pult per opel corsa c languageenglish  

 Online 259 lexues | 7 njoftime ne pritje

3,700 Euro

Skoda Yeti 1.2 Tsi, 2010

Rruga lidhja e Prizrenit pallati nr 8 | Tirane Boiken Developments
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (20:19):Skoda yeti 1.2 tsi e vitit 2010. gjendje perfekte motorike dhe mekanike. ngjyre e zeze. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,700 Euro

3,000 Euro Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike OKAZION 3000€ Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike,v 2005 dale n

Mercedes Benz A Class A160 Nafte ,kamio Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (22:13):Okazion 3000€ mercedes benz a class a160 nafte ,kamio automatike,v 2005 dale ne 2006 dogane te paguar , kamio automatike, xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne t...Lexo detajet..

3,500 Leke passat  Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur kli

Passat

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
50,000 Kilometra

24.02.2020 (21:54):Passat me 2 te kuqe me 2 pal disqje 16 17 sportiv serdilje me kamosh e lekur klima tronic serdiljet e para me ngrofse ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Leke

2,300 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Viti 2000
Kambio automatike
Ne gjend

Volkswagen Golf 4

Vlore
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:51):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 tdi viti 2000 kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

4,900 Euro Vw golf 1.9 NAFT 2006 AUTOMAT FULL OPTIONS GJERMANIA  Vw golf 1.9 NAFT viti 2006 
E sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar 
Ful

Vw Golf 1.9 Naft 2006 Automat Full Options Gjermania

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:51):Vw golf 1.9 naft viti 2006 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar full options kamje automat dsg, marshe ne timon me pilot automatic, komanda ne timon bluetooth per telephone, clima bi zona, se...Lexo detajet..

2,200 Euro Chevrolet Kalos  Shitet Chevrolet Kalos 1.4 benzine/gas viti i prodhimit 2005. Impianti origjinal

Chevrolet Kalos

Kavaje
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:50):Shitet chevrolet kalos 1.4 benzine/gas viti i prodhimit 2005. impianti origjinal sic ka ardhur nga gjermania. makina eshte ne gjendje shume te mire. te gjitha sherbimet e bera. gomat e dimrit jane te reja. per ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

2,300 Euro Volkswagen Golf 4- Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjen

Volkswagen Golf 4-

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:49):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2002 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 2300 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

3,200 Euro WOLKSWAGEN CADY SHITET OSE NDERROHET - WOLKSWAGEN CADY - LIFE 1.9 TDI HYGLINE VITI 2007 - EURO 4

Wolkswagen Cady

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (21:44):Shitet ose nderrohet - wolkswagen cady - life 1.9 tdi hygline viti 2007 - euro 4 - tvsh e paguar - ngjyra - e verdhe e erret ne rrezatim dielli esht me perle - tapiceri shum e paster gri - km 186.000 - timon tr...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

1,800 Euro Opel Corsa  Shitet Opel Corsa 
Motorr 1.2
Viti 2003
Benzine
Kambio automatike 
Ne gjend

Opel Corsa

Durres
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (21:36):Shitet opel corsa motorr 1.2 viti 2003 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire letra te paguara cmimi 1800 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet VW Polo 1.4 benzin-gaz . Polo1.4 benzin-gaz kambio manual. Kondicioner.gjendje shum te mir.te sapo nderua

Shitet Vw Polo 1.4 Benzin-gaz .

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:36):Polo1.4 benzin-gaz kambio manual. kondicioner.gjendje shum te mir.te sapo nderuara vaj filtra. letrat deri me fund maji....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,500 Euro Alfa 147 Shitet Alfa 147
Motorr 1.9
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara p

Alfa 147

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:32):Shitet alfa 147 motorr 1.9 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

4,000 Euro Sprinter 208 ne gjendje shum te mir pune letrrat te gjitha te paguara  Cmimi i diskutueshem

Sprinter 208 Ne Gjendje Shum Te Mir Pune Letrrat Te Gjitha T

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:27):Cmimi i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,000 Euro

1,300 Euro shitet Opel Meriva 2004 Shitet Opel meriva 1.6 benzin e gatshme per dogan viti 2004 per mshum info telef

Shitet Opel Meriva 2004

Durres
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:19):Shitet opel meriva 1.6 benzin e gatshme per dogan viti 2004 per mshum info telefononi ne nr me poshte...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,500 Euro Renault Clio 1.5 diesel 2003 Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te

Renault Clio 1.5 Diesel 2003

Lushnje
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

24.02.2020 (21:18):Makina esht ne gjendje te mir, bateria dhe frenat jan te reja, dokumentat jan te paguara deri ne maj 2020. Çmimi esht i bisedueshem. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

24.02.2020 (21:17):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Mercedez benz E class 220  Makina eshte Ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspekte

Mercedez Benz E Class 220

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

24.02.2020 (21:14):Makina eshte ne gjendje te mir motorrike dhe shum e mbajtur ne te gjitha aspektet... per me shum info ose foto kontaktoni nmr perkates. ...Lexo detajet..

1,600 Euro Per arsye emigrimi Makima asht me gjendje shum te mir motorike

Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

24.02.2020 (21:12):Makima asht me gjendje shum te mir motorike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

3,500 Euro Shes Golf 5 , 1.9 nafte, kambio manuale Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Xhama e

Shes Golf 5 , 1.9 Nafte, Kambio Manuale

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:08):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe xhama elektrike, 2 celesa me cip, abs, airbag, radio am/fm, cd, lidhje me bluetooth me celularin. ne gjendje shume te mire letra te pag...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

1,800 Euro OKAZION !!! OKAZION !!
Shitet Golf 4  Gaz/Benzine 1.4 manual
Impianti me garanci 2-Vjecare

Okazion !!!

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:07):Okazion !! shitet golf 4 gaz/benzine 1.4 manual impianti me garanci 2-vjecare ! kondicioner,xhama elektrike,frena abs ! te gjitha sherbimet e bera..mund ta kontrolloni te mekaniku juaj. cmimi: 1800€ pak...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:02):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

3,300 Euro Golf V 1.9 diesel GolfV
1.9 diesel
Super

Golf V 1.9 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (21:00):Golfv 1.9 diesel super...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

24.02.2020 (20:57):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

5,700 Euro -Toyota Rav 4 Shitet Toyota Rav 4

Motorr 2.2

Nafte

Ne gjendje shume te mire

Cmimi

-toyota Rav 4

Vlore
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:44):Shitet toyota rav 4 motorr 2.2 nafte ne gjendje shume te mire cmimi 5700 euro...Lexo detajet..

2,200 Euro Shitet fiat punto automat 1.2 benxine  Fiat punto automat viti 2000.
1.2 benxine me letra gjendje suprer

Shitet Fiat Punto Automat 1.2 Benxine

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:41):Fiat punto automat viti 2000. 1.2 benxine me letra gjendje suprer ...Lexo detajet..

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

23.02.2020 (15:46):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1700 Euro

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:41):Shitet volkswagen golf 4 ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,200 Euro Shitet citroen C5  pa dogane 1200€ Shitet makine Citroen C5 viti 2002, 2.0 hdi 180mij km. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Citroen C5 Pa Dogane 1200€

Berati
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

24.02.2020 (20:37):Shitet makine citroen c5 viti 2002, 2.0 hdi 180mij km. makina eshte ne gjendje shume te mire. eshte me targa spanjolle (pa dogane) me kontaktoni ne whatsapp 0034617678022 dori...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas