pjese kembimi goma dhe bandazhe korce  

 Online 110 lexues | 2 njoftime ne pritje

BMW

Okazion Bmw X5

Rruga Bako Dervishaj, Tirana, Albania | Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (22:56):Shitet bmw x5 viti 2010 3.0i xdrive pa takse luksi me 198 000 km me garanci. makina disponon cdo opsion te ketij modeli m sport package (300hp) full m look timon m lekure disqe m 20“ origjinale (goma b...Lexo detajet..

Volkswagen

Shitet Golf 6 Kambio Automatike, Viti 2011

Rruga Janos Hunyadi, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

25.11.2020 (18:21):Shitet golf 6 kambio automatike, 1,6 nafte, ne gjendje perfekte. me targa shqipetare, taksat dhe siguracioni deri ne gusht 2021. me kilometrazh 165000 km me navi me ekran te madh, aux dhe bluetooth. dr...Lexo detajet..

Mitsubishi OKAZION ! Shitet makine Mitsubishi Colt. Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

3,800 Euro Tirane Okazion ! Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (14:16): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Ford FORD 1700 EURO. SHITET. Shitet makina.Numer kontakti : 068 40 77 201.
Marka : Ford.
Manule
Nafte 
1,

1,700 Euro Tirane Ford 1700 Euro. Shitet.

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

27.11.2020 (14:08):Shitet makina.numer kontakti : 068 40 77 201. marka : ford. manule nafte 1,2 viti prodhimit : 2001 me dokumenta te rregullta , me letra te paguara deri vitin tjeter. sherbime te perfunduara , pompe e re...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes-Benz V-Class Viti i prodhimit 2008, por makina ka gjithe look te vitit 2013. Motorr 320 nafte

12,000 Euro Fier Shitet Mercedes-benz V-class

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilometra

27.11.2020 (14:00):Viti i prodhimit 2008, por makina ka gjithe look te vitit 2013. motorr 320 nafte 2998cc pa taksa luksi , makina ka paketa brabus origjinale per rritje ne hp te montuara ne zvicer , disqe amg me 4 goma te reja 4...Lexo detajet..

Mini Mini Cooper One D 2004 Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në intern

700 Euro Tirane Mini Cooper One D 2004

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
130,000 Kilometra

27.11.2020 (13:41):Nga 19 nëntor deri më 26 nëntor ankandi ynë i automjeteve është në internet! për shitje ekskluzive 17 automjete përfshirë makinat, automjetet komerciale dhe motoçikletat. makina mercedes, toyota, v...Lexo detajet..

Ford Shitet Ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190 mije kilometra me dogane te paguar Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra

2,100 Euro Tirane Shitet Ford Fiesta 2006 1.4 Nafte Me 190 Mije Kilometra Me D

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (13:17):Shitet ford fiesta 2006 1.4 nafte me 190mije kilometra ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Mercedes Benz e 200 Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite p

120,000 Leke Tirane Mercedes Benz E 200

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
1994 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (13:08):Malina esht ne gjedje perfekte makina esht 200 viti 1994 me kamio atomat shite per arsyje mos pordorimi qmimi 1 miljon e 200 e diskutushem ...Lexo detajet..

Peugeot Shitet makina Pezho 206      motori 1.4 naft Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr

1,000 Euro Tirane Shitet Makina Pezho 206 Motori 1.4 Naft

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (13:04):Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe kamjo me 4 dyer makina eshte ngjyr gri metalixato ...Lexo detajet..

Mitsubishi OKAZION ! Shitet makine Mitsubishi Colt. Shitet makine Mitsubishi Colt.

🔷1.5 Nafte.

🔻Kambio : Automatike

Okazion ! Shitet Makine Mitsubishi Colt.

Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (14:16): shitet makine mitsubishi colt. 🔷1.5 nafte. 🔻kambio : automatike - viti : 2008 👉kilometrazhi : mbi 190,000 km. makina e sapoardhur nga zvicra. cmimi i diskutueshem. per me shume i...Lexo detajet..

Fiat FIAT PUNTO EVO 2011 BENZIN GAZ 1.2 FIAT PUNTO EVO 2011
1.2 BENZIN GAZ 
GJENDJE PERFEKTE 
ME DOKUMENTA TE PAGUAR

3,600 Euro Tirane Fiat Punto Evo 2011 Benzin Gaz 1.2

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (12:38):Fiat punto evo 2011 1.2 benzin gaz gjendje perfekte me dokumenta te paguara deri ne shtator 2021 me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike komanda ne timon autohold aux , telephone ...Lexo detajet..

Volkswagen VW TOURAN 2.0 NAFT 2005 AUTOMAT E SAPOTARGUAR VW TOURAN 2.0 NAFT 2005 AUTOMAT E SAPOARDHUR NGA ZVICRA DHE SAPOTARGUAR 
ME CLI

3,900 Euro Tirane Vw Touran 2.0 Naft 2005 Automat E Sapotarguar

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2005 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (12:38):Vw touran 2.0 naft 2005 automat e sapoardhur nga zvicra dhe sapotarguar me clima, pilot automat, drita kseno larje feneresh, xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumin, dokumenta te paguara per 1 vit...Lexo detajet..

Ford FORD FUSION 1.4 NAFTE MANUALE 2006 💥Okazionn 🚘FORD FUSION 1.4 Nafte Manual 09/2006
164 mij km, letra te pagu

2,990 Euro Tirane Ford Fusion 1.4 Nafte Manuale 2006

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

27.11.2020 (12:17):💥okazionn 🚘ford fusion 1.4 nafte manual 09/2006 164 mij km, letra te paguara per nje vite. makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. disponon,abs,kondicioner,xhama dhe pasqyra elekt...Lexo detajet..

Toyota shitet toyota jaris 1.4 naft manual shitet toyota jaris ne gjendje te shkelqyer gomat te reja pa asnje gervishje ta

3,600 Euro Durres Shitet Toyota Jaris 1.4 Naft Manual

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (11:56):Shitet toyota jaris ne gjendje te shkelqyer gomat te reja pa asnje gervishje tapiceri shum e paster dokumentat per 1 vit qmimi 3.6 euro shum pak i disk...Lexo detajet..

Volkswagen SHES GOLF 6 2010 SHES GOLF 6 1.6 TDI ME 150 MIJ KM ORIGJINALE FULL OPSION VAJ FILTRA TE SAPO BERA

8,900 Euro Durres Shes Golf 6 2010

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

27.11.2020 (11:14):Shes golf 6 1.6 tdi me 150 mij km origjinale full opsion vaj filtra te sapo bera goma te reja ne gjendje te shkelqyer nuk ka nevoj per asgje mund ta kotrolloni ku te deshironi Çmimi 8900 € nr tel 069678793...Lexo detajet..

Ford  FORD FOCUS, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 BENZINE+GAZ Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.6 benzin

6,700 Euro Tirane Ford Focus, Viti 2010, Automatike, 1.6 Benzine+gaz

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2010 Viti
90,000 Kilometra

27.11.2020 (11:06):Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 1.6 benzin+gaz(brc), kambio automatike, viti prodhimit 2010, klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd+aux+tel, xhama+pa...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Shitet Mercedes Benz B Class Shitet Makine Mercedes Benz B Class 170. Automatike, Benzine/Gas, vite prodhimi

5,200 Euro Tirane Shitet Mercedes Benz B Class

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (11:04):Shitet makine mercedes benz b class 170. automatike, benzine/gas, vite prodhimi 2006. impianti i gazit brenda garancise, dokumentat e makines te paguara deri ne 11/2021...Lexo detajet..

Audi Shes makine Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasi

1,250 Euro Fier Shes Makine

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

27.11.2020 (11:01):Seshe audin ne gjendje te mir pune te interesuarit te kontaktoj per cmimin flasim...Lexo detajet..

Volkswagen Golf Plus 1.6 Benzine+Gaz Shitet Volkswagen Golf Plus Motori(CC):1.6L Tipi Karburantit Benzine+Gaz Viti Pr

3,700 Euro Tirane Golf Plus 1.6 Benzine+gaz

Kambio: Manual
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (10:45):Shitet volkswagen golf plus motori(cc):1.6l tipi karburantit benzine+gaz viti prodhimit 2006 transmisioni manuale 198,000 km ngjyra e jashtme blu e erret ngjyra e brendshme e zeze gjendja mororike dhe xhenerike...Lexo detajet..

Volkswagen Shitet Volkswagen JETTA OKAZION Shitet JETTA 2011 
2.5 Benzin Gaz
Sedilje Lekure
124000 Milje

6,500 Euro Tirane Shitet Volkswagen Jetta Okazion

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilometra

27.11.2020 (09:43):Shitet jetta 2011 2.5 benzin gaz sedilje lekure 124000 milje...Lexo detajet..

Fiat FIAT DOBLO 1.9 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN FIAT DOBLO 1.9 NAFT 2008 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, XHAMA DHE PA

3,900 Euro Tirane Fiat Doblo 1.9 Naft 2008 Zvicra Me Dogan

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (09:10):Fiat doblo 1.9 naft 2008 zvicra me dogan te paguar, me kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike ,sensor parkimi ganxh terheqje gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Mercedes-Benz Okazion shitet Mercedes benz ML280 cdi full option FUORISTRADA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. ESHTE FULL OPTION: MARSH AUTOMATIK,

10,500 Euro Tirane Okazion Shitet Mercedes Benz Ml280 Cdi Full Option

Kambio: Automatik
Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (09:05):Fuoristrada eshte ne gjendje shume te mire. eshte full option: marsh automatik, sedilje lekure, computer + navigator 2015, xhama elektrik, klima automatik, sensor parkimi para dhe mbrapa, disqe alumini, goma mi...Lexo detajet..

Ford Shes ford focus 2007 Shitet fordi foxus 2007 1.6 Tdci ne gjëndje të shkëlqyer. Letrat të sapo pre

3,100 Euro Tirane Shes Ford Focus 2007

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

27.11.2020 (08:34):Shitet fordi foxus 2007 1.6 tdci ne gjëndje të shkëlqyer. letrat të sapo prera dhe shërbimet të sapo bëra të gjitha. makina është e gatëshme për çdo lloj prove....Lexo detajet..

Audi Shitet audi A6, 1.9 Nafte Shitet Audi A6, 1.9 nafte, 2000, gjendja dhum e mire. Letrat te paguara per 1 vi

2,000 Euro Tirane Shitet Audi A6, 1.9 Nafte

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

27.11.2020 (08:03):Shitet audi a6, 1.9 nafte, 2000, gjendja dhum e mire. letrat te paguara per 1 vit....Lexo detajet..

Peugeot Furgoni Peugeot Boxer 2,5td 1997 Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. i eshte bere sherbim kapital me mot

2,750 Euro Tirane Furgoni Peugeot Boxer 2,5td 1997

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
1997 Viti
250,000 Kilometra

27.11.2020 (01:09):Furgoni eshte ne gjendje shume te mire pune. i eshte bere sherbim kapital me motor, disk spexhidisk, marmite, goma te reja dhe rezerve dhe sherbimet e mirembajtjes periodike. ka targa dhe dokumenta shqiptare te...Lexo detajet..

Fiat Fiat Punto 1.2 Benzin /Gaz Manual Viti 2001 Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin/Gaz 8Valvula Manual Viti 2001.Opsionet Aribag.Abi

1,350 Euro Durres Fiat Punto 1.2 Benzin /gaz Manual Viti 2001

Kambio: Manual
Benzin Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

27.11.2020 (00:28):Shitet fiat punto 1.2 benzin/gaz 8valvula manual viti 2001.opsionet aribag.abies.kondisioner.xhama elektrik.hidraulik+city muzik players usb aux.mbyllje qendrore centralizata.motorr+xhenerike estetike super g...Lexo detajet..

Volkswagen polo benzin gas automatike shitet ose ndrohet polo benzin gas automat..ne gjendje shum te mire..sherbime te

2,100 Euro Tirane Polo Benzin Gas Automatike

Kambio: Automatik
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

26.11.2020 (23:35):Shitet ose ndrohet polo benzin gas automat..ne gjendje shum te mire..sherbime te sapo bera...shum ekonomike..viti 2004...Lexo detajet..

Ford SHITET FORD FOCUS 1.6 NAFTE 2009 Ford focus 1.6 nafte TDCI (CI) te kuqe
(Sport,Standart,Comfort).
Modeli DURATO

3,900 Euro Tirane Shitet Ford Focus 1.6 Nafte 2009

Kambio: Manual
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

26.11.2020 (22:42):Ford focus 1.6 nafte tdci (ci) te kuqe (sport,standart,comfort). modeli duratorq. 109 hp. viti:2009 225.000km. te gjitha sherbimet e bera, vaj dhe filtra te sapo nderruara. goma te reja, rripi motorrit i...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas