peygot relly  2808 njoftime

 Online 175 lexues | 2 njoftime ne pritje

8,500 Euro

Nissan Qashqai+2 2.0l Dci 4wd +mundesi Nderrimi

Autostrada DR-TR km 13, | Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

24.03.2019 (19:13):Shitet nissan qashqai+2 motori(cc):2.0l dci 4wd tipi karburantit nafte viti prodhimit 2009 transmisioni automatike 191,000 km ngjyra e jashtme kafe ngjyra e brendshme e zeze gjendja motorike dhe xhenerike shume...Lexo detajet..

16,000 Euro

Bmw 328i Luxury Line

Rruga Artan Lenja, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

22.03.2019 (10:24):Bmw 328i motorr 2.0 prodhim usa. viti i prodhimit fundi i 2012 me 117 000 milie origjinale te certifikuara. full extra , sallon lekure individual , sedilje elektrike,ngrohje + ftohje memory,fryrje + cfryrje + m...Lexo detajet..

1,450 Euro Shitet Ford Fokus 1.4 CDI Shitet Ford Fokus 1.4 CDI
Benzin-Gaz
Kambio manuale
Viti 2000
240000 Km
Xha

Shitet Ford Fokus 1.4 Cdi

Fier
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

26.03.2019 (11:34):Shitet ford fokus 1.4 cdi benzin-gaz kambio manuale viti 2000 240000 km xhama elektrik kondicioner cd player, mp3, aux, usb ne gjendje shume te mir, letra te sapo paguara per nje vite. cmimi 1450 euro i...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,450 Euro

500,000 Leke VW GOLF 5 Trendline, 1.9 TDI Shitet VW Golf 5 Trendline
KM: 103.600 
Kambio: DSG Automatike (Gearbox of the

Vw Golf 5 Trendline, 1.9 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (11:30):Shitet vw golf 5 trendline km: 103.600 kambio: dsg automatike (gearbox of the year) kondicioner: elektronik/automatik (bi-zone) ngjyra: e kuqe ne vishnje veshja e brendeshme: sedilje trend dy ngjyra (kuq...Lexo detajet..

Kambio: Automatik

500,000 Leke

2,600 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2001
Letra deri ne gusht
Ne gjendje shum t

Shitet Golf 4

Fier
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.03.2019 (10:53):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2001 letra deri ne gusht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike Çmimi 2600 euro nr tel 0682309613...Lexo detajet..

1,300 Euro Okazion Renault CLIO Okazion Renault CLIO , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit

Okazion Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (10:11):Okazion renault clio , motorr 1460 cc diesel, 4l nafte 100.000km, viti prodhimit 2002....Lexo detajet..

1,600 Euro Shes Golf 4 👇 Shes Golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. Eshte i mirmbajtur pasi perdoret ng

Shes Golf 4 👇

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (10:09):Shes golf 4 ekonomik dhe familjare 1.4 naft. eshte i mirmbajtur pasi perdoret nga familjar dhe me te gjitha sherbimet e kryera, me dekumenta te rregulla dhe te paguara. shitet per arsye emigracioni per vetem 16...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

4,500 Euro Shitet Dacia Stepway 1.5Nafte Shitet Dacia Stepway 
Viti i prodhimit i makines 2012 
Km e makines 102300

Shitet Dacia Stepway 1.5nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (09:55):Shitet dacia stepway viti i prodhimit i makines 2012 km e makines 102300 motorri eshte 1.5 nafte makina eshte me sherbime te bera ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike cmimi i makines eshte 450...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

600,000 Leke Vw Caddy 2.0 SDI Nafte Viti 2006 Vw Caddy 2.0 SDI Nafte Viti 2006 
Makina Posedon:
->Kamio Manuale
->Xha

Vw Caddy 2.0 Sdi Nafte Viti 2006

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilometra

26.03.2019 (09:40):Vw caddy 2.0 sdi nafte viti 2006 makina posedon: ->kamio manuale ->xhama manuale jo elektrike ->airbag ->sistem audio origjinal ->hapje mbyllje me celes ->goma te reja ->ndricim kroskoti antiverbues me...Lexo detajet..

Kambio: Manual

600,000 Leke

9,999 Euro Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005 Shitet Ose Nderrohet Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005 Nr Ce

Porsche Cayenne//s 4.5 Benzin+gaz Automatik Viti 2005

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Shitet ose nderrohet porsche cayenne//s 4.5 benzin+gaz automatik viti 2005 nr cel:‭+355697424037‬ cmimi:9999 euro i diskutueshem makina posedon: ->sallon lekure ngjyre gri ->navi te madh ->komanda ne t...Lexo detajet..

4,500 Euro Citroen C4 Automatike 1.6 Benzine+Gaz Impianti I Sapo Monutuar Citroen C4 Automatike 1.6 Benzine+Gaz Impianti I Sapo Monutuar Ne Dat 25.03.2019

Citroen C4 Automatike 1.6 Benzine+gaz Impianti I Sapo Monutu

Elbasan
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Citroen c4 automatike 1.6 benzine+gaz impianti i sapo monutuar ne dat 25.03.2019 i firmes ''lovato'' me garanci 4 vjet vtr e vitit 2005 por model i vitit 2006 110.000 km origjinale cmimi:4500 euro (mundesi pa...Lexo detajet..

4,499 Euro Mercedes C220 Automatik 2003 Full Options 245.000 Km Origjinale Mercedes C220 Automatik 2003 Full Options 245.000 Km Origjinale Cmimi:4500 Euro

Mercedes C220 Automatik 2003 Full Options 245.000 Km Origjin

Elbasan
Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Mercedes c220 automatik 2003 full options 245.000 km origjinale cmimi:4500 euro nr cel:+355695427733 makina posedon keto opsione: ->sendilje lekure ->sendilje me ngrohje ->sensor parkimi origjinal fabrike ...Lexo detajet..

4,300 Euro Vw Passat Automatik 2.0 Nafte 2006 4300 Euro Pak I Diskutueshem Nr Cel:+355695427733 Shitet Vw Passat Automatik 2.0 Nafte 2006 4300 Euro Pak I Diskutueshem Nr Cel:+3

Vw Passat Automatik 2.0 Nafte 2006 4300 Euro Pak I Diskutues

Elbasan
Nafte Karburanti
2006 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Shitet vw passat automatik 2.0 nafte 2006 4300 euro pak i diskutueshem nr cel:+355695427733 makina posedon keto opsione: ->celes me thithje ->ndezje me buton ->sistem audio oirgjininal ->fenera me lupa ->...Lexo detajet..

3,600 Euro Shitet Ose Nderrohet Edhe Me Makin Me Krah Anglez Shitet Ose Nderrohet Edhe Me Makin Me Krah Anglez
Mercedes S320 Automatike Naft

Shitet Ose Nderrohet Edhe Me Makin Me Krah Anglez

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Shitet ose nderrohet edhe me makin me krah anglez mercedes s320 automatike nafte 2005///look e vitit 2001 cmimi:3600 euro nr cel:+355683151750 makina posedon: ->komanda ne timon ->navi te madh ->sistem au...Lexo detajet..

2,300 Euro Hyundai Matrix 1.5 Nafte E Vitit 2004 NR CEL:+355695427733 Shitet Hyundai Matrix 1.5 Nafte E Vitit 2004
Makina Posedon Keto Opsione:
->

Hyundai Matrix 1.5 Nafte E Vitit 2004 Nr Cel:+355695427733

Elbasan
Nafte Karburanti
2004 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Shitet hyundai matrix 1.5 nafte e vitit 2004 makina posedon keto opsione: ->xhama elektrik ->kondicioner ngrohje-ftohje ->sistem audio origjinal ->goma te reja ->hapje mbyllje qendrore ->201.000 km ori...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,700 Euro Shitet Ford fokus viti2001,letrat deri ne shtator ,motori 1.9 nafte kamjo manuale

Shitet

Berati
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

26.03.2019 (09:14):Ford fokus viti2001,letrat deri ne shtator ,motori 1.9 nafte kamjo manuale ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

900 Euro Shitet Volkswagen Shitet Volkswagen
Viti 2000
Motorr 1.6 TDI
Benzinë Gaz
Kambio manuale
 Çm

Shitet Volkswagen

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

26.03.2019 (09:04):Shitet volkswagen viti 2000 motorr 1.6 tdi benzinë gaz kambio manuale Çmimi 900 euro nr tel 0686471719 ...Lexo detajet..

6,500 Euro Renault Clio 1.2 Benzine - 4 Dyer Renault Clio MK4 - 1.2 Benzine
Prodhim: 11/2013

Funksionalitete:
- Kondicio

Renault Clio 1.2 Benzine - 4 Dyer

Tirane
Benzin Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilometra

26.03.2019 (08:41):Renault clio mk4 - 1.2 benzine prodhim: 11/2013 funksionalitete: - kondicioner - kontroll i shpejtesise - hill holder - timon me shumë funksione - sistem i navigimit - dritaret elektrike - sistemi s...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

1,300 Euro Shitet Smarte Shitet smart viti 2003 te gjitha sherbimet e bera,taksat i ka pa paguar,tip tron

Shitet Smarte

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

26.03.2019 (08:39):Shitet smart viti 2003 te gjitha sherbimet e bera,taksat i ka pa paguar,tip tronik, automatic,panoramik,kondicioner, shitet per arsye mos perdorimi fare,per me shum informacion kontaktoni....Lexo detajet..

4,900 Euro SKODA Romster 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN SKODA Roomster 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
ME KONDICIONER 
XHA

Skoda Romster 1.2 Benzine 2010 Zvicra Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

26.03.2019 (07:47):Skoda roomster 1.2 benzine 2010 zvicra me dogan te paguar me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult motor i thjesht pershtatet 100 %ne gaz goma te reja gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,900 Euro

1,600 Euro Renault Clio Renault Clio
1.5 nafte
Manuale
Me letra te paguara per 1 vit
Super ekonomike

Renault Clio

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

26.03.2019 (07:29):Renault clio 1.5 nafte manuale me letra te paguara per 1 vit super ekonomike viti 2001 goma 70%...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

5,000 Euro SHITET MAKINA Shitet makina 
Kushte shume te mira teknike dhe ne gjendje pune taxi .
5 nento

Shitet Makina

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
300,000 Kilometra

25.03.2019 (22:44):Shitet makina kushte shume te mira teknike dhe ne gjendje pune taxi . 5 nentor 2015 eshet blere nga gjermania (nurnberg) me dogane te paguar dhe taksa, sigurime, siguracioi i mjetit te vlefshme deri ne dhj...Lexo detajet..

2,500 Euro Shitet ford focus viti 2004. 2500 euro Shitet Ford focus 1.8 tdci viti 2004 çmimi 2500 euro. Makina ka ardhur nga Ital

Shitet Ford Focus Viti 2004. 2500 Euro

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

25.03.2019 (22:44):Shitet ford focus 1.8 tdci viti 2004 çmimi 2500 euro. makina ka ardhur nga italia ka 2 vjet ne shqipëri eshte ne gjendje shume te mire e perdorur vetem nga nje person. cel.0685575556....Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

1,800 Euro Shitet Toyota Jaris Shitet Toyota Jaris
Viti 1999
Kambio tipTronic
Letra deri ne shtator
Çmimi

Shitet Toyota Jaris

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

25.03.2019 (22:36):Shitet toyota jaris viti 1999 kambio tiptronic letra deri ne shtator Çmimi 1800 euro nr tel 0684799484...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet makine e markes Volswagen Polo Shitet makine e markes Volswagen Polo e vitit te prodhimit 1999, ngyre e zeze me

Shitet Makine E Markes Volswagen Polo

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

25.03.2019 (22:21):Shitet makine e markes volswagen polo e vitit te prodhimit 1999, ngyre e zeze me tre dyer,me motor 1,9 me nafte. makina eshte ne gjendje mjaft te mire e mirembajtur. cmimi i shitjes eshte 1000 euro i disk...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,200 Euro Shitet makina Mercedez Benzz Class ,viti 2002,nafte, kambio manuale , gri , kater dyer. Shitet makina Mercedez Benz class 3200 euro , cmimi i diskutueshem .Nr tel 06864

Shitet Makina Mercedez Benzz Class ,viti 2002,nafte, Kambio

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
30,000 Kilometra

25.03.2019 (22:20):Shitet makina mercedez benz class 3200 euro , cmimi i diskutueshem .nr tel 0686450754...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,200 Euro Super , Mercedes-Benz Vaneo Automatike CDi 1.7 Nafte Mercedes-Benz Vaneo Automatike CDi 1.7 Naft .Viti 2004.Makina Posedon Aribag Ab

Super , Mercedes-benz Vaneo Automatike Cdi 1.7 Nafte

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

25.03.2019 (22:07):Mercedes-benz vaneo automatike cdi 1.7 naft .viti 2004.makina posedon aribag abies komdisioner. (ok) xhama elektrik pasqyra elektrike . xhama e zi orgjinal.muzik player cd.. baxha xhami.mbyllje. qendrore me p...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas