semundja e majasilit  

 Online 281 lexues | 8 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Benz E Class 350 4 Matic 11000€ Pa Dogane

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania | Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilometra

15.09.2019 (11:33):Shitet mercedez-benz e class 350 4 matic benzin nga usa motorri 3490 cc viti 2010 full option 250000 km origjinale me historik sherbimesh. cmimi 11000 euro (pa dogane) 0673766737...Lexo detajet..

3,000 Euro

Shitet Urgjent Fiat Punto

Blloku, Tirana, Albania | Tirane Royal Property Albania
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (00:16):Shes fiat punto. makina eshte ne gjendje shume te mire. cmimi pak i negociushem 1.3 naft, shume e paster, mjaft komode dhe ekonomike per ne qytet. kambjo automatike...Lexo detajet..

32,000 Euro

Vinça Kosh

Lagja rus | Shkoder Shèrbime nè lartèsi
Nafte Karburanti
2011 Viti
50,000 Kilometra

13.09.2019 (21:05):Shes dy vinça kosh tè vitit 2011 nissan cobstar multiitel pagliero i pari èshtè 18 metèr lartèsi 45,000 kilometra e 4100 orè pune. i dyti èshtè 16 metèr lartèsi 34,000 kilometra e 3300 orè p...Lexo detajet..

Kambio: Manual

32,000 Euro

1,250 Euro Shitet Fiat Punto. Shitet Fiat Punto
Motorr 1.2
Viti 2002
Benzine
Goma te reja, xhama elektrike

Shitet Fiat Punto.

Durres
Benzin Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (16:45):Shitet fiat punto motorr 1.2 viti 2002 benzine goma te reja, xhama elektrike, letra te paguara.shume e paster brenda dhe jashte cmimi 1250 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro shitet per makine me te madhe familjare makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj

Shitet Per Makine Me Te Madhe Familjare

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (16:43):Makina eshte ok me cdo gje mund ta controlloni ke mekaniku juaj...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

1,700 Euro OKAZION OKAZION 

Shitet golf IV, viti 1999, i bardhë. Motor naftë 1.9, TDI e thjesh

Okazion

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
300,000 Kilometra

15.09.2019 (16:42):Okazion shitet golf iv, viti 1999, i bardhë. motor naftë 1.9, tdi e thjeshtë! super ekonomik! makina është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike! shërbime të rregullta periodike dhe me ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

180,000 Leke Okazion ,shes ford focus Shes Ford focus 1999,
Benzine-gaz motorr1,4, impianti I gazit I shenuar ne leje

Okazion ,shes Ford Focus

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (16:42):Shes ford focus 1999, benzine-gaz motorr1,4, impianti i gazit i shenuar ne lejen e qarkullimit per vetem 180000 leke ( i diskutueshem)...Lexo detajet..

Kambio: Manual

180,000 Leke

1,200 Euro Okazion Shes Fiat Punto 1.2  Benzin/Gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001
Makina ne gjendj

Okazion

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2001 Viti
10,000 Kilometra

15.09.2019 (16:39):Shes fiat punto 1.2 benzin/gaz(me leje gazi) /viti prodh 2001 makina ne gjendje shume te mire me te gjitha sherbimet e kryera . me dokumenta te rregullta . shitet per arsye emigrimi. 1200€ i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,200 Euro

950 Euro Fiat Punto Shitet Fiat Punto
Motorr 1.1
Viti 1996
Benzine
Ne gjendje shume te mire
Cmi

Fiat Punto

Tirane
Benzin Karburanti
1996 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (16:39):Shitet fiat punto motorr 1.1 viti 1996 benzine ne gjendje shume te mire cmimi 950 euro...Lexo detajet..

2,100 Euro opel zafira opel zafira  2004 motor 2000 nafte ne gjendje te prefekte me letra te paguara de

Opel Zafira

Durres
Nafte Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (16:37):Opel zafira 2004 motor 2000 nafte ne gjendje te prefekte me letra te paguara deri 2020 shkrurt cmimi pak i diskutueshem...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,100 Euro

8,700 Euro Mercedes Evo 320 Bluetec 🔻Mercedes E320 Bluetec 🔻Sport packet 🔻Viti 2008 🔻201.000km 🔻Kambi

Mercedes Evo 320 Bluetec

TV Klan | Tirane
Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (13:23):🔻mercedes e320 bluetec 🔻sport packet 🔻viti 2008 🔻201.000km 🔻kambio 7g automat 🔻baxho xhami, goma te reja + letra deri ne prill 2020, serdile lekure me memorie tek dyert dhe me ngrohje, timon m...Lexo detajet..

32,000 Euro Shitet Makina Shitet makina Porche Cayenne e vitit 2013. 3000 Nafte. Makina eshte ne gjendje s

Shitet Makina

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (14:45):Shitet makina porche cayenne e vitit 2013. 3000 nafte. makina eshte ne gjendje shume...Lexo detajet..

1,500 Euro Renault Megan Shitet Renault Megan
Motorr 1.8
Viti 2004
Nafte
Ne gjendje shume te mire 
L

Renault Megan

Tirane
Nafte Karburanti
2004 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (16:32):Shitet renault megan motorr 1.8 viti 2004 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1500 euro...Lexo detajet..

1,150 Euro Shes Volkswagen Polo viti 97 nafta 1.9 makinat eshte mbajtur mir Shum e mbajtur

Shes Volkswagen Polo Viti 97 Nafta 1.9 Makinat Eshte Mbajtur

Shkoder
Nafte Karburanti
1997 Viti
110,000 Kilometra

15.09.2019 (16:27):Shum e mbajtur...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,150 Euro

650 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.8
Viti 1999
Nafte  
Ne gjendje shume te mire
Le

Ford Fiesta.

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (15:53):Shitet ford fiesta motorr 1.8 viti 1999 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. cmimi 650 euro...Lexo detajet..

1,499 Euro Chrysler  Shitet Chrysler
Motorr 3.6
Viti 2006
Benzine
Kambio automatike
Ne gjendje s

Chrysler

Durres
Benzin Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (15:44):Shitet chrysler motorr 3.6 viti 2006 benzine kambio automatike ne gjendje shume te mire 7 vende, xhama te zi, klima digital, xhama te zi, goma te reja, disqe alumini etj. letra te paguara deri ne janar 2...Lexo detajet..

1,599 Euro Voklswagen Golf 4 Shitet Volkswagen Golf 4
Motorr 1.9
Viti 1999
Nafte
Kambio manuale 5+1 
Ne

Voklswagen Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (15:40):Shitet volkswagen golf 4 motorr 1.9 viti 1999 nafte kambio manuale 5+1 ne gjendje shume te mire letra te paguara per nje vit cmimi 1599 euro...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,599 Euro

900 Euro Mercedes Benz A Class. Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.4
Viti 2000
Benzine
Kambio me defekte.

Mercedes Benz A Class.

Tirane
Benzin Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (15:38):Shitet mercedes benz a class motorr 1.4 viti 2000 benzine kambio me defekte. ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera cmimi 900 euro...Lexo detajet..

1,200 Euro Shitet Peugeot 206 Shitet Peugeot 206
Motorr 1.4
Benzine
Ne gjendje shume te mire 
Letra te pag

Shitet Peugeot 206

Tirane
Benzin Karburanti
2003 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (15:32):Shitet peugeot 206 motorr 1.4 benzine ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne tetor. mundesi nderrimi cmimi 1200 euro...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Golf 4. Shitet Golf 4
Viti 2000
Motorr 1.9 TDI
Kambio manuale
Klima, cd player, xham

Shitet Golf 4.

Fier
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (15:29):Shitet golf 4 viti 2000 motorr 1.9 tdi kambio manuale klima, cd player, xhama elektrike etj letra te paguara per nje vit. ne gjendje shume te mire cmimi 2300 euro i diskutueshem ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,300 Euro

1,500 Euro Peugeout 307  Peugeot 307 / 1.6 nafte
Letrat deri vitin tjeter n Mars  ... cmimi shume pak i

Peugeout 307

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (15:27):Peugeot 307 / 1.6 nafte letrat deri vitin tjeter n mars ... cmimi shume pak i diskutushem vetem per pak dit... okazion ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

3,300 Euro Ford Fiesta. Shitet Ford Fiesta 
Motorr 1.4
Viti 2008
Nafte
135.000 km
Ne gjendje shume

Ford Fiesta.

Berati
Nafte Karburanti
2008 Viti
130,000 Kilometra

15.09.2019 (15:26):Shitet ford fiesta motorr 1.4 viti 2008 nafte 135.000 km ne gjendje shume te mire xhama te zi original, klima tronik, disqe alumini, komanda ne timon, navigator me cd player, mp3, goma 90% etj. cmimi 33...Lexo detajet..

1,300 Euro Golf 3 Shitet Golf 3
Viti 1997
Nafte
Kambio manuale
Ne gjendje shume te mire, kondi

Golf 3

Tirane
Nafte Karburanti
1997 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (15:25):Shitet golf 3 viti 1997 nafte kambio manuale ne gjendje shume te mire, kondicioner, abs, airbag etj. letra te paguara deri ne 20.05.2020 cmimi 1300 euro ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,300 Euro

2,000 Euro Shitet makina e tipit Benz. cion. Shitet makina e tipit Mercedes-Benz 250.Viti I prodhimit 1998, fuqia motorike 25

Shitet Makina E Tipit Benz. Cion.

Peshkopi
Nafte Karburanti
1998 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (15:12):Shitet makina e tipit mercedes-benz 250.viti i prodhimit 1998, fuqia motorike 250. me dokumentacion te rregullt deri ne muajin maj 2020. makina ka ngjyre te zeze dhe eshte me 4 dyer. transmatori manual, mjeti n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,000 Euro

1,700 Euro Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4 Shes Volkswagen Golf 4. 

1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizz

Tirane - Shes Wolkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (15:11):Shes volkswagen golf 4. 1.9 nafte, me kambio automatike, ngjyre gri metalizzato. ne gjendje shume te mire pune motorrike dhe xhenerike. me kondicioner, airbag, abs, disqe alumini. dokumenta te paguara deri ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

1,900 Euro SHITET Volkswagen Golf 4  Shitet Golf IV 4 dyershe. Makina eshte ne gjendje te mire .
Shitet per arsye mo

Shitet Volkswagen Golf 4

Tirane
Nafte Karburanti
1999 Viti
200,000 Kilometra

15.09.2019 (15:10):Shitet golf iv 4 dyershe. makina eshte ne gjendje te mire . shitet per arsye mosperdorimi....Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,900 Euro

1,600 Euro Shitet Mercedes Benz A Class Shitet Mercedes Benz A Class
Motorr 1.7
Viti 2001
Nafte 
Ne gjendje shume te

Shitet Mercedes Benz A Class

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (15:07):Shitet mercedes benz a class motorr 1.7 viti 2001 nafte ne gjendje shume te mire letra te paguara deri ne januar 2020 cmimi 1600 euro...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Golf 4 Shitet Golf 4
Viti 2001
Letra deri ne nentor
Ne gjendje shume te mire
Cmimi

Shitet Golf 4

Durres
Nafte Karburanti
2001 Viti
180,000 Kilometra

15.09.2019 (15:06):Shitet golf 4 viti 2001 letra deri ne nentor ne gjendje shume te mire cmimi 1700 euro...Lexo detajet..

999 Euro Shitet VW Polo Shitet Volkswagen Polo
Motorr 1.0
Viti 1998
Benzine
Ne gjendje shume te mire

Shitet Vw Polo

Fier
Nafte Karburanti
1998 Viti
130,000 Kilometra

15.09.2019 (15:03):Shitet volkswagen polo motorr 1.0 viti 1998 benzine ne gjendje shume te mire dogana e paguara cmimi 999 euro...Lexo detajet..

110,000 Leke Shitet Fiat Punto, Okazion, viti 2000 Shitet Fiat Punto
Viti: 2000
Fuqia Motorrike: 1900cc
Karburanti: Nafte
Kambi

Shitet Fiat Punto, Okazion, Viti 2000

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
150,000 Kilometra

15.09.2019 (14:53):Shitet fiat punto viti: 2000 fuqia motorrike: 1900cc karburanti: nafte kambio: manual dyert: 3 kilometra: 140,000 gjendja: e mire kondicioner, xhama elektrik, gjendje xhenerike dhe motorrike e mire...Lexo detajet..

Kambio: Manual

110,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas