shes blej makina  3317 njoftime

 Online 170 lexues | 0 njoftime ne pritje

11,000 Euro

Shes Audi A6, Nafte, 2.0 Automatike Viti 2010 - 11,000 Eur

Rruga Emin Duraku, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilometra

19.04.2019 (10:24):Makina eshte ne gjendje shume te mire...Lexo detajet..

5,800 Euro

Smart

Komuna e Parisit, Tirana, Albania | Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
90,000 Kilometra

21.04.2019 (09:12):Shitet smart (fortwo) [451] diesel 800cc cdi cambio: automatike + tiptronic kondicioner, air bag, abs... viti i prodhimit fund 2013 del ne shitje ne fillim 2014gjermani ardhur ne shqiperi ne shkurt 2019 ...Lexo detajet..

3,300 Euro Shitet opeli Shitet opel corsa 2006 1.3 benzin-gas ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhe

Shitet Opeli

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilometra

21.04.2019 (15:44):Shitet opel corsa 2006 1.3 benzin-gas ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike per cdo lloje prove nje vite ka qe eshte perdore ne shiperi impjanti me 5 vite ngaranci stage ! tel 0692482040...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,300 Euro

1,300 Euro Shitet Mercedes Benz 1.8 CDI Shitet Mercedes Benz
Motorr 1.8 CDI
Benzine-Gaz
Ne gjendje shume te mire
Sig

Shitet Mercedes Benz 1.8 Cdi

Durres
Benzine-Gaz Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.04.2019 (15:42):Shitet mercedes benz motorr 1.8 cdi benzine-gaz ne gjendje shume te mire siguracioni i paguara per nje vit, kualodimi i ka mbaruar. cmimi 1300 euro nr tel 0684665489...Lexo detajet..

700 Euro Shitet Fiat Palio Shitet Fiat Palio 
Viti 1999
Motorr 1.7 TDI
Nafte
Ne gjendje shume te mire

Shitet Fiat Palio

Fier
Nafte Karburanti
1999 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (15:18):Shitet fiat palio viti 1999 motorr 1.7 tdi nafte ne gjendje shume te mire cmimi 700 euro nr tel 0695751731...Lexo detajet..

6,200 Euro Ford Focus 1.6 nafte 2013 ZVICRA ME DOGAN start and stop Ford Focus 1.6 nafte 2013 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
KONDICIONER 
Pilot automa

Ford Focus 1.6 Nafte 2013 Zvicra Me Dogan Start And Stop

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
70,000 Kilometra

21.04.2019 (15:08):Ford focus 1.6 nafte 2013 zvicra me dogan te paguar kondicioner pilot automat, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult komanda ne timon start and stop sensor parkimi original drita automa...Lexo detajet..

Kambio: Manual

6,200 Euro

3,900 Euro SKODA 2010 ZVICRA gjendje perfekte me dogan SKODA Roomster 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
KONDICIONER XHAMA DH

Skoda 2010 Zvicra Gjendje Perfekte Me Dogan

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (15:08):Skoda roomster 1.2 benzine 2010 zvicra me dogan te paguar kondicioner xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult kasetofon me aux dhe bluetooth gjendje perfekte gati per targa ...Lexo detajet..

Kambio: Manual

3,900 Euro

6,200 Euro OPEL 2.0 NAFTE 2010 AUTOMATIKE FULL OPTIONS OPEL Insignia 2.0 NAFTE 2010 ZVICRA 
ME DOGAN TE PAGUAR 
KAMJE AUTOMATIKE, pil

Opel 2.0 Nafte 2010 Automatike Full Options

Tirane
Nafte Karburanti
2010 Viti
130,000 Kilometra

21.04.2019 (15:08):Opel insignia 2.0 nafte 2010 zvicra me dogan te paguar kamje automatike, pilot automatic navigator, sedilje me ngrohje sensor parkimi para mbrapa original komanda ne timon, bluetooth per telephone d...Lexo detajet..

3,300 Euro Renault grand Modus 1.6 BENZINE 2010 AUTOMATIKE ZVICRA Renault grand Modus 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR 
KAMJE AUTOMATIK

Renault Grand Modus 1.6 Benzine 2010 Automatike Zvicra

Tirane
Benzin Karburanti
2010 Viti
70,000 Kilometra

21.04.2019 (15:07):Renault grand modus 1.6 benzine 2010 zvicra me dogan te paguar kamje automatike full options pilot automatic, komanda ne timon, kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult 60000 km o...Lexo detajet..

7,000 Euro makine ne shitje BMW X5 MBW X5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 
130000 km 
Ne gjendje

Makine Ne Shitje Bmw X5

Rruga shyqyri brari | Tirane
Benzin Karburanti
2005 Viti
130,000 Kilometra

20.04.2019 (14:35):Mbw x5 ne shitje viti 2005 me benzine 3000 kuaj fuqi 130000 km ne gjendje shume te mire . cel 0696055558...Lexo detajet..

4,000 Euro Sllon Shitet : Mercedes Benz - Sllon - S300 , diesel , Viti 1997 , disqe 18 OZ ORIGINA

Sllon

Durrës, Albania | Durres
Nafte Karburanti
1997 Viti
300,000 Kilometra

14.04.2019 (12:15):Shitet : mercedes benz - sllon - s300 , diesel , viti 1997 , disqe 18 oz original , me baxha , me sensor , kambjo automatike , tapiceri lekure te paster me levizje ngrohje , letrat sapo jan prer , full opsion n...Lexo detajet..

1,700 Euro Shitet Land rover Freelander 2.0 nafte Shitet Land Rover Freelander i vitit 2000 ne gjendje shume te mire teknike. Moto

Shitet Land Rover Freelander 2.0 Nafte

Tirane
Nafte Karburanti
2000 Viti
200,000 Kilometra

21.04.2019 (15:01):Shitet land rover freelander i vitit 2000 ne gjendje shume te mire teknike. motorr nafte 2.0, 3 dyer, disqe alumini, kondicioner, xhama elektrik, baxha xhami funksionale. letrat e paguara deri ne korrik 2018. n...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,700 Euro

15,000 Euro Koke Traileri Terheqese ,DAF XF Koke traileri , 700,000 km , gjendje super 
DAF XF

Koke Traileri Terheqese ,daf Xf

Durres
Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilometra

21.04.2019 (14:46):Koke traileri , 700,000 km , gjendje super daf xf...Lexo detajet..

Kambio: Manual

15,000 Euro

6,000 Euro BMW X6  Drive 3.0d BMW X6  Drive 3.0d 197300KM
për më shumë saktësi dua që ju të më kontak

Bmw X6  Drive 3.0d

Durres
Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilometra

21.04.2019 (14:46):Bmw x6  drive 3.0d 197300km për më shumë saktësi dua që ju të më kontaktoni me e-mail. alicetoptani@yahoo.com plaisinantët të përmbahen falemnderit...Lexo detajet..

1,600 Euro Opel Corsa 2002 1.2 Benzine/Gaz
147000 km
Cmimi 1600 Euro (i pa diskutueshem)

Opel Corsa 2002

Tirane
Benzine-Gaz Karburanti
2002 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (14:46):1.2 benzine/gaz 147000 km cmimi 1600 euro (i pa diskutueshem)...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

27,000 Euro Range Rover Sports 3.0 Diesel Range Rover Sports 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2012 me 156.000 km , sallon lekur

Range Rover Sports 3.0 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (14:35):Range rover sports 3.0 diesel , viti prodhimit 2012 me 156.000 km , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , navigator , cd player , klima bizonale , disqe alumini , xhama te zinj origjinal , kame...Lexo detajet..

27,000 Euro Range Rover Sports 3.0 Diesel Range Rover Sports 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2012 me 156.000 km FULL OPTIONS ,

Range Rover Sports 3.0 Diesel

Tirane
Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (14:33):Range rover sports 3.0 diesel , viti prodhimit 2012 me 156.000 km full options , xhama dopjo , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory , navigator , cd player , klima bizonale , disqe alumini , xha...Lexo detajet..

27,000 Euro Shitet super Range Rover Sport Black Edition 2013 Shitet super Range Rover Sport 2013

Ngjyre e zeze, tapiceri lekure ngjyre e z

Shitet Super Range Rover Sport Black Edition 2013

Tirane
Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilometra

21.04.2019 (14:30):Shitet super range rover sport 2013 ngjyre e zeze, tapiceri lekure ngjyre e zeze, sistem klima ngrohje sediljesh, ngrohje timoni, kamera per mbrapa, baxha xhami ,sedilje me rregjistrim,full option.makina esh...Lexo detajet..

2,400 Euro Mercedes-Benz ... SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ C 200 CDI-AVABGARD VITI-2004 -KM >>187

Mercedes-benz ...

Tirane
Benzin Karburanti
2004 Viti
180,000 Kilometra

21.04.2019 (14:10):Shitet ose nderrohet -mercedes-benz c 200 cdi-avabgard viti-2004 -km >>187000< ngjyra gri metalik ne rrezatim dielli esht me perle kambio manuale -tapiceria gjysem cop gjysem lekure shume e paster pa gervishtje...Lexo detajet..

Kambio: Manual

2,400 Euro

1,400 Euro Shitet Ford Fokus Shitet Ford Fokus 
Motorr 1.8 TDI
Naftë
Viti 2000
Makina eshte ne gjendje s

Shitet Ford Fokus

Elbasan
Nafte Karburanti
2000 Viti
130,000 Kilometra

21.04.2019 (14:04):Shitet ford fokus motorr 1.8 tdi naftë viti 2000 makina eshte ne gjendje shum te mir Çmimi 1400 euro nr tel 0696412695...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,400 Euro

1,600 Euro Shitet Golf 4 viti 2001 Shitet Golf 4 
viti 2000-2001
Me letra te paguara
Ne gjendje shume te mira me

Shitet Golf 4 Viti 2001

Tirane
Nafte Karburanti
2001 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (13:44):Shitet golf 4 viti 2000-2001 me letra te paguara ne gjendje shume te mira me te gjitha sherbimet e bera Çmimi 1600 euro nr tel 0685269090...Lexo detajet..

1,000 Euro Shitet BMW 525 Shitet BMW 525
Kambio automatike
Viti 2003
Pa letra
Çmimi 1000 Euro
Nr Tel

Shitet Bmw 525

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

21.04.2019 (13:43):Shitet bmw 525 kambio automatike viti 2003 pa letra Çmimi 1000 euro nr tel 0674991323...Lexo detajet..

1,600 Euro Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI Shitet Ford Fiesta
Motorr 1.4 TDI
Kambio manuale
Nafte
Viti 2003
Kondicione

Shitet Ford Fiesta 1.4 Tdi

Tirane
Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilometra

21.04.2019 (13:42):Shitet ford fiesta motorr 1.4 tdi kambio manuale nafte viti 2003 kondicioner sherbime te kryera 180000 km sherbime te bera me letra te paguara deri ne 2020 Çmimi 1600 euro nr tel 0682414112 06936602...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,600 Euro

1,500 Euro shes Fiat Stilo . shes Fiat Stilo,prodhimi dhjetor 2002 .Letrat i ka deri ne gusht 2019 .Gjitha sh

Shes Fiat Stilo .

Tirane
Benzin Karburanti
2002 Viti
10,000 Kilometra

21.04.2019 (13:41):Shes fiat stilo,prodhimi dhjetor 2002 .letrat i ka deri ne gusht 2019 .gjitha sherbimet e bera .motorri 1.2benzine .siguracionin e paguat deri ne dhjetor .makine ekonomike...Lexo detajet..

Kambio: Manual

1,500 Euro

100,000 Leke Fiat punto 1.2 16v Shes fiat punto 1.2 16v e 2001 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar e pa

Fiat Punto 1.2 16v

Vlore
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.04.2019 (13:39):Shes fiat punto 1.2 16v e 2001 e sapo ardhur nga italia me dogan te paguar e pa perdorur ne shqiperi shum e mir na ana xhenerike e gatshme per cdo lloj prove...Lexo detajet..

Kambio: Manual

100,000 Leke

1,100 Euro Shitet Peugeo 307 benzine Shitet Peugeo 307 benzine

Shitet Peugeo 307 Benzine

Tirane
Benzin Karburanti
2001 Viti
200,000 Kilometra

21.04.2019 (13:30):Shitet peugeo 307 benzine...Lexo detajet..

470 Euro ~~OKAZION~~ Golf 3   ~~OKAZION~~
 Shitet golf 3. Motorr 1.6 benzine. Gjendja motorrike shume e m

~~okazion~~ Golf 3

Tepelene
Benzin Karburanti
1992 Viti
150,000 Kilometra

21.04.2019 (13:09): ~~okazion~~ shitet golf 3. motorr 1.6 benzine. gjendja motorrike shume e mire. kasetofon. xhamat e pare elektrik. disqe alumini. e shes per arsye mosperdorimi. makina shitet me letra ose pa letra, sipas...Lexo detajet..

20,000 Euro Shitet Mazda Cx3 Full Option Shitet Mazda Cx3 2000cc Benzine

 Full Option me vetem 7000 km blere ne konce

Shitet Mazda Cx3 Full Option

Tirane
Benzin Karburanti
2017 Viti
10,000 Kilometra

15.04.2019 (00:49):Shitet mazda cx3 2000cc benzine full option me vetem 7000 km blere ne koncesionare te mazdes, shitet per arsye emigrimi. navigator automatike sedilje me ngrohje start and stop sensore parkimi ...Lexo detajet..

2,300 Euro Shitet Golf 4 motorr 1.9 Shitet Golf 4
Motorr 1.9 TDI
Kambio automatike
Viti 2002
Me letra per nje vi

Shitet Golf 4 Motorr 1.9

Tirane
Nafte Karburanti
2002 Viti
180,000 Kilometra

21.04.2019 (13:04):Shitet golf 4 motorr 1.9 tdi kambio automatike viti 2002 me letra per nje vit Çmimi 2300 euro nr tel 0676900905...Lexo detajet..

220,000 Leke Furgone Fugon per trasport valute

Furgone

Tirane
Nafte Karburanti
2011 Viti
90,000 Kilometra

21.04.2019 (12:54):Fugon per trasport valute...Lexo detajet..

Kambio: Manual

220,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas