i skadojne ne ne

Okazionnnn

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

16.11.2019 (21:28):Shitet ford focus viti 2002 manual,nafte tdci 1500 euro letrat i skadojne ne nentor. kontakt 0697678050...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas