seat te perdorura  

 Online 158 lexues | 25 njoftime ne pritje

2,700 Euro

Okazion Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Rruga Medar Shtylla, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (08:26):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. jashtezakonisht shume ekonomike, asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,000 Euro Audi A3 Shitet Audi A3
Motorr 1.6
Viti 2001
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire

Audi A3

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (09:13):Shitet audi a3 motorr 1.6 viti 2001 kambio manuale ne gjendje shume te mire shitet per arsye mosperdorimi. cmimi 2000 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

2,700 Euro Okazion Citroen C4 1.6 Hdi viti 05 Citroen C4 motor 1.6 Hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. Jashtezak

Okazion Citroen C4 1.6 Hdi Viti 05

Tirane
Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilometra

18.01.2020 (08:26):Citroen c4 motor 1.6 hdi viti 05 full option ne gjendje shume te mire. jashtezakonisht shume ekonomike, asnje gervishte nga jashte me te gjithe sherbimet e kryera. vaj filtra te bera para 1 muaji, amortizatoret...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,700 Euro

2,340 Euro Shitet per arsye emigrimi Ford fiesta 1.4 nafte 173 mije km , 4 dyer , shume ekonomike , vaj , te gjitha f

Shitet Per Arsye Emigrimi

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (08:20):Ford fiesta 1.4 nafte 173 mije km , 4 dyer , shume ekonomike , vaj , te gjitha filtrat gaz kondicioneri te sapo bera , dokumentat deri ne 15 prill 2020 , bagazh i bollshem , xhama elektrik , te erret 25 % . of...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,340 Euro

6,500 Euro Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri Mund ta shikoni dhe kontrolloni Per me teper informacio Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri 
Mund ta shikoni dhe kontrolloni 
P

Makina Esht Pa Dogan E Pa Perdorur Shqipri Mund Ta Shikoni

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2020 (08:09):Makina esht pa dogan e pa perdorur shqipri mund ta shikoni dhe kontrolloni per me teper informacion ne wacap...Lexo detajet..

2,000 Euro Ford focus tddi Shitet ford focus tddi me injektor te thjesht jo elektrik qe jep difekte.Makina

Ford Focus Tddi

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
250,000 Kilometra

18.01.2020 (07:57):Shitet ford focus tddi me injektor te thjesht jo elektrik qe jep difekte.makina eshte shume mir nga ana motorrike dhe nga ana xhenerike te gjitha sherbimet e bera vaj filtra rip faze rrip dinamo cdo gje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

3,000 Euro shitet okazion!!! ✅SUPER OKAZION✅
📁Ml 320 Benzin/Gaz
📁Ml w163 Amerikane
📁E kap tak

Shitet Okazion!!!

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1998 Viti
300,000 Kilometra

18.01.2020 (07:48):✅super okazion✅ 📁ml 320 benzin/gaz 📁ml w163 amerikane 📁e kap taksa luksit 📁viti 1998 📁kambjo automatike 📁me baxha 📁disqe 17 📁 super gjendje si motorrike dhe gjenerike 📁cmi...Lexo detajet..

500 Euro Shitet Opel Vectra Shitet Opel Vectra 
Motorr 2.5
Viti 1999
Benzine-Gaz 
Dokumentet i ka te mby

Shitet Opel Vectra

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (07:37):Shitet opel vectra motorr 2.5 viti 1999 benzine-gaz dokumentet i ka te mbyllura. shitet per pjese kembimi. cmimi 500 euro...Lexo detajet..

2,500 Euro Peugeot 307 Shitet Peugeot 307
Viti 2006
Ne gjendje shume te mire
Dogana e paguar 
Cmimi

Peugeot 307

Tirane
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (07:15):Shitet peugeot 307 viti 2006 ne gjendje shume te mire dogana e paguar cmimi 2500 euro per me shume informacin, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,500 Euro

3,300 Euro Shitet audi a4 viti 2001 diesel turbo. Me servis te gjitha  Shitet audi  a4  4×4 viti 2001 tdi 2500 180 kw kubik taksa tepaguara . Gje

Shitet Audi A4 Viti 2001 Diesel Turbo. Me Servis Te Gjith

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
300,000 Kilometra

18.01.2020 (07:04):Shitet audi a4 4×4 viti 2001 tdi 2500 180 kw kubik taksa tepaguara . gjendje shum te mire. me prove ku te keni deshire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

3,400 Euro supeer okaziiiion 2.0 nafte 2010 makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me senso

Supeer Okaziiiion 2.0 Nafte 2010

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

18.01.2020 (01:10):Makina esht ne gjendje super 2.0 nafte automat viti 2010 full opsion me me sensor parkimi shiu drritash sendilje me ngrofje me letrra deri ne shtator 2020 me siguracjon kasko ...Lexo detajet..

1,400 Euro Honda Shitet Honda 
Motorr 1.4 
Benzine
141.000 km 
Ne gjendje shum te mire
Letra

Honda

Kavaje
Benzin Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

18.01.2020 (00:54):Shitet honda motorr 1.4 benzine 141.000 km ne gjendje shum te mire letra te paguar per nje vit. cmimi 1400 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

2,800 Euro Makine per shitje Shes golf 4 super gjendje 1.9 di tkuqe nafte viti prodhimit 2002 letra deri fund

Makine Per Shitje

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (23:21):Shes golf 4 super gjendje 1.9 di tkuqe nafte viti prodhimit 2002 letra deri fund korrikit shitet per arsyrje emrigacioni ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,800 Euro

3,850 Euro Mercedes Benz C220 CDI Shitet Mercedes Benz C Class
Motorr 220 CDI
Viti 2004
Nafte
Kambio manuale 6

Mercedes Benz C220 Cdi

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (23:14):Shitet mercedes benz c class motorr 220 cdi viti 2004 nafte kambio manuale 6+ marshe ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 3850 euro per me shume informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,850 Euro

1,600 Euro Shitet Ford Focus Shitet Ford Focus
Motorr 1.8
Viti 2003
Nafte 
120.000 km 
Ne gjendje shume

Shitet Ford Focus

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
130,000 Kilometra

17.01.2020 (23:12):Shitet ford focus motorr 1.8 viti 2003 nafte 120.000 km ne gjendje shume te mire cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

2,500 Euro -Mercedes-Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class 
Motorr 1.7
Viti 2003
Nafte 
Kambio automatike

-mercedes-benz A Class.

Durres
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (23:10):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 viti 2003 nafte kambio automatike ne gjendje shum te mire letra te paguara cmimi 2500 euro per me shum informacion, me kontaktoni!...Lexo detajet..

3,100 Euro Mercedes benz c class 220 automat Makina eshte CKlas 2.2 Naft kamjo automat eshte ne gjendje shume te mire e kam m

Mercedes Benz C Class 220 Automat

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (23:09):Makina eshte cklas 2.2 naft kamjo automat eshte ne gjendje shume te mire e kam mar vet nga gjermania arsyeja eshte se kam dy makine edhe dua te shes njeren 1-me sensor parkimi para dhe mbrapa, 2-sensor shiu,...Lexo detajet..

1,100 Euro Makine ne shitje shitet Peugeot

Makine Ne Shitje

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (22:59):Shitet peugeot...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,100 Euro

2,400 Euro Ford Fusion. Shitet Ford Fusion
Motorr 1.6
Viti 2006
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shu

Ford Fusion.

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (22:39):Shitet ford fusion motorr 1.6 viti 2006 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire cmimi 2400 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

2,700 Euro BMW OKAZION... BMW 200D automat.ne jendje te mir.

Bmw

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (22:16):Okazion... bmw 200d automat.ne jendje te mir....Lexo detajet..

1,400 Euro BMW 320 D Shitet BMW
Motorr 320 D
Ne gjendje shume te mire
Cmimi 1400 Euro

Bmw 320 D

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (22:10):Shitet bmw motorr 320 d ne gjendje shume te mire cmimi 1400 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,700 Euro Mercedes Benz Shitet Mercedes Benz 
Viti 1996
Benzine-Gaz 
Ne gjendje shume te mire
Letra

Mercedes Benz

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (22:03):Shitet mercedes benz viti 1996 benzine-gaz ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne qershor. cmimi 1700 euro per me shume informacion me kontaktoni!...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

4,500 Euro VW Golf 5 Benzin-Gaz 1.6 2007 Shitet Golf V motorr 1.6 i thjeshtë Benzin Gaz.
Me 227000 km.
Goma të reja,

Vw Golf 5 Benzin-gaz 1.6 2007

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (22:03):Shitet golf v motorr 1.6 i thjeshtë benzin gaz. me 227000 km. goma të reja, letra të prera për 1 vit. në gjendje perfekte pa asnjë difekt....Lexo detajet..

Kambio: Manual

4,500 Euro

3,800 Euro Shitet golf 5 1.9 tdi sportline 
Shitet golf 5 tdi 1.9 nafte shum ekonomik 5+1 marshe fundi i 2004 sensor kunde

Shitet Golf 5 1.9 Tdi Sportline

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilometra

17.01.2020 (22:01): shitet golf 5 tdi 1.9 nafte shum ekonomik 5+1 marshe fundi i 2004 sensor kunder rreshqitjes kondicioner klima tronike sensor parkingu kamer parkingu kasetofon me ekran me prekje usb blutoth aux card . drita x...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,800 Euro

8,000 Euro Shitur Flm Hyundai 1.6 nafte, 2015, automatike, gjendje perfekte! Shitur Flm 
Shitet Hyundai Accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.

15.01.2020 (17:33):Shitur flm shitet hyundai accent, 1.6 nafte, viti 2015, kambio automatike, 40.000 km ne gjendje shume te mire, pothuajse e re, e perdorur shume pak ne shqiperi, sedilje lekure, sensor dhe kamera parkimi. ...Lexo detajet..

3,500 Euro Volkswagen Golf 5 Shitet Volkswagen Golf 5
Motorr 1.9 
Nafte
Kambio manuale 5+1 marshe
Ne gjen

Volkswagen Golf 5

Tirane
Nafte Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilometra

17.01.2020 (21:55):Shitet volkswagen golf 5 motorr 1.9 nafte kambio manuale 5+1 marshe ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne gusht cmimi 3500 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,500 Euro

2,500 Euro Ford C Max Shitet Ford C Max
Motorr 1.6 
Viti 2007
Nafte
Kambio automatike
Ne gjendje

Ford C Max

Durres
Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilometra

17.01.2020 (21:47):Shitet ford c max motorr 1.6 viti 2007 nafte kambio automatike ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 2500 euro...Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas