reaksionet kimike ne trupin e njeriut  

 Online 150 lexues | 2 njoftime ne pritje

1,200 Euro Shitet Seat Ibiza Shitet Seat Ibiza , viti 2000, 1.4 MPI 8V. Dokumentat e paguara deri Tetor 2020.

Shitet Seat Ibiza

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (12:09):Shitet seat ibiza , viti 2000, 1.4 mpi 8v. dokumentat e paguara deri tetor 2020. makine familjare ne gjendje te mire mekanike dhe motorike. karburant benzin-gaz....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

400 Euro ww golf i mbajtur mire sport me disqe 16 rezja .cmim okazion.????? golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire .

Ww Golf I Mbajtur Mire Sport Me Disqe 16 Rezja .cmim Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1997 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (12:06):Golf 3 i vitit 1997 benzin -gaz 1.6 morri gjendja e mire ....Lexo detajet..

1,200 Euro Mercedes Benz C Class Shitet Mercedes Benz C Class 
Motorr 220 CDI 
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale

Mercedes Benz C Class

Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
180,000 Kilometra

01.04.2020 (12:01):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,699 Euro S class 3200 Shitet Mercedes Benz
Motorr S320
Viti 2003
235.000 km
Sedilje elektrike, nav

S Class 3200

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (11:46):Shitet mercedes benz motorr s320 viti 2003 235.000 km sedilje elektrike, navigator, cd player, klima etj. cmimi 1699 euro i diskutushem letrat deri muajn e 6 me taks luksi vetem te interesuarit te kontakto...Lexo detajet..

700 Euro Sharon Shitet Sharon 
Viti 1999
Letra te mbaruara
Cmimi 700 Euro

Sharon

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
130,000 Kilometra

01.04.2020 (11:45):Shitet sharon viti 1999 letra te mbaruara cmimi 700 euro ...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet Shitet VW Polo

Viti: 1997
Motorri: 1.0 Benzine
Km: 140 mije
Cmimi: 1000€

Shitet

Lezhe
Benzin Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

01.04.2020 (11:43):Shitet vw polo viti: 1997 motorri: 1.0 benzine km: 140 mije cmimi: 1000€ opsione: baxho, power steering, airbag, abs, xhami mbrapa me tharje me buton. makina eshte e mbajtur, e vecant ne llojin e vet...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,000 Euro Audi TT 1.8 T Roadster Quaro 2dr Audi TT 1.8 T Roadster Quaro 2dr

Marka: Audi
Modeli: TT 1.8 T Roadster Quaro

Audi Tt 1.8 T Roadster Quaro 2dr

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
110,000 Kilometra

01.04.2020 (11:42):Audi tt 1.8 t roadster quaro 2dr marka: audi modeli: tt 1.8 t roadster quaro 2dr trupi: cabriolet largësia: 100,000 viti: 2001 lloji i karburantit: benzina transmetimi: manual ngjyra: kuq dyert: 2 ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

8,500 Euro SPRINTER 316 VITI 2009 EURO 5 SHITET SPRINTER 316 VITI 2009 EURO-5 I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA! GJENDJA E SHKE

Sprinter 316 Viti 2009 Euro 5

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilometra

01.04.2020 (10:35):Shitet sprinter 316 viti 2009 euro-5 i sapo ardhur nga gjermania! gjendja e shkelqyer si motorrike dhe xhenerike, 2+1 me dogane te paguar ! per informacione te metejshme kontaktoni ne ! 0682091369....Lexo detajet..

Kambio: Manual

8,500 Euro

3,500 Euro FORD FOKUS-C-MAX SHITET FORD FOKUS C-MAX! ME DOGANE! VITI 2005! E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, NE

Ford Fokus-c-max

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (10:35):Shitet ford fokus c-max! me dogane! viti 2005! e sapo ardhur nga gjermania, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike benzinË/ gaz fabrikisht! manual! 0682091369. 0692491369...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

900 Euro Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte ne gjendje te mire letrat e paguara deri në dhjetor 2020 Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta t

Shes Volkswagen Lupo Motorr 1.7 Nafte Ne Gjendje Te Mire Let

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

01.04.2020 (10:26):Shes volkswagen lupo motorr 1.7 nafte në gjendje të mirë pune me dokumenta të paguara deri në dhjetor 2020 super ekonomike ...Lexo detajet..

16,000 Euro shitet kamion benx atego 2011 shitet benc atego me kamio automatike euro 5 ad blu viti 2011 km 460000 ne gj

Shitet Kamion Benx Atego 2011

Fier
Nafte Karburanti
2011 Viti
300,000 Kilometra

01.04.2020 (10:17):Shitet benc atego me kamio automatike euro 5 ad blu viti 2011 km 460000 ne gjedje te persosur me letra te gjitha te paguara dhe siguracion per 1 vit....Lexo detajet..

2,500 Euro Ford fiesta viti 2006 1.4 naft e sapoardhur nga italia me letra deri ne 2021 Ford fiesta 1.4 naft  2006  e sapo ardhur nga italia 
Letra per 1 vit ne sup

Ford Fiesta Viti 2006 1.4 Naft E Sapoardhur Nga Italia Me

Shkoder
Nafte Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (09:22):Ford fiesta 1.4 naft 2006 e sapo ardhur nga italia letra per 1 vit ne supergjendje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,100 Euro Okazion shitet Skoda Octavia Autovetur automatike ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi me nje

Okazion Shitet Skoda Octavia

Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
90,000 Kilometra

01.04.2020 (06:42):Autovetur automatike ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi me nje cmim okazion....Lexo detajet..

100,000 Leke Shitet BMW 525 Shes BMW 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. Ma

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (05:27):Shes bmw 525, prodhim i vitit 1999, me nafte, vellim 2497 cc, kambio manuale. makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire. ngjyra blue e erret. shitet per arsye emigrimi. ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

3,000 Euro Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike OKAZION 3000€ Mercedes Benz A Class A160 nafte ,Kamio automatike,v 2005 dale n

Mercedes Benz A Class A160 Nafte ,kamio Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

01.04.2020 (02:51):Okazion 3000€ mercedes benz a class a160 nafte ,kamio automatike,v 2005 dale ne 2006 dogane te paguar , kamio automatike, xhama elektrik , pasqyra elektrike ,fenere inteligjente , drita mjegulle ,komando ne t...Lexo detajet..

3,900 Euro Vw golf sportvagon 1.9 NAFT 2009 Zvicra me dogan Volkswagen golf 5 sportvagon 1.9 NAFT 2009
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te

Vw Golf Sportvagon 1.9 Naft 2009 Zvicra Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilometra

01.04.2020 (00:39):Volkswagen golf 5 sportvagon 1.9 naft 2009 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar me clima pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike sensor parkimi disqe alumin goma te reja gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,300 Euro C 200 kompressor gaz + benzin OKAZIIION SHITET C 200 KOMPRESSOR GAZ + BENZIN MOTOR ME KAPAK T KUQ SUPER GJEND

C 200 Kompressor Gaz + Benzin

Vlore
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilometra

31.03.2020 (22:51):Okaziiion shitet c 200 kompressor gaz + benzin motor me kapak t kuq super gjendie letra te sapo paguara per 1 vit xhama te zi me certifikat disqe 17 sport edition makina eshte super gjendie sherbime t sapo ber...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,700 Euro Mercedez170a Motor 1.7 diesel.

Mercedez170a

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

31.03.2020 (22:49):Motor 1.7 diesel....Lexo detajet..

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

31.03.2020 (22:11):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

4,200 Euro Mercedes c 220 NAFT 2007 Automat avengard me dogan Mercedes c 220 NAFT 2007
E sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar 
Kamje

Mercedes C 220 Naft 2007 Automat Avengard Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.03.2020 (20:54):Mercedes c 220 naft 2007 e sapoardhur nga gjermania me dogan te paguar kamje automat, model avengard me pilot automatic, kondicioner sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa drita bi kseno origi...Lexo detajet..

3,200 Euro Vw touran 2.0 NAFT 2006 Zvicra full options Volkswagen touran 2.0 NAFT 2006 
E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 
G

Vw Touran 2.0 Naft 2006 Zvicra Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

31.03.2020 (20:53):Volkswagen touran 2.0 naft 2006 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar gjendje perfekte full options me navigation, clima bi zona xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult xhama te zi o...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

3,900 Euro Ford fiesta 1.2 benzin 2010 full options Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar full options gjendje perfekte

Ford Fiesta 1.2 Benzin 2010 Full Options

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

31.03.2020 (20:53):Ford fiesta 1.2 benzin 2010 me dogan te paguar full options gjendje perfekte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

3,500 Euro Mercedes-Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 170 CDI
Viti 2007
Kambio automatike
Ne g

Mercedes-benz A Class

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.03.2020 (20:36):Shitet mercedes benz a class motorr 170 cdi viti 2007 kambio automatike ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 3500 euro...Lexo detajet..

6,800 Euro Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km Shitet Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 km
I sapoardhur nga Gj

Furgon Hyundai 2.5 Diesel Viti 2009, 200.000 Km

Tirane Albprona
Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilometra

18.03.2020 (17:11):Shitet furgon hyundai 2.5 diesel viti 2009, 200.000 km i sapoardhur nga gjermania, me dogane te paguar, me targa gjermane, manual. 5+1, goma te reja, + 4 goma rezerve. hapet ne te dy krahet. ne gjendje ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,800 Euro

2,600 Euro Volkswagen Golf-4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 2002
Nafte
260.000 km
Ne gjendje s

Volkswagen Golf-4

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

31.03.2020 (19:06):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 2002 nafte 260.000 km ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 2600 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

6,500 Euro Shitet makine Toyota RAV-4 ,2007 Toyota Rav-4
Marka : Toyota
Modeli-Rav 4
Viti : 2007
Lloji karburantit: Naft

Shitet Makine Toyota Rav-4 ,2007

Vlore
Benzin Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

31.03.2020 (18:55):Toyota rav-4 marka : toyota modeli-rav 4 viti : 2007 lloji karburantit: nafte ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas