reno clio ne shitje ne vlore me kamjo automatike  

 Online 359 lexues | 13 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Okazion Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (16:34):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. jashtezakonisht shume ekonomike, asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

17.01.2020 (20:38):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,400 Euro Fiat Stilo 1,9 Nafte Fiat Stilo ,nafte 1,9
Viti 2004,km 210,000
Goma + amortizatore te rinj,3 porta

Fiat Stilo 1,9 Nafte

Lushnje
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (20:35):Fiat stilo ,nafte 1,9 viti 2004,km 210,000 goma + amortizatore te rinj,3 porta sherbime te bera dhe dokumenta deri ne dhjetor 2020 cmim i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

12,800 Euro ML 350 Bluetec ML 350 Bluetec,viti 2010
Nafte 3.0
Km 192,690
Sherbime te bera dhe dokumenta

Ml 350 Bluetec

Lushnje
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (20:34):Ml 350 bluetec,viti 2010 nafte 3.0 km 192,690 sherbime te bera dhe dokumenta per nje vit ...Lexo detajet..

1,700 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Viti 1996
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Mercedes Benz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (20:25):Shitet mercedes benz viti 1996 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor. cmimi 1700 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.6
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (20:21):Shitet audi a3 motorr 1.6 viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

170,000 Leke Shes Audi A4 Audi A4, 1.9 TDI(të kuqe), klima, kambio manuale, viti 2000, 250000 km të për

Shes Audi A4

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.01.2020 (20:21):Audi a4, 1.9 tdi(të kuqe), klima, kambio manuale, viti 2000, 250000 km të përshkruara. në gjendje të shkëlqyer motorike dhe xhenerike. 170000 lekë....Lexo detajet..

Kambio: Manual

170,000 Leke

1,300 Euro Ford Focus. Shitet Ford Focus
Ne gjendje shume te mire
Letra te paguara per nje vit
Cmimi

Ford Focus.

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (20:18):Shitet ford focus ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,000 Euro -Ford Fiesta Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.2
Benzine
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mir

-ford Fiesta

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (20:18):Shitet ford fiesta motorr 1.2 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit. cmimi 1000 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,000 Euro

3,600 Euro Shes mercedes Benz  Shes mercedes Benz c clas 220 viti 2002,makina eshte me letra te paguara per nje

Shes Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

17.01.2020 (20:16):Shes mercedes benz c clas 220 viti 2002,makina eshte me letra te paguara per nje vit,goma te reja,bateri te re vaj filtra dhe sherbime te gjitha te bera,makina eshte e mbajtur per merak e gatshme per cdo prove ...Lexo detajet..

1,800 Euro -Volkswagen Golf 4  Shitet Volkswagen Golf 4 
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume

-volkswagen Golf 4

Sarande
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (20:11):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.4 viti 2000 benzine-gaz ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. letra te paguara per nje vit. cmimi 1800 euro per me shume informacion, me kontaktoni! ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,800 Euro

250 Euro Arsye emigrimi Letrat der ne shkurt  sherbimet i ka ne rregull
220 cdi

Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.01.2020 (20:11):Letrat der ne shkurt sherbimet i ka ne rregull 220 cdi ...Lexo detajet..

1,700 Euro - Ford Focus  Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Kondi

- Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (20:08):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire kondicioner, goma e reja, xhama elektrike. cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

2,400 Euro Ford Fusion. Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fusion.

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (20:08):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

650 Euro ford fjesta 1.2 benzin me kondicjoner  ford fjesta 1.2 benzin 
4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner ..
ne g

Ford Fjesta 1.2 Benzin Me Kondicjoner

Tirane
Benzin Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (20:02):Ford fjesta 1.2 benzin 4 porta , disqe ngjyr jeshile . me.kondicjoner .. ne gjendje te mir motorrike ca sherbime estetike do me 100 milek bohet tull shitet per arsyje mospordorimi .....Lexo detajet..

1,999 Euro Okazion - Toyota Yaris Shitet Toyota Yaris
Motorr 998 cc
Viti 2004
Benzine
Kambio manuale
Ne gjend

Okazion - Toyota Yaris

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (19:58):Shitet toyota yaris motorr 998 cc viti 2004 benzine kambio manuale ne gjendje shume te mire klima, komanda ne timon, mbyllje qendrore letra te paguara cmimi 1999 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,999 Euro

1,300 Euro  Mercedes Benz Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum

Mercedes Benz

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilometra

17.01.2020 (19:58):Shitet 190 kamjo automat motorr nafte mbyllje me pult baxho elektrike gabin shum e paster pa kalbezim ne gjendje te mir motorrike e xhenerike tapiceri e paster letra te paguara deri ne maj 2020.cmimi 1300€cel...Lexo detajet..

5,300 Euro Toyota 2.2 NAFT Rav 4 viti 2007 Zvicra me dogan  Toyota rav 4 NAFT 2.2 viti 2007 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar 4x4 m

Toyota 2.2 Naft Rav 4 Viti 2007 Zvicra Me Dogan

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (19:58):Toyota rav 4 naft 2.2 viti 2007 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar 4x4 manual 6 marshe me kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult, navigation camera parkimi km original 200 me...Lexo detajet..

Kambio: Manual

5,300 Euro

2,100 Euro Okazion, Toyota Yaris 1.0 benzine Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, m

Okazion, Toyota Yaris 1.0 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (19:57):Viti prodhimit 2001, 1.0 benzine, 200 mije km, kambio manuale, me kondicioner, mbyllje qendrore me pult, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike, shume ekonomike, taksat e paguara deri ne mars 2020...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

1,700 Euro Audi A6 Shitet Audi A6
Motorr 2.5 TDI
Viti 2002
Nafte
255.000 km 
Kambio automatike

Audi A6

Durres
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

17.01.2020 (19:56):Shitet audi a6 motorr 2.5 tdi viti 2002 nafte 255.000 km kambio automatike ne gjendje shume te mire tapiceri lekure, sedilje elektrike, klima bizonale, pasqyre ne palosje etj letra te paguara cmimi 17...Lexo detajet..

1,300 Euro Ford Focus Shitet Ford Focus 
Motorr 1.8
Viti 2001
Nafte
Ne gjendje shume te mire
Letr

Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (19:53):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne nentor cmimi 1300 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

1,500 Euro Renault Cilo Shitet Renault Clio
Motorr 1.5
Viti 2003
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje sh

Renault Cilo

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (19:48):Shitet renault clio motorr 1.5 viti 2003 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

1,500 Euro Shitet Shitet Benz A Clas, Viti 2001 ,motorr Nafte 1.7,kamjo Automat,me sherbime te ber

Shitet

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (19:45):Shitet benz a clas, viti 2001 ,motorr nafte 1.7,kamjo automat,me sherbime te bera, nuk ka nevoje per asgje....!...Lexo detajet..

3,200 Euro Opel Astra Shitet Opel Astra
Motorr 1.7
Viti 2011
Nafte
160.000 km
Ne gjendje shume te

Opel Astra

Fier
Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (19:45):Shitet opel astra motorr 1.7 viti 2011 nafte 160.000 km ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera dogana e paguar gati per targa cmimi 3200 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,200 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

15.01.2020 (17:33):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

26,000 Euro Mercdes-Benz GLA 250 4 Matic 
Mercedes-Benz GLA 250 4 matic
Viti:2016
Kambio: 7G-DCT dual clutch automatic

Mercdes-benz Gla 250 4 Matic

Tirane
Benzin Karburanti
2016 Viti
50,000 Kilometra

17.01.2020 (19:40): mercedes-benz gla 250 4 matic viti:2016 kambio: 7g-dct dual clutch automatic motorr: 1,991-cc karburanti: benzine kilometra: 29505 tavan panoramic sedilje memory lekure me ngrohje pasqyra me palosje ...Lexo detajet..

1,550 Euro Shitet per arsye emigrimi fiat punto benzine-gaz Shitet Fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherb

Shitet Per Arsye Emigrimi Fiat Punto Benzine-gaz

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (19:40):Shitet fiat punto benzine-gaz viti prodhimit 2002 , manuale,bateri e re me sherbime te bera te gjitha,me kondisoner.letrat i ka deri ne korrik te 2020. shitet per arsye emigrimi. shitet 1550 euro i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,550 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas