reno cenik 2000  

 Online 154 lexues | 11 njoftime ne pritje

8,000 Euro

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Rruga Irfan Tomini, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (09:28):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

1,500 Euro E gacme per cdo lloj prove te gjitha letrat e prea dhe sherbimet e sapo bera shitet per arsye emigri Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo pagua

E Gacme Per Cdo Lloj Prove Te Gjitha Letrat E Prea Dhe Sherb

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (09:34):Rreno senic viti 2004 taksat e sapo prera per 1 vit dhe siguracjoni i sapo paguar gomat 90% i gacm per cdolloj prove ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

8,000 Euro Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike Pershkrimi
AUDI A3 /// SPORTBACK /// 

???? : 0699369189
AUDI A3 
MODEL ///

Audi A3 * Performance * Viti 2012 * Automatike

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (09:28):Pershkrimi audi a3 /// sportback /// ???? : 0699369189 audi a3 model /// s - line /// viti 2012 eco system ( fiket ne semafor ) motorri 2.0 tdi (nafte) kambio automatike dhe s - tronic tapiceri ...Lexo detajet..

1,500 Euro Shitet ford fiesta 1.4 naft vit prodhim 2006 , shitet per arsye mos perdorimi Shitet ford fiesta 1.4 nafte, vit prodhimi 2006 me 172000 km , 1500 euro.shitet

Shitet Ford Fiesta 1.4 Naft Vit Prodhim 2006 , Shitet Per Ar

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (08:48):Shitet ford fiesta 1.4 nafte, vit prodhimi 2006 me 172000 km , 1500 euro.shitet per arsye mos perdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

2,200 Euro Golf 4 Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima,  217 mij ki

Golf 4

Elbasan
Nafte Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2020 (08:47):Shitet golf 4 , viti 2001 , manual , naft , motorr 1.9 t(di) ,klima, 217 mij kilometra , letrat e prera deri me dat 13 gusht 2021 , ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,200 Euro

1,700 Euro Volkswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.9
Nafte
Kambio manuale 
Ne gjendje shume

Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (08:44):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,800 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9
Ne gjendje shume te mire 
Letra te paguar

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (08:43):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 ne gjendje shume te mire letra te paguar cmimi 2800 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

1,850 Euro Opel Meriva  Shitet Opel Meriva 
Motorr 1.4
Viti 2008
Benzine- e pershtatshme dhe per impj

Opel Meriva

Durres
Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (08:33):Shitet opel meriva motorr 1.4 viti 2008 benzine- e pershtatshme dhe per impjant gazi 176.000 km kambio manuale ne gjendje shume te mire dogana e paguar gati per targa cmimi 1850 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,850 Euro

750 Euro Opel corsa 970 benzin viti 2000 Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri n

Opel Corsa 970 Benzin Viti 2000

Durres
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

20.09.2020 (08:26):Shitet opel corsa motori 970 viti 2000 ne gjendje te mire 3 porta ,letrat deri ne shkurt 2021 ju lutem vetem telefonata serioze....Lexo detajet..

4,000 Euro Audi A4 super gjendje okazion 📂 Shitet : Audi A4
📂 Viti i prodhimit : Dhjetor 2003
📂 Forca motorrik

Audi A4 Super Gjendje Okazion

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilometra

20.09.2020 (07:40):📂 shitet : audi a4 📂 viti i prodhimit : dhjetor 2003 📂 forca motorrike : 2.4 📂 karburanti : benzin-gaz 📂 kambio : automat 📂 kilometra :270000 km 📂 cmimi : 4000€ 📂 numri celulari...Lexo detajet..

3,300 Euro FORD FUSION 1.4 TDCI MANUALE 2007 🚘MARKA/MODELI➡️ FORD FUSION
📆VITI➡️ 2007
🕹KAMBIO➡️ MANUAL

Ford Fusion 1.4 Tdci Manuale 2007

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

20.09.2020 (07:13):🚘marka/modeli➡️ ford fusion 📆viti➡️ 2007 🕹kambio➡️ manuale ⛽karburanti➡️ 1.4 nafte 📱kontakt📞➡️069 799 55 32 ✏info shtese➖ km origjinale 160 mij te certifikuara➖d...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

2,500 Euro C-klas 220 cdi Shitet Benc C-Klas 220 CDI
Makina esht nr gjendje super 
Nevoitet vetem disa s

C-klas 220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

20.09.2020 (06:51):Shitet benc c-klas 220 cdi makina esht nr gjendje super nevoitet vetem disa sherbime nga jasht esht e gateshme per cdo lloj prove ...Lexo detajet..

2,600 Euro Fiat punto 2010 Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar .
Motorri 1.2 benzin gaz impjanti land

Fiat Punto 2010

Durres
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

20.09.2020 (02:44):Fiat punto viti 2010 me dogane te paguar . motorri 1.2 benzin gaz impjanti landi renzo . kondicioner , timon city , shum ekonomike . cmimi : 2600 € tel : 0695128080...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,600 Euro

1,000 Euro Shitet Twingo Vite prodhimi 2003
Motorri 1.2 benzi+gaz
Kondicioner
Panorama
Letrat deri ne

Shitet Twingo

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

20.09.2020 (01:30):Vite prodhimi 2003 motorri 1.2 benzi+gaz kondicioner panorama letrat deri ne 10.02.2021 makina ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet e bera....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

1,500 Euro Shes ford focus benzin gaz viti 2001-2002 cmimi 1500 euro Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 eu

Shes Ford Focus Benzin Gaz Viti 2001-2002 Cmimi 1500 Euro

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (23:53):Shes ford focus benzin gaz me letra te paguara deri ne prill 2021 cmimi 1,500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,100 Euro Shitet fiat punto 1.2 benzin ne gjendje te mire. Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi

Shitet Fiat Punto 1.2 Benzin Ne Gjendje Te Mire.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (23:43):Shitet fiat punto ne gjendje te mire shitet per arsye mospërdorimi ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

130,000 Leke Mercedes-benz 250 Mercedes Benz 250 dokumenta te sapo paguara makina nje gjendje te mire sallon le

Mercedes-benz 250

Vlore
Nafte Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

19.09.2020 (23:37):Mercedes benz 250 dokumenta te sapo paguara makina nje gjendje te mire sallon lekure hapje mbyllje qendrore me pult amortizim me vaj per pesh drita xenon...Lexo detajet..

Kambio: Manual

130,000 Leke

1,000 Euro Pezho 206 Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri m

Pezho 206

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

19.09.2020 (23:11):Makinaeshte ne gjendje teshkelqyer motorrike dhe kamjo me 4 dyer dhe ngjyr gri metalixato...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

2,800 Euro  C220 Automatike 0699324799 Mercedes C220 Nafte Automatike 2003 2800 Euro 
Makina Posedon:
->Klima Tron

C220 Automatike 0699324799

Kavaje
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (22:53):Mercedes c220 nafte automatike 2003 2800 euro makina posedon: ->klima tronike ->komanda ne timon ->kompjuter bordi ->disqe alumini 16//inch me goma ne gjendje shum te mire ->sistem audio origjinal i ampl...Lexo detajet..

6,500 Euro Traktor Fiat 50 - 66 dt Shitet traktor Fiat 50 - 66 dt ne gjendje shume te mire.
Traktori është i mir

Traktor Fiat 50 - 66 Dt

Tirane
Tjeter Karburanti
1997 Viti
10,000 Kilometra

19.09.2020 (22:46):Shitet traktor fiat 50 - 66 dt ne gjendje shume te mire. traktori është i mirëmbajtur. për më shumë informacion më kontaktoni me email: anna_filipini@protonmail.ch...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,500 Euro

2,500 Euro Passat 2.5 tdi Shitet pasat 2.5 nafte automatic super gjendje..letra deri 2021 tel serjoze..

Passat 2.5 Tdi

Fier
Nafte Karburanti
2004 Viti
300,000 Kilometra

19.09.2020 (22:40):Shitet pasat 2.5 nafte automatic super gjendje..letra deri 2021 tel serjoze.....Lexo detajet..

3,000 Euro Shitet Volkswagen Passat Viti 2002 Makina eshte e vitit 2002.
- Sherbimet i ka te gjitha te kryera 
- Pjeset e mo

Shitet Volkswagen Passat Viti 2002

Lushnje
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

19.09.2020 (22:33):Makina eshte e vitit 2002. - sherbimet i ka te gjitha te kryera - pjeset e motorrit te nderruara set - mjeti eshte ne gjendje te shkelqyer - cmimi eshte i padiskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,000 Euro

3,100 Euro Shes wWaghen PASAT 0695594219

Viti 2003 Gas/Benzine, Letrat i ka te paguara deri me Maj 2021. Ne

Shes Wwaghen Pasat

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (22:31):0695594219 viti 2003 gas/benzine, letrat i ka te paguara deri me maj 2021. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike nr. +355693825642...Lexo detajet..

11,000 Euro Makinë për Shitje E Class 220
Diesel 
2010 
Black 
€11000

Makinë Për Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.09.2020 (21:02):E class 220 diesel 2010 black €11000...Lexo detajet..

4,799 Euro Toyota YARIS 1.4 DIESEL Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.

Toyota Yaris 1.4 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2020 (20:55):Karburanti: diezel ngjyra.....: gri metalizato kamjo......: automatik ftohja......: klima km..........: 154000 shes toyoa yaris 1.4 naft viti 2007 e sapo ardhur ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerik...Lexo detajet..

4,699 Euro TOYOTA YARIS 1.4 DIESEL Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e errët
Kamjo......: automatik
Ftohja...

Toyota Yaris 1.4 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
150,000 Kilometra

19.09.2020 (20:55):Karburanti: diezel ngjyra.....: blu e errët kamjo......: automatik ftohja......: kondicioner km..........: 174000 shes toyota yaris 1.4 diesel viti 2006 automatike e sapo ardhur ne gjendje perfekte moto...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas