peuegot 807  

 Online 284 lexues | 8 njoftime ne pritje

52,000 Euro

Range Rover Sport 3.0 Naft. 2016 Full

Ali Demi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2016 Viti
30,000 Kilometra

18.10.2019 (02:40):Shitet range rover sport 3.0 diesel ,e sa po arrdhur dogan e paguar, viti 2016, 45,000 km me garanci ,goma sport michelin 100% tavan panoramik, sedilje me memorie dhe lekure speciale, sensore parkimi dhe kamera...Lexo detajet..

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (18:53):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

1,500 Euro Shitet Ford Focus 2001 Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Nafte
Viti 2001
Ne gjendje shume te mire
Letra

Shitet Ford Focus 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (18:50):Shitet ford focus motorr 1.8 nafte viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne dhjetor. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro Citroen c3 1.4 nafte Shitet citroen c3 viti 2003 1.4 nafte me sherbime te gjitha te bera i gatshem pe

Citroen C3 1.4 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (18:49):Shitet citroen c3 viti 2003 1.4 nafte me sherbime te gjitha te bera i gatshem per cdo lloj prove me dokumenta te rregullta der ne maj 2020 cmimi 1900 euro i diskutushem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...CITROEN...VITI 4.12.2009...BENXIN-GAZ...MOTORR 1.9...ME 5 PORTA...E

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

19.10.2019 (18:45):Shes makin...citroen...viti 4.12.2009...benxin-gaz...motorr 1.9...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,500 Euro VW passat Makinen e mire

Vw Passat

Elbasan
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (18:40):Makinen e mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,500 Euro Golf 5 plus Shitet golf 5 plus 1.9 Tdi nafte viti 2005 e sapo gjermania me 199000km origjina

Golf 5 Plus

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (18:30):Shitet golf 5 plus 1.9 tdi nafte viti 2005 e sapo gjermania me 199000km origjinal makina esht me dogane te paguar e gateshme per targim makina eshte e mirmbajtur dhe pa asnje difekt makina disponon: abs.esp...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

4,000 Euro Mazda 6 viti 2005 shitet mazda 6 
viti 2005 
kamio manuale
165 mij km
kamera parkimi
sherbime

Mazda 6 Viti 2005

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (18:30):Shitet mazda 6 viti 2005 kamio manuale 165 mij km kamera parkimi sherbimet e bera letra te paguara deri ne prill 2020 cmimi 4000 euro i diskutueshem nr cel 0686116011...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

2,800 Euro OKAZION!! SHITJE E MERCEDES C-CLASS 220 -Shitet Mercedes C-Class 220 CDI viti i prodhimit 2002.
-Dokumentat e sapoprera

Okazion!! Shitje E Mercedes C-class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (18:28):-shitet mercedes c-class 220 cdi viti i prodhimit 2002. -dokumentat e sapoprera. -kambio automatike. -sherbimet jane kryer vazhdimisht dhe është mirëmbajtur gjithmon. - cmimi 2800 euro - per çdo inform...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet  Shitet Volkswagen
Motorr  1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (18:10):Shitet volkswagen motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet opel zafira Shitet opel zafira vit 2004 motor 2.0 naft 4+1 vende me dokumenta deri ne korrik

Shitet Opel Zafira

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (18:03):Shitet opel zafira vit 2004 motor 2.0 naft 4+1 vende me dokumenta deri ne korrik 2020 makina ka xhame elektrik kondicioner abjes ari beg goma 90% km 192000 te vetat munt te verifikohen me kompjuter makina shi...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz 203 Shitet Mercedes Benz 203
Kambio automatike
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Mercedes Benz 203

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (18:01):Shitet mercedes benz 203 kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara sedilje me ngrohje, kondicioner,disqe alumini etj cmimi 3000 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Shes Mercedes Benz E class 220 cdi Shes Mercedes Benz E class 220 cdi
Me sedilje lekure me baxho xhami
Makina esh

Shes Mercedes Benz E Class 220 Cdi

Shkoder
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

19.10.2019 (17:59):Shes mercedes benz e class 220 cdi me sedilje lekure me baxho xhami makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike...makina ka vetem nje virt qe ka hi ne shqipri me letra te prera deri ne tetor m...Lexo detajet..

3,600 Euro Audi A3 2.0 diesel s-line Makine ne gjendje shume te mire. Me targa gjermane. Servise i sapo ber. Per info

Audi A3 2.0 Diesel S-line

Lushnje
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

19.10.2019 (17:57):Makine ne gjendje shume te mire. me targa gjermane. servise i sapo ber. per informacione te me teperta kontaktoni. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,600 Euro

1,900 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 1900€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...OPEL -MERIVA...VITI 2007...ME NAFT...MANUALE...MOTORR 1.7...ME 5 PO

🔥🔥🔥okazion.shes 1900€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
130,000 Kilometra

19.10.2019 (17:37):Shes makin...opel -meriva...viti 2007...me naft...manuale...motorr 1.7...me 5 porta...e sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 1900€...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,000 Euro Renault Schenik  Shitet Renault Schenike 4x4
Motorr 2.0
Benzine-Gaz
Kambio manuale
Ne gjendje

Renault Schenik

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (17:31):Shitet renault schenike 4x4 motorr 2.0 benzine-gaz kambio manuale ne gjendje shume te mire kondicioner, tapiceri lekure, abs, airbag etj. cmimi 1000 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

100,000 Leke Shitet Renault Clio Shitet Renault Clio
Viti 2001
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Letra te

Shitet Renault Clio

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (17:29):Shitet renault clio viti 2001 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara para nje vit. cmimi 100.000 leke te reja...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,700 Euro Volkswagen Golf Shitet Volkswagen Golf 
Motorr 1.6 
Viti 2001
Benzine-Gaz
Kambio automatike

Volkswagen Golf

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (17:28):Shitet volkswagen golf motorr 1.6 viti 2001 benzine-gaz kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro 🔥🔥🔥OKAZION.SHES 2500€ MAKIN .OKAZION🔥🔥🔥 SHES MAKIN...FIAT -CROMA...ME PORTOBAGAZH...ME NAVIGATOR...VITI 2006...AUTOMAT..

🔥🔥🔥okazion.shes 2500€ Makin .okazion🔥🔥🔥

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
130,000 Kilometra

19.10.2019 (17:28):Shes makin...fiat -croma...me portobagazh...me navigator...viti 2006...automat...me naft...motorr 1.9...i sapo ardhur nga italia...me dogan tË paguar....Çmimi 2500€...Lexo detajet..

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

19.10.2019 (17:03):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,500 Euro Shitet Lancia Libra  Shitet Lancia Libra
Motorr  1.8
Benzine-Gaz
Kambio manuale 
Viti 2001
Ne gj

Shitet Lancia Libra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (17:03):Shitet lancia libra motorr 1.8 benzine-gaz kambio manuale viti 2001 ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,000 Euro Mercedes Benz E Class Shitet Mercedes Benz E Class
Motorr 2.0
Viti 1997 Look 2002
Nafte 
Kambio au

Mercedes Benz E Class

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (16:59):Shitet mercedes benz e class motorr 2.0 viti 1997 look 2002 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, kondicioner, xhama elektrike, baxho xhami, abs, esp etj. letra te paguara pe...Lexo detajet..

800 Euro Renault  Shitet Renault 
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Renault

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (16:51):Shitet renault motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 800 euro...Lexo detajet..

1,900 Euro Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
166.000 km
Goma te reja,kondi

Peugeot 206

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (16:50):Shitet peugeot 206 motorr 1.6 viti 2006 nafte 166.000 km goma te reja,kondicioner,dogana e paguara ne gjendje shume te mire cmimi 1900 euro...Lexo detajet..

1,500 Euro Alfa 156 Shitet Alfa 156
Motorr 1.9
Viti 2001
Nafte
Goma te reja
Ne gjendje shume te

Alfa 156

Pogradec
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

19.10.2019 (16:35):Shitet alfa 156 motorr 1.9 viti 2001 nafte goma te reja ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

3,300 Euro Toyota Yaris  Shitet Toyota Yaris
Motorr 1.4
Viti 2005
Nafte
170.000 km
Ne gjendje shume

Toyota Yaris

Durres
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

19.10.2019 (16:28):Shitet toyota yaris motorr 1.4 viti 2005 nafte 170.000 km ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. letra te paguara. cmimi 3300 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas